PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI
DS 9
DS 9 E-TENSE
Siła elegancji

314 800 zł brutto

Od 3765 zł netto miesięcznie (i)

Gwarancja i serwis w cenie

MOC

Do 62 KM

(silnik elektryczny o mocy 200 KM + 110 KM z przodu i 113 KM z tyłu)

ZASIĘG 100% ELEKTRYCZNY

Do 74 km

(w cyklu mieszanym WLTP [AER Combined] i 73 km w cyklu miejskim [EAER city])

ŁADOWANIE

1hr45

Ładowanie do 100% (na skrzynce ściennej)

Do 62 KM

MOC

(silnik elektryczny o mocy 200 KM + 110 KM z przodu i 113 KM z tyłu)


Do 47 km

ZASIĘG ELEKTRYCZNY

(w cyklu mieszanym WLTP [AER Combined] i 65 km w cyklu miejskim [EAER city])


2hr23

ŁADOWANIE

ładowanie do 100% (na skrzynce ściennej)

IKONA
Wygląd zewnętrzny: klejnot wyrafinowania

Zaprojektowany z napędem hybrydowym E-TENSE, nasz sedan został stworzony, aby oferować doskonałość techniczną, niesamowity komfort i niezrównane wyrafinowanie.

 

 

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY
Na masce naszego sedana widnieje szabla z wytłoczonym metalem "Clous de Paris"; wykończenie, które jest zarówno artystyczne, jak i techniczne, zainspirowane produkcją zegarków.
KLAMKI POJAWIAJĄCE SIĘ PRZED TOBĄ
DS 9 odblokowuje się automatycznie, gdy znajdziesz się w odległości 2 metrów od niego, a klamki drzwi, do tej pory niewidoczne, rozkładają się. Następnie można łatwo uruchomić samochód za pomocą przycisku Start/Stop. Gdy odchodzisz, zasada jest taka sama: klamki drzwi składają się i samochód blokuje się automatycznie.
 CHARYZMATYCZNA SYGNATURA ŚWIETLNA
Samochód czuwa nad Twoim bezpieczeństwem. System DS ACTIVE LED VISION dzięki głównemu projektorowi LED i trzem obrotowym modułom może w zależności od sytuacji pracować w jednym z kilku trybów. Moduły nieustannie współpracują ze sobą dostosowując kąt, intensywność i zasięg wiązki światła do warunków jazdy (pogoda i natężenie światła). Bez względu na to, czy poruszasz się w mieście, na trasie czy jedziesz po autostradzie, system oświetlenia zaadaptuje tryb pracy do warunków zapewniając najlepszą możliwą widoczność.Wyjątkowa doskonałość francuskiego know-how
Wyjątkowa doskonałość francuskiego know-how
DS LOUNGE
Projekt wnętrza: uosobienie elegancji
DS 9 M.Y.23 został zaprojektowany tak, aby każdy z pasażerów cieszył się dużą przestrzenią i takim samym poziomem komfortu. Z przodu, podobnie jak z tyłu, fotele są podgrzewane, chłodzone i masujące.
Wszechobecna skóra
Wykończenie DS Opéra to owoc naszego najlepszego know-how. Wykorzystaliśmy w tej wersji najpiękniejszą ze skór − Nappa Rouge Rubis. Pokrywa ona całą deskę rozdzielczą oraz siedzenia z charakterystycznym dla Marki wzorem bransolety zegarka. Akcent ten zdobi również kierownicę, która w całości pokryta jest skórą Rouge Rubis.
Wzór giloszowy "Clous de Paris"
Nasi mistrzowie rękodzieła pracowali nad każdym detalem tak, jakby oprawiali najcenniejszy szlachetny kamień. Przełączniki zdobi zainspirowany sztuką zegarmistrzowską wzór giloszowy "Clous de Paris". Tworzą go małe, wzajemnie przenikającymi się elementy z motywem piramidy.
"Perłowe" przeszycia
Nasi tapicerzy zainspirowani sztuką hafciarską opracowali technologię perłowych przeszyć. To niezwykle eleganckie wykończenie nawiązuje wyglądem do pereł i podkreśla nadzwyczajną jakość skór wykorzystanych we wnętrzu samochodu. To unikalne nawiązanie do świata haute couture szybko stało się jednym z symboli Marki DS.
B.R.M R180
Majestatycznie wkomponowany w deskę rozdzielczą zegarek B.R.M R180 został zaprojektowany we współpracy z firmą B.R.M Chronographes i stanowi unikalne połączenie zaawansowanej technologii i eleganckiego designu. Ukazuje się on oczom pasażerów po uruchomieniu silnika. Automatycznie dostosowuje się do pory roku i strefy czasowej.
Podłokietnik Lounge
