DS 9
E-TENSE 4x4 360 KM
Perfekcyjne połączenie dynamiki i harmonii

368 000 zł brutto

Od 4399 zł netto miesięcznie (i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 368 000 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 4399 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.  

Gwarancja i serwis w cenie

MOC
 

do 360 KM

(w trybie SPORT)

do 250 km/h

(prędkość elektronicznie ograniczona)

do 140 km/h
w trybie elektrycznym
ZASIĘG (WLTP¹)  
Zasięg w trybie elektrycznym wynosi do 62 km w cyklu mieszanym i do 64 km w cyklu miejskim

ZUŻYCIE PALIWA/EMISJA CO2 (WLTP¹)

 
Od 1,5 l/100 km
 
Od 35 g CO₂/km

ŁADOWANIE

 

1h45

 

Ładowanie do 100% (na skrzynce ściennej)

MOC I DYNAMIKA
Pełna moc hybrydy
Prace nad rozwojem napędu i zawieszenia przyniosły nadzwyczajne efekty dzięki zaangażowaniu działu DS Performance, który przyczynił się do zdobycia przez Markę tytułu mistrzowskiego w Formule E w sezonach 2019 i 2020. DS 9 E-TENSE 4x4 360 w unikalny sposób łączy dynamikę z harmonią - a to wartości, które szczególnie cenią nasi klienci. Samochód jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, czego rezultatem jest perfekcyjna równowaga między precyzją prowadzenia i najwyższym komfortem jazdy.
TECHNOLOGIA SKROJONA NA MIARĘ
Ekspercki know-how
Adaptacja przeprowadzona w naszej pracowni serwisowej
DS 9 w wersji E-TENSE 4x4 360 ma unikalny napęd, zawieszenie i oś tylną. Elementy te zostały poddane ręcznym modyfikacjom w naszych pracowniach zlokalizowanych w rejonie Paryża. Zastosowane rozwiązania wykorzystują najlepszą wiedzę ekspercką inżynierów DS.
Moc i elastyczność
Po włączeniu trybu SPORT oba silniki elektryczne i jednostka benzynowa zapewniają DS 9 bardzo silny zastrzyk energii. Maksymalna moc wynosi 360 KM, a moment obrotowy sięga 520 Nm, co przekłada się na niezwykłą elastyczność napędu.
INNOWACYJNOŚĆ I OSIĄGI
Zalety napędu hybrydowego plug-in E-TENSE
Komfort i cisza
Samochód domyślnie zawsze rusza w trybie elektrycznym(i) O ile zasięg na to pozwala - jeżeli w akumulatorach nie ma wystarczająco dużo energii, samochód przełączy się w tryb Hybrid i ruszy wykorzystując silnik benzynowy.  , zapewniając pasażerom niezwykły komfort i ciszę. 
Gwarancja mobilności i elastyczności
Hybryda plug-in E-TENSE 4x4 360 umożliwia swobodne poruszanie się po mieście na dystansie do 64 km w cyklu miejskim (EAER City WLTP¹). 
Przestronne i przemyślane wnętrze
Pomimo zainstalowania dodatkowego silnika o mocy 113 KM z tyłu zarówno wnętrze, jak i bagażnik zachowują wzorową przestronność.  
SZYBKI I ELEGANCKI
Wyrafinowany design nadwozia
DS 9 wyposażony jest w jednostkę napędową E-TENSE 4x4 360, która idealnie pasuje do eleganckiego i wyrazistego stylu samochodu. Wersję E-TENSE 4x4 360 wyróżniają dyskretne i niepowtarzalne detale stylistyczne.
Korzenie: DS Performance
Szablę na masce i pokrywę bagażnika zdobią emblematy DS Performance. 
Obręcze 20'' MUNICH
Zaciski hamulcowe z logo DS Performance są dyskretnie ukryte za diamentowanymi obręczami 20'' MUNICH. 
Ekskluzywna identyfikacja
Emblemat "E-TENSE 4x4" z tyłu w dyskretny sposób wyróżnia tę wersję napędową na tle innych.  
DS 9 E-TENSE 4x4 360 KM
Zdjęcia
Design wnętrza w klimacie Haute Couture
Przestronne, wyrafinowane i zaawansowane technologicznie wnętrze DS 9 jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Wybierz wersję wykończenia, która najbardziej odpowiada Twojej osobowości.
DS ENERGY COACH
ZASIĘG
Zmaksymalizuj wydajność akumulatorów
Prędkość ma kluczowy wpływ na zasięg Twojej hybrydy plug-in. Jeżeli chcesz go zoptymalizować, ogranicz prędkość na autostradach i drogach szybkiego ruchu.  
Styl jazdy i rzeźba terenu
Twój styl jazdy i rzeźba terenu mają istotny wpływ na zasięg samochodu wykorzystującego napęd elektryczny. Włącz tryb Eco (jeden z trzech dostępnych) i stosuj zasady ekojazdy. Korzystanie z systemu odzyskiwania energii przy hamowaniu i płynna jazda mogą zwiększyć zasięg nawet o 15%. 
Temperatura
Bardzo wysokie lub niskie temperatury oznaczają zwiększone zużycie energii wynikające z konieczności ogrzania lub schłodzenia wnętrza samochodu. W zimie z tego powodu rośnie ono nawet o 35%. Korzystaj z funkcji wstępnego ustawienia temperatury wnętrza, którą możesz zaprogramować za pośrednictwem smartfona lub ekranu dotykowego w samochodzie - to jedna z najskuteczniejszych metod zwiększenia zasięgu w zimie i lecie.  
Oblicz zasięg DS 9 E-TENSE 4x4 360 w trybie elektrycznym
Ustaw parametry i sprawdź zasięg
Czas ładowania
Oblicz czas ładowania w zależności od oczekiwanego poziomu zasięgu
Ładowanie dostosowane do Twoich potrzeb
Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym czy biznesowym, DS Automobiles wspiera Cię w wyborze i instalacji rozwiązania do ładowania najlepiej dostosowanego do Twoich potrzeb.
Recharge sur-mesure

Que vous soyez particuliers ou professionnels, nous vous recommandons l'installation d'une borne de recharge qui vous permettra de profiter pleinement des performances de DS 9 E-TENSE 4x4 360.

Choisissez parmi nos deux partenaires pour trouver la solution adaptée à vos besoins :

Bénéficiez d'une installation sur-mesure
DS Automobiles vous accompagne dans le choix et l'installation de la solution de recharge la plus adaptée à vos besoins : de la simple prise électrique domestique à l'installation d'une wall box avec notre partenaire Free2move eSolutions.
USŁUGI SZYTE NA MIARĘ
Only YOU
Poznaj nasz program usług dostosowanych do potrzeb.
Umowy serwisowe
Zapewnij sobie spokój dzięki naszym ofertom obsługi serwisowej i assistance.

Zastrzeżenia prawne

 

¹ Wymienione dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu są zgodne z procedurą testową WLTP, obowiązującą w procesie homologacji samochodów nowych od 1 września 2018 r. Procedura ta zastępuje procedurę NEDC (Europejski cykl jazdy), stosowaną wcześniej. W związku z bardziej realistycznymi warunkami testowymi zużycie paliwa i emisja CO₂ mierzone zgodnie z cyklem WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe niż te wynikające z zastosowania procedury NEDC. Dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu mogą różnić się w zależności do aktualnych warunków eksploatacji oraz innych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, specyfika wyposażenia, opcje, rozmiar opon, temperatura zewnętrzna i wykorzystanie układu ogrzewania oraz klimatyzacji. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z lokalnym dealerem.