COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

POZNAJ GAMĘ DS

Marka DS zaprasza do odbycia podróży pierwszą klasą dzięki szerokiej gamie modeli, które możesz z łatwością personalizować.  

Suv & Crossover

Nasze SUV-y łamią przyjęte schematy dzięki niezwykłej elegancji i designowi wyrażającemu moc. DS 3 CROSSBACK i DS 7 CROSSBACK w unikalny sposób łączą komfort z najbardziej zaawansowaną technologią. Powstały, by zapewnić Ci niespotykane doznania zmysłowe.  

Samochody miejskie

Żyjesz w samym sercu miejskiej dżungli? Zrelaksuj się w kokpicie DS 3 lub DS 3 CROSSBACK. Nasze samochody miejskie oferują niezrównany komfort, nawet w długich trasach. Skorzystaj z szerokiej gamy dostępnych połączeń kolorystycznych, spełniających oczekiwania klientów o zróżnicowanym guście i oczekiwaniach.  

Samochody elektryczne

Zdobyliśmy unikalne doświadczenie w projektowaniu napędów elektrycznych dzięki naszemu udziałowi w wyścigach Formuły E. To fundament DNA Marki i kierunek, w jakim zmierzamy. Samochody elektryczne redefiniują pojęcie mobilności. Moment obrotowy dostępny jest w każdej chwili, zapewniając maksymalną wydajność i umożliwiając podróżowanie w całkowitej ciszy. Poznaj aktualną gamę samochodów elektrycznych marki DS.  

Hybrydy plug-in

Poznaj zalety hybryd plug-in: zerową emisję zanieczyszczeń w trybie elektrycznym i obniżone zużycie paliwa w cyklu łączonym. Dzięki wszechstronności i wydajności tego napędu każda podróż to czysta radość z jazdy.