Podłokietnik Lounge z tyłu znacząco zwiększa komfort pasażerów. Wykończony jest skórą Nappa i kryje pojemny schowek, w którym zainstalowaliśmy porty USB. Umieściliśmy w nim również przyciski do sterowania funkcją masażu.
Skórzana kierownica
Zachwyć się pięknem materiałów wykończeniowych we wnętrzu DS 9 E-TENSE, zwłaszcza skóry zdobiącej deskę rozdzielczą i kierownicę.
System dźwiękowy FOCAL Electra®
Nasi eksperci prezentując DS 9 E-TENSE jednocześnie przedstawili nową koncepcję komfortu akustycznego. Szyba przednia pokryta jest specjalną folią akustyczną, która w połączeniu z częściowo klejonym nadwoziem eliminuje wibracje. Cisza, harmonia, spokój... Taki jest klimat w kokpicie DS 9 E-TENSE. Doskonałe wykończenie tworzy idealne warunki do delektowania się czystym dźwiękiem emitowanym przez system HiFi Focal Electra® z 14 głośnikami.TECHNOLOGIA
Gdy zaawansowana technologia jest po Twojej stronie
Zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie, DS 9 M.Y.23 E-TENSE wyposażony jest w najnowsze technologie
Doskonale skomunikowany kokpit dzięki systemowi DS IRIS
Kokpit jest wyposażony w cyfrowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 12,3", duży centralny ekran dotykowy HD o przekątnej 12" oraz w DS IRIS SYSTEM - osobistego asystenta głosowego z ekranem dotykowym i funkcją rozpoznawania głosu, którego zadaniem jest wykonywanie Twoich poleceń. Dostęp do wszystkich istotnych informacji dotyczących jazdy i funkcji uzyskasz za pomocą gestów lub słów.
DS IRIS SYSTEM
Odkryj jak działa nasz nowy ekosystem informacyjny - intuicyjny, ergonomiczny i w pełni konfigurowalny. Integruje on osobistego asystenta z ekranem dotykowym i zaawansowanym systemem rozpoznawania głosu: DS IRIS SYSTEM wykonuje to, co chcesz, w sposób, w jaki chcesz.
DS ACTIVE SCAN SUSPENSION
To inteligentne zawieszenie współpracuje z kamerą zlokalizowaną za przednią szybą oraz licznymi czujnikami, które nieustannie monitorują nierówności drogi. Dane w przeciągu milisekund przesyłane są do komputera, który indywidualnie zarządza każdym z kół. W zależności od otrzymywanych informacji zmienia ustawienia zawieszenia na bardziej miękkie lub twardsze, zapewniając w ten sposób pasażerom optymalny komfort.
DS ACTIVE LED VISION
System DS ACTIVE LED VISION dzięki głównemu projektorowi LED i trzem obrotowym modułom może w zależności od sytuacji pracować w jednym z kilku trybów. Moduły nieustannie współpracują ze sobą dostosowując kąt, intensywność i zasięg wiązki światła do warunków jazdy (pogoda i natężenie światła). Bez względu na to, czy poruszasz się w mieście, na trasie czy jedziesz po autostradzie, system oświetlenia zaadaptuje tryb pracy do warunków zapewniając najlepszą możliwą widoczność.
DS DRIVE ASSIST
Przedsmak autonomicznej jazdy. Zaprojektowaliśmy system DS DRIVE ASSIST, aby wspierać kierowcę jednocześnie umożliwiając mu przejęcie w dowolnym momencie kontroli nad samochodem. Układ dostosowuje prędkość i odległość do pojazdu jadącego z przodu. O ile chce tego kierowca, utrzymuje również DS 9 M.Y.23 w granicach pasa ruchu sterując układem kierowniczym. System kontroluje prędkość i trajektorię samochodu zapewniając bezpieczeństwo i spokój w trakcie jazdy. System może również doprowadzić do zatrzymania samochodu (z zachowaniem limitu 3 sekund) oraz ponownie ruszyć z miejsca w warunkach intensywnego ruchu.
DS NIGHT VISION
Zobacz to, co niewidoczne w ciemności. Twój DS 9 M.Y.23 dzięki kamerze na podczerwień ukrytej w osłonie chłodnicy w czasie rzeczywistym skanuje drogę w nocy. System wykrywa pieszych i zwierzęta w odległości do 100 m od samochodu umożliwiając kierowcy szybką reakcję w razie niebezpieczeństwa.
E-TENSE
Zasmakuj przyjemności z jazdy hybrydą plug-in
Wybierz odpowiedni tryb jazdy

