COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 9 E-TENSE

Siła elegancji

293200 zł brutto

lub 3368 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

[cle1: PUISSANCE_ELEGANCE_DESKTOP Lang:PL]
 

MOC

Od 250 do 360 KM*

Model dostępny z napędem hybrydowym plug-in

* Wersja o mocy 360 KM będzie dostępna w późniejszym terminie

WYMIARY

Długość: 4,93 m

Szerokość: 1,93 m

Wysokość: 1,46 m

ZUŻYCIE PALIWA/EMISJA CO₂ (WLTP¹)

Od 1,5 l do 7 l /100 km

Od 33 g do 159 g CO₂/km

IKONICZNY Design nadwozia: klejnot pełen wyrafinowania

DS 9 E-TENSE, symbol francuskiego know-how, jest już dostępny w sprzedaży u dealerów. Nasz nowy sedan został zaprojektowany z wykorzystaniem napędu hybrydowego E-TENSE. Powstał, by zaoferować klientom to, co najlepsze - techniczną doskonałość, niezwykły komfort i niezrównany poziom wyrafinowania. 

DS 9 E-TENSE na mieście

Nowoczesna sylwetka pełna finezji

DS 9 E-TENSE wyróżniają nowoczesne linie nadwozia, łączące elegancję z dynamiką. Unikalny styl samochodu współtworzą detale, takie jak szable DS, wykończenie Clous de Paris, DS Cornets czy automatycznie wysuwane klamki.

Unikalne piękno identyfikacji świetlnej

System DS ACTIVE LED VISION to jeden z symboli Marki DS. Reflektory budzą się do życia po otwarciu samochodu i wraz z designerskimi lampami tylnymi 3D Full LED podkreślają atrakcyjność naszego nowego sedana.

Unikalne piękno identyfikacji świetlnej

Dbałość o detale

Maskę naszego nowego sedana zdobi metalowa szabla “Clous de Paris”. Ten unikalny element łączy artystyczny klimat z technologią i zainspirowany jest sztuką zegarmistrzowską.  

detale DS 9 E-TENSE

Klamki, które wysuwają się, by Cię powitać

Daj się zachwycić automatycznym klamkom, które wysuwają się, gdy się zbliżasz. Po odejściu od samochodu dyskretnie chowają się w nadwoziu. 

Klamki, które wysuwają się, by Cię powitać
Sylwetka DS 9

Obejrzyj wizualizację wymarzonego DS 9 E-TENSE

1
Wybierz kolor
1
Cristal Pearl
1
Midnight Blue
1
Blanc Nacré
1
Noir Perla Nera
1
20'' MUNICH
19'' VERSAILLES
19'' MONACO

KNOW-HOW Design wnętrza: kwintesencja elegancji

Zaprojektowaliśmy DS 9 E-TENSE tak, by zapewnić każdemu z pasażerów podobnie wysoki poziom komfortu. Siedzenia z przodu i z tyłu są ogrzewane, wentylowane i wyposażone w funkcję masażu. Podsufitka z Alcantary© podkreśla harmonijny klimat wnętrza. 

Wnętrze DS 9 E-TENSE

DS LOUNGE Doskonałość w najdrobniejszych detalach

Podłokietnik DS 9 E-TENSE

Podłokietnik Lounge z tyłu znacząco zwiększa komfort pasażerów. Wykończony jest skórą Nappa i kryje pojemny schowek, w którym zainstalowaliśmy porty USB. Umieściliśmy w nim również przyciski do sterowania funkcją masażu.  

Zachwyć się pięknem materiałów wykończeniowych we wnętrzu DS 9 E-TENSE, zwłaszcza skóry zdobiącej deskę rozdzielczą i kierownicę.  

Kierownica DS 9 E-TENSE

Wnętrze w klimacie haute couture

Wszechobecna skóra

Wykończenie DS Opéra to owoc naszego najlepszego know-how. Wykorzystaliśmy w tej wersji najpiękniejszą ze skór − Nappa Rouge Rubis. Pokrywa ona całą deskę rozdzielczą oraz siedzenia z charakterystycznym dla Marki wzorem bransolety zegarka. Akcent ten zdobi również kierownicę, która w całości pokryta jest skórą Rouge Rubis.   

Wzór giloszowy "Clous de Paris"

Nasi mistrzowie rękodzieła pracowali nad każdym detalem tak, jakby oprawiali najcenniejszy szlachetny kamień. Przełączniki zdobi zainspirowany sztuką zegarmistrzowską wzór giloszowy "Clous de Paris". Tworzą go małe, wzajemnie przenikającymi się elementy z motywem piramidy. 

Perłowe przeszycia

Nasi tapicerzy zainspirowani sztuką hafciarską opracowali technologię perłowych przeszyć. To niezwykle eleganckie wykończenie nawiązuje wyglądem do pereł i podkreśla nadzwyczajną jakość skór wykorzystanych we wnętrzu samochodu. To unikalne nawiązanie do świata haute couture szybko stało się jednym z symboli Marki DS.   

