COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Nowy DS 7 E-TENSE 4x4 360 La Première

Wersja limitowana: Nowy DS 7 E-TENSE 4x4 360 La Première

- Napęd hybrydowy plug-in o mocy 360 KM, napęd na cztery koła
- Siedzenia pokryte skórą Nappa z wzorem bransolety zegarka
- Specjalne, czarne elementy dekoracyjne
- Obręcze aluminiowe 21'' BROOKLYN
- Dach panoramiczny otwierany

Atletyczny i majestatyczny wygląd Nowy DS 7 E-TENSE 4x4 360 La Première

Specjalne emblematy La Première

Specjalne emblematy La Première zostały zaprojektowane, by podkreślić wyjątkowość tej wersji limitowanej.

Czarny monogram DS

Czarna osłona chłodnicy doskonale komponuje się z monogramem DS w tym samym kolorze i czarnymi, błyszczącymi elementami dekoracyjnymi podkreślając elegancję i dynamiczny charakter tej wersji.

Obręcze aluminiowe 21'' BROOKLYN

Nowe obręcze aluminiowe 21'' BROOKLYN dostępne są wyłącznie w wersji E-TENSE 4x4 360. Towarzyszą im zaciski hamulcowe z logo "DS PERFORMANCE", które podkreślają unikalny wygląd Nowego DS 7.

WNĘTRZE Dbałość o detale

Wyrafinowane wnętrze Nowego DS 7 w wersji premierowej jest eleganckie w każdym detalu. Wykorzystano w nim wyszukane materiały wykończeniowe, takie jak skóra Nappa Noir Basalte lub Gris Perle z wzorem bransolety zegarka.

Wnętrze wykończone skórą Nappa

Wyrafinowane wnętrze Nowego DS 7 w wersji hybrydowej plug-in jest eleganckie w każdym detalu. Do jego wykończenia wykorzystano materiały najwyższej jakości, takie jak skóra Nappa. Wzór bransolety zegarka, opracowany przez mistrzów francuskiej sztuki tapicerskiej, podkreśla wysublimowany wygląd siedzeń w wersji specjalnej.

Otwierany dach panoramiczny

Zapewnij sobie jeszcze więcej komfortu dzięki otwieranemu dachowi panoramicznemu, który jest standardowym wyposażeniem tej wersji specjalnej. Składa się on z dwóch szklanych modułów (stałego i ruchomego) i doskonale doświetla wnętrze zapewniając pasażerom idealne warunki podróżowania.

DS PIXEL LED VISION 3.0

Inteligentne reflektory DS PIXEL LED VISION 3.0 zwiększają bezpieczeństwo jazdy dostosowując tryb pracy do warunków zewnętrznych (miasto, trasa, pogoda itp.). Wiązka światła podąża za krzywizną zakrętu, co poprawia widoczność na krętych drogach.

System HiFi FOCAL Electra®

System HiFi FOCAL Electra®

Przyjmij zaproszenie do wnętrza Nowego DS 7 E-TENSE 4x4 360 i ciesz się unikalnym doświadczeniem akustycznym dzięki systemowi HiFi FOCAL Electra®. W jego skład wchodzi 14 głośników, w tym subwoofer, a łączna moc sięga 515 W. System ten emituje niezwykle głęboki dźwięk i zapewnia doznania porównywalne z salą koncertową.   

Wnętrze Nowego DS 7 E-TENSE 4x4 360 La Première
Wnętrze Nowego DS 7 E-TENSE 4x4 360 La Première

Niezwykle wydajna hybryda E-TENSE 360 KM z napędem na cztery koła

Esencja mocy i inteligentnej technologii

Napęd E-TENSE osiągający 360 KM i napęd na cztery koła: Nowy DS 7 to jeden z najmocniejszych samochodów w segmencie, który umożliwia bezpieczną jazdę w każdych warunkach i na każdym rodzaju nawierzchni.

Jednostka napędowa Nowego DS 7 E-TENSE 4x4 360
Napęd hybrydowy plug-in w Nowym DS 7

Know-how zdobywcy podwójnego tytułu mistrzowskiego

Za opracowanie niezwykle zaawansowanego układu napędowego i zawieszenia w tej wersji odpowiadał dział DS Performance, który zdobył tytuły mistrzowskie w Formule E w sezonach 2019 i 2020. Dzięki temu samochód doskonale się prowadzi, a wrażenie dynamicznej harmonii osiąga w Nowym DS 7 E-TENSE 4x4 360 całkiem nowy wymiar. Owocem zaawansowanych prac jest optymalny kompromis pomiędzy idealnymi właściwościami jezdnymi a najwyższym komfortem.

Usługi ONLY YOU

Doświadczenie, które się nie kończy

ONLY YOU to pakiet rozwiązań, które zostały opracowane z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Skorzystaj z oferty usług zapewniających spokój, mobilność i dostęp do ekskluzywnych doświadczeń DS.

Usługi skrojone na miarę