Tryb zeroemisyjny

Tryb zeroemisyjny ustawiony jest jako domyślny i umożliwia Ci poruszanie się bez konieczności zużywania paliwa.

 

 

Tryb hybrydowy

 

Ten niezwykle elastyczny i wszechstronny tryb w automatyczny sposób optymalizuje zarządzanie energią korzystając z napędu elektrycznego, benzynowego lub ich połączenia.

 

 

Tryb Sport

 

Wybierz tryb sport i ciesz się maksymalnym potencjałem dynamicznym Twojego DS 9 dzięki odpowiedniej konfiguracji pracy pedału przyspieszenia, skrzyni biegów, układu kierowniczego i zawieszenia.

 

 

Tryb Comfort

 

Tryb ten dostępny jest zarówno w wersjach spalinowych, jak i hybrydowych E-TENSE. Uruchamia system DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, który w zależności od jakości nawierzchni w czasie rzeczywistym zmienia ustawienia zawieszenia na twardsze lub bardziej miękkie zapewniając pasażerom maksymalny komfort jazdy.

System odzyskiwania energii przy hamowaniu
Gdy wytracasz prędkość, energia kinetyczna przekształcana jest w elektryczną. Dzięki temu możesz doładować akumulatory i zwiększyć zasięg nawet o 15%.
Funkcja E-SAVE
Funkcja ta umożliwia Ci pokonanie ostatnich kilometrów w trybie zeroemisyjnym. To sposób na bezproblemowy wjazd do miast i stref objętych ograniczeniami w ruchu pojazdów spalinowych.