B.R.M R180

Majestatycznie wkomponowany w deskę rozdzielczą zegarek B.R.M R180 został zaprojektowany we współpracy z firmą B.R.M Chronographes i stanowi unikalne połączenie zaawansowanej technologii i eleganckiego designu. Ukazuje się on oczom pasażerów po uruchomieniu silnika. Automatycznie dostosowuje się do pory roku i strefy czasowej.  

Przyjemność, której źródłem jest komfort akustyczny

Nasi eksperci prezentując DS 9 E-TENSE jednocześnie przedstawili nową koncepcję komfortu akustycznego. Szyba przednia pokryta jest specjalną folią akustyczną, która w połączeniu z częściowo klejonym nadwoziem eliminuje wibracje. Cisza, harmonia, spokój... Taki jest klimat w kokpicie DS 9 E-TENSE. Doskonałe wykończenie tworzy idealne warunki do delektowania się czystym dźwiękiem emitowanym przez system HiFi Focal Electra® z 14 głośnikami.

Komfort akustyczny w DS 9 E-TENSE

TECHNOLOGIA Zaawansowana technologia, która wspiera Cię na każdym kroku

DS 9 E-TENSE wyposażony jest w najnowocześniejsze technologie, by zapewnić Ci maksymalny komfort.

DS PARK PILOT

DS 9 przejmie Twoje obowiązki

Dzięki DS PARK PILOT parkowanie staje się dziecinnie proste. Ten inteligentny system wykrywa miejsce parkingowe odpowiadające wymiarom DS 9 E-TENSE. Wystarczy minąć je z prędkością do 30 km/h. Dzięki wsparciu technologii samochód sam wykona manewr parkowania prostopadłego lub równoległego − kierowca nie musi dotykać kierownicy ani pedałów.

DS PARK PILOT

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Nierówności są skanowane w czasie rzeczywistym

To inteligentne zawieszenie współpracuje z kamerą zlokalizowaną za przednią szybą oraz licznymi czujnikami, które nieustannie monitorują nierówności drogi. Dane w przeciągu milisekund przesyłane są do komputera, który indywidualnie zarządza każdym z kół. W zależności od otrzymywanych informacji zmienia ustawienia zawieszenia na bardziej miękkie lub twardsze, zapewniając w ten sposób pasażerom optymalny komfort.     

DS ACTIVE LED VISION

Samochód czuwa nad Twoim bezpieczeństwem

System DS ACTIVE LED VISION dzięki głównemu projektorowi LED i trzem obrotowym modułom może w zależności od sytuacji pracować w jednym z kilku trybów. Moduły nieustannie współpracują ze sobą dostosowując kąt, intensywność i zasięg wiązki światła do warunków jazdy (pogoda i natężenie światła). Bez względu na to, czy poruszasz się w mieście, na trasie czy jedziesz po autostradzie, system oświetlenia zaadaptuje tryb pracy do warunków zapewniając najlepszą możliwą widoczność.    

DS ACTIVE LED VISION

DS NIGHT VISION

Zobacz to, co niewidoczne w ciemności

Twój DS 9 E-TENSE dzięki kamerze na podczerwień ukrytej w osłonie chłodnicy w czasie rzeczywistym skanuje drogę w nocy. System wykrywa pieszych i zwierzęta w odległości do 100 m od samochodu umożliwiając kierowcy szybką reakcję w razie niebezpieczeństwa. 

DS NIGHT VISION

DS DRIVER ATTENTION MONITORING

Samochód czuwa nad Twoim bezpieczeństwem

System czujników i kamera monitorują trajektorię samochodu i weryfikują poziom koncentracji kierowcy zarówno podczas jazdy za dnia, jak i nocą. Gdy wykryją oznaki senności lub nieuwagi, uruchomi się alarm dźwiękowy, a na ekranie dotykowym wyświetli się odpowiedni komunikat.  

DS DRIVER ATTENTION MONITORING

DS DRIVE ASSIST

Przedsmak autonomicznej jazdy

Zaprojektowaliśmy system DS DRIVE ASSIST, aby wspierać kierowcę jednocześnie umożliwiając mu przejęcie w dowolnym momencie kontroli nad samochodem. Układ dostosowuje prędkość i odległość do pojazdu jadącego z przodu. O ile chce tego kierowca, utrzymuje również DS 9 E-TENSE w granicach pasa ruchu sterując układem kierowniczym. System kontroluje prędkość i trajektorię samochodu zapewniając bezpieczeństwo i spokój w trakcie jazdy. System może również doprowadzić do zatrzymania samochodu (z zachowaniem limitu 3 sekund) oraz ponownie ruszyć z miejsca w warunkach intensywnego ruchu.

DS DRIVE ASSIST

DS 9 E-TENSE Poznaj przyjemność z jazdy hybrydą plug-in

Ładowanie auta DS 9 E-TENSE

Inteligencja i osiągi

Połączenie silnika elektrycznego i benzynowego w naszej hybrydzie plug-in E-TENSE zapewnia moc i elastyczność. Ciesz się jazdą z minimalną (lub zerową) emisją CO2 oraz możliwością szybkiego ruszania z miejsca w ciszy. 

Dodatkowe informacje

Znajdź punkt sprzedaży

[cle1: ERROR_GEOLOCALISATION Lang:PL]