POZNAJ GAMĘ DS

Od zwinnych samochodów miejskich po rasowe hatchbacki, energiczne SUV-y i CROSSOVERY: zapraszamy do wyjątkowych podróży w samochodach z bogatej oferty Marki DS Automobiles. To luksusowe modele, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, łączące innowacyjne technologie, niezwykły komfort i awangardowy design z dynamicznymi silnikami.

SUV & CROSSOVER

SUV & CROSSOVER

HATCHBACKI

SAMOCHODY HATCHBACKI

Siła i energia

Jeśli fascynują Cię najnowsze trendy i masz w sobie pasję wizjonera, docenisz modele z naszej gamy SUV-ów i CROSSOVER-ów, będące syntezą elegancji i awangardowych technologii.

Ciesz się jazdą pełną dynamicznych wrażeń za kierownicą DS 4 CROSSBACK i DS 7 CROSSBACK.

ODKRYJ

Siła i elegancja

Daj się urzec finezyjnej stylistyce naszych hatchbacków, DS 4 i DS 5. Czekają Cię ekscytujące doznania z prowadzenia i wyrafinowane wnętrza, wyposażone w skórzane fotele z funkcją masażu*.

*W zależności od wersji

ODKRYJ

MIEJSKIE KOMPAKTY

MIEJSKIE KOMPAKTY

DS PROFESSIONNEL

DS PROFESSIONNEL

Zwinność i dynamika

W samym sercu miejskiej dżungli możesz cieszyć się chwilami spokoju w 5-osobowym DS 3. Docenisz dynamiczne doznania z jazdy i niepowtarzalny design. Zdecyduj się na jedną z dwubarwnych wersji, wybierając odpowiedni kolor dachu i nadwozia z bogatej palety kombinacji.

ODKRYJ

Usługi i rzetelność

Mając na uwadze różnorodne potrzeby Twojej firmy, DS Automobiles proponuje w swojej ofercie bogatą gamę samochodów klasy premium, z szerokim wachlarzem personalizacji.

Możesz skorzystać z indywidualnych porad naszych ekspertów, którzy pomogą Ci wybrać odpowiednie modele samochodów zgodnie z charakterem Twojej działalności, a także będą służyć wsparciem przy eksploatacji Twojej floty.

ODKRYJ