WRAŻENIA

DS 9 E-TENSE 4x4 360
Prace nad rozwojem napędu i zawieszenia przyniosły nadzwyczajne efekty dzięki zaangażowaniu działu DS Performance, który przyczynił się do zdobycia przez Markę tytułu mistrzowskiego w Formule E w sezonach 2019 i 2020. DS 9 E-TENSE 4x4 360 w unikalny sposób łączy dynamikę z harmonią - a to wartości, które szczególnie cenią nasi klienci. Samochód jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, czego rezultatem jest perfekcyjna równowaga między precyzją prowadzenia i najwyższym komfortem jazdy.
Zalety hybrydy plug-in
Komfortowa jazda w ciszy
Ciesz się spokojną i cichą jazdą podczas uruchamiania pojazdu, na przykład w trybie zeroemisyjnym podczas jazdy w mieście. Ciszę wewnątrz DS 9 zwiększają laminowane szyby, montowane w ramach standardowego wyposażenia.
Emisja
Dzięki dwóm dostępnym jednostkom napędowym (250 KM i 360 KM z napędem na cztery koła), nasze modele E-TENSE charakteryzują się emisją od 28 do 38g/km CO₂.
Bagażnik i przestronne wnętrze
Dzięki długiemu, 2,89-metrowemu rozstawowi osi, DS 9 oferuje przestronne i wygodne wnętrze - elegancki centralny podłokietnik z tyłu, wykonany głównie ze skóry Nappa. Dzięki pojemności do 510L, bagażnik DS 9 M.Y.23 E-TENSE jest jednym z największych w swoim rodzaju.
Usługi zaprojektowane specjalnie dla E-TENSE
Ciesz się kompleksową paletą usług zaprojektowanych przez Markę DS i ułatwiających codziennie życie. Lokalizuj dostępne stacje ładowania i zaplanuj uzupełnienie energii w akumulatorach lub instalację stacji ładowania w domu. Wszystkie te operacje możesz wykonać za pośrednictwem smartfona.
Wersja z napędem na 4 koła
Dzięki silnikom elektrycznym zamontowanym z przodu i z tyłu wersja E-TENSE 4x4 360 dysponuje napędem na cztery koła i imponującą mocą 360 KM. To gwarancja doskonałych osiągów.
Zasięg
Zasięg w trybie zeroemisyjnym
Różne czynniki mogą wpływać na zasięg Twojego samochodu hybrydowego plug-in, takie jak warunki pogodowe, prędkość, a nawet styl jazdy.
Prędkość
Prędkość jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na zasięg Twojej hybrydy plug-in. Podróżowanie ze stałą i umiarkowaną prędkością umożliwia optymalizację zasięgu samochodu.
Styl jazdy i rzeźba terenu
Twoja hybryda plug-in jest szczególnie wrażliwa na styl jazdy i ukształtowanie terenu. Wybierz tryb Eco (jeden z czterech dostępnych), stosuj zasady ecodrivingu i wykorzystuj system odzyskiwania energii przy hamowaniu. Rozwiązania te umożliwiają zaoszczędzenie nawet 15% energii.
Komfort termiczny i ogrzewanie
W warunkach bardzo wysokiej lub niskiej temperatury akumulator musi dostarczyć energię, by schłodzić lub ogrzać wnętrze. W zimie prowadzi to do zwiększenia poziomu wykorzystania prądu nawet o 35%. Dlatego rekomendujemy korzystanie z funkcji programowania temperatury wnętrza (ogrzania lub schłodzenia), gdy Twoja hybryda plug-in jest podłączona do źródła zasilania.
Calculez l'autonomie
Modifiez les paramètres ci-dessous et découvrez son autonomie
Kalkulator zasięgu
Dostosuj poniższe ustawienia, aby poznać swój rzeczywisty zasięg
Calculez votre temps de recharge
Calculez votre de temps de recharge en fonction de votre équipement
Rechargez votre DS 9
Où que vous soyez
Cliquez ci-dessous pour découvrir les bornes de recharge disponibles et compatibles avec votre modèle.
USŁUGI ŁĄCZNOŚCI DS
Usługi zawarte w cenie zakupu pojazdu

 DS Automobiles oferuje szereg usług łączności, abyś mógł cieszyć się każdą chwilą za kierownicą:

Pakiet Connect One na okres 10 lat oraz, po wykupieniu subskrypcji, Pakiet Connect Plus, na okres 3 lat od daty gwarancji producenta.

Zalety spersonalizowanego zamówienia online
Wybierz model, który Cię interesuje
Skonfiguruj i zamów swój nowy samochód w domowym zaciszu. W razie wątpliwości możesz skontaktować się z naszym działem sprzedaży online.
Prosta i bezpieczna płatność

Wybierz bezpieczną metodę płatności i rozpocznij swoje zamówienie.

Jeśli zmienisz zdanie, zamówienie możesz anulować w dowolnym momencie.

Dostawa do domu lub DS Store
Samochód może zostać dostarczony do domu lub odebrany w jednym z naszych salonów DS Store.
ATRAKCYJNE OFERTY ONLINE
Dostosuj ofertę do swoich potrzeb.

Wybierz swój nowy samochód DS 
W najbliższym salonie DS Store lub bezpośrednio w naszym sklepie online.

 

DS 9 DOSTĘPNY OD RĘKI

 

Wybierz swojego DS 9 z naszej oferty.

 

TWÓJ SPERSONALIZOWANY SAMOCHÓD DS

 

Skonfiguruj i zamów samochód DS, korzystając z zalet zakupu online:

 

    · Dodatkowy rok ochrony gwarancyjnej

    · Dostawa do domu lub do salonu DS Store

    · Wymiana starego pojazdu

    · Spersonalizowana pomoc

 

PUNKTY SPRZEDAŻY DS AUTOMOBILES

 

Znajdź najbliższy DS Store i skorzystaj z pomocy doradcy DS w wybranym przez siebie salonie.

DS CONNECTED SERVICE
DS IRIS SYSTEM & CHATGPT

DS IRIS System oferuje usługę ChatGPT(i) Nowa funkcja DS Automobiles wykorzystuje moc sztucznej inteligencji generatywnej z platformą Chat AI firmy SoundHound, która integruje kilka dziedzin wiedzy, w połączeniu z najnowocześniejszymi dużymi modelami językowymi, takimi jak ChatGPT API, aby zapewnić bardziej terminowe i kompleksowe odpowiedzi niż poprzedni system rozpoznawania głosu DS IRIS. ChatGPT jest zintegrowany z systemem DS IRIS dzięki systemowi rozpoznawania dźwięku i głosu SoundHound. Będąc modelem językowym sztucznej inteligencji, został opracowany w celu generowania odpowiedzi podobnych do ludzkich w oparciu o głębokie uczenie się, ale ponieważ jest to nowa i rozwijająca się technologia, jej odpowiedzi lub informacje mogą nie być całkowicie dokładne, poprawne lub obiektywne. Podobnie jak w przypadku każdego innego wirtualnego asystenta, zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na dostarczonych informacjach i unikać udostępniania prywatnych informacji. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.  

 

System rozpoznawania głosu DS IRIS SYSTEM, który już wcześniej był wyjątkowo intuicyjny i responsywny, teraz integruje sztuczną inteligencję SoundHound opartą na ChatGPT API.

Twój DS jest teraz wzbogacony o innowacyjną funkcję, która pozwala odkryć zupełnie nową relację z pojazdem. Oferuje towarzysza podróży, który sprawi, że Twoje trasy będą jeszcze bezpieczniejsze i przyjemniejsze.

REMOTE CONTROL
Za pomocą smartfona możesz zdalnie zablokować lub odblokować drzwi. Zlokalizuj swój pojazd, włączając klakson lub światła. 
SPEEDCAM
Usługa ta jeszcze bardziej poprawia wrażenia z jazdy i zwiększa bezpieczeństwo podróży dzięki wizualnym i dźwiękowym ostrzeżeniom o zbliżaniu się do stref niebezpiecznych i miejsc, w których znajdują się fotoradary. 
SEND2NAV
Dzięki aplikacji MyDS można łatwo wybrać następny cel podróży i wysłać go do systemu multimedialnego DS za pomocą funkcji Send2Nav. 
Aplikacja MyDS

INFORMACJA O ZASIĘGU

Sprawdź aktualny stan naładowania akumulatorów lub zasięg. Zobacz, jaki jest status ładowania i zadana temperatura wnętrza.

PROGRAMOWANIE ŁADOWANIA

Sprawdź szybkość ładowania i prognozowany czas jego zakończenia. Możesz również zaplanować ten proces, by skorzystać z preferencyjnych opłat za prąd poza szczytem.

USTAWIENIE TEMPERATURY

Opcja ustawienia zadanej temperatury umożliwia Ci zaprogramowanie pracy klimatyzacji lub ogrzewania. Funkcja ta znacząco zwiększa komfort i dostępna jest bez względu na to, czy samochód jest podłączony do źródła zasilania, czy nie.
USŁUGI DOSTOSOWANE DO POTRZEB
Only YOU
Poznaj nasz program usług dostosowanych do potrzeb.
Umowy serwisowe
Zapewnij sobie spokój dzięki naszym ofertom obsługi serwisowej i assistance.

Zastrzeżenia prawne

 

¹ Wymienione dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu są zgodne z procedurą testową WLTP, obowiązującą w procesie homologacji samochodów nowych od 1 września 2018 r. Procedura ta zastępuje procedurę NEDC (Europejski cykl jazdy), stosowaną wcześniej. W związku z bardziej realistycznymi warunkami testowymi zużycie paliwa i emisja CO₂ mierzone zgodnie z cyklem WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe niż te wynikające z zastosowania procedury NEDC. Dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu mogą różnić się w zależności do aktualnych warunków eksploatacji oraz innych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, specyfika wyposażenia, opcje, rozmiar opon, temperatura zewnętrzna i wykorzystanie układu ogrzewania oraz klimatyzacji. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z lokalnym dealerem.

 

iOferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 314 800 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 3765 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.