KOLEKCJA

DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY

Teraz w atrakcyjnym abonamencie od 1537 zł netto miesięcznie dla firm. (i)  Oferta leasingu Stellantis Financial Services skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 279 500 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 20 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1537 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u Dealerów DS Automobiles.  
Esencja kolekcji

Nasiąknięty duchowością i poszukiwaniem transcendencji świat powieści Antoine'a de Saint Exupéry'ego zachęca nas do refleksji nad sobą i otaczającym nas światem, a przy okazji przypomina o pięknie oraz złożoności ludzkiej natury.

 

Bogata w symbole oraz metafory limitowana Kolekcja DS Automobiles oddaje hołd słynnemu pisarzowi, który nieustannie mierzył się z własnymi przemyśleniami, wykorzystując Sztukę Podróżowania jako kluczowy motyw w swojej twórczości.

DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY

Zainspirowany powieścią "Twierdza" DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY zachęca do pielęgnowania przestrzeni dla refleksji oraz budowania odporności w nieustannie zmieniającym się świecie.  

 

Co więcej, aby odzwierciedlić majestatyczny ogrom kosmosu, DS Automobiles nadaje szaro-fioletowej barwie ze złotymi drobinkami nazwę "Nocny lot", która została zaczerpnięta z kolejnej książki Exupéry'ego.

Design zewnętrzny
Pierwszy krok w kierunku marzeń
Emblemat z nazwiskiem ANTOINE'A DE SAINT EXUPÉRY'EGO
Unikalny dla Kolekcji wypukły emblemat z gwiazdą i rysunkiem samolotu podkreśla ogrom wszechświata marzeń Antoine'a de Saint Exupéry, a każdy szczegół designu nawiązuje do przygodowej natury słynnego pisarza.
Ekskluzywne felgi

20-calowe felgi ALEXANDRIA zostały wyposażone w centralny kołpak w kolorze "Nocny lot", która dodaje modelowi unikalnego stylu i elegancji.

DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY dostępny jest z dwoma rodzajami kół o średnicy sięgającej do 20 cali.

Unowocześniony czarny grill
Dostępny w modelu grill przypomina nam o nieskończoności wszechświata za sprawą swoich chromowanych akcentów, które wyglądają jak migające gwiazdy na nocnym niebie. Podobnie jak reflektory DS PIXEL LED VISION 3.0 przywołujące blask odległych gwiazd w wielkim kosmicznym porządku.

"...to dialog między nami a gwiazdami…"

 

Cytat z powieści "Twierdza" Antoine'a de Saint Exupéry'ego.

Wnętrze
Urzekające otoczenie
Wnętrze DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY przyjmuje filozoficzny ton słynnego pisarza, kształtując swoją własną i niepowtarzalną "twierdzę". Nasycona duchem wyimaginowanego miasta deska rozdzielcza została pokryta skórą Nappa Criollo Brown, którą dodatkowo udekorowano szwem Bourdon Tramontane Grey przywodzącym na myśl, rozchodzące się jak wstążki, niebiańskie ścieżki. Z kolei perłowy szew Cassel Earth Beige nawiązuje do nitów samolotowych, tworząc estetyczny wzór wzmacniający poczucie bezpieczeństwa zarówno kierowcy, jak i pasażerów.
Emblemat na desce rozdzielczej
Na desce rozdzielczej modelu widnieje wypukły emblemat w kształcie pomarańczowej gwiazdy przypominający o niebiańskim przewodniku. Towarzyszą mu, znajdujące się obok podpisu Antoine'a de Saint Exupéry'ego, splatające się linie tworzące sylwetkę samolotu.
Fotele pokryte skórą Nappa Criollo Brown
Niezwykle wygodne fotele pokryte skórą Nappa Criollo Brown nawiązują do skórzanych hełmów używanych przez nawigatorów niebios i stanowią unikalny przykład mistrzowskiego rzemiosła. Co więcej, charakterystyczny dla marki motyw bransolety zegarka na siedzeniu i oparciu stanowi gwarancję niezrównanego komfortu.
OSŁONY PROGÓW DRZWI
Satynowe aluminiowe osłony progów drzwi zdobi chromowany rysunek gwiezdnego kwiatu nawiązujący do historycznej "Twierdzy". Znajduje się tam cytat: ...to dialog między nami a gwiazdami…, który skłania do refleksji nad rolą człowieka w majestatycznym wszechświecie.

SILNIKI

DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY jest dostępny w trzech różnych jednostkach napędowych: E-TENSE 225, E-TENSE 4x4 300 oraz BlueHDI 130 Automatic.

 

Wszystkie z nich zostały wyposażone w 8-biegową automatyczną skrzynię biegów.


WYPRAWA W GŁĄB INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII
DS IRIS SYSTEM
DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY został wyposażony w DS IRIS SYSTEM - intuicyjny, ergonomiczny i w pełni personalizowany ekosystemem informacyjny, który zawiera osobistego asystenta z ekranem dotykowym i zaawansowaną funkcję rozpoznawania głosu.
DS DRIVE ASSIST
DS DRIVE ASSIST nie tylko wspomaga kierowcę, ale również pozwala mu w dowolnej chwili odzyskać kontrolę nad samochodem. To innowacyjne rozwiązanie kontroluje prędkość i odległość od pojazdu poprzedzającego oraz precyzyjnie ustawia DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY na właściwym pasie ruchu, w zależności od potrzeb kierowcy. Zapewnij sobie bezpieczeństwo i niezrównany komfort oraz postaw kolejny krok w kierunku autonomicznej jazdy.
DS PIXEL LED VISION 3.0

W trosce o Twoje bezpieczeństwo inteligentne reflektory DS PIXEL LED VISION 3.0 dostosowują się do otoczenia, regulując oświetlenie w zależności od warunków zewnętrznych (miasto, wieś, pogoda itp.). Co więcej, poprawiają również widoczność na zakrętach.

 

Dzięki inteligentnej funkcji PIXEL możesz pozostać na głównych światłach, nie oślepiając pojazdu, za którym jedziesz, ani osób zbliżających się do Ciebie.

DS IRIS SYSTEM zapewni Ci dostęp do usług ChatGPT (opcjonalnie)

DS IRIS SYSTEM zapewni Ci dostęp do usług ChatGPT (opcjonalnie) (i) Nowa funkcja DS Automobiles wykorzystuje moc generatywnej sztucznej inteligencji z platformą Chat AI firmy SoundHound, która integruje wiele obszarów wiedzy, połączonych z najbardziej zaawansowanymi modelami języka, takimi jak ChatGPT API. Wspomniane rozwiązanie pozwala na dostarczanie bardziej aktualnych i kompleksowych odpowiedzi niż dotychczasowy DS IRIS SYSTEM. ChatGPT, będąc modelem języka opartym na sztucznej inteligencji, został zaimplementowany do DS IRIS SYSTEM dzięki technologii rozpoznawania dźwięku i głosu SoundHound. Rozwijany w oparciu o techniki głębokiego uczenia, generuje odpowiedzi przypominające ludzkie reakcje. Warto jednak mieć na uwadze, że jako nowa i ciągle rozwijająca się technologia, narzędzie może dostarczać informacje, które nie zawsze są precyzyjne lub obiektywne, dlatego też, podobnie jak w przypadku korzystania z każdego innego asystenta wirtualnego, zalecamy zachowanie ostrożności, nie poleganie wyłącznie na dostarczanych informacjach i unikanie udostępniania prywatnych danych.  

 

Wyjątkowo intuicyjny i responsywny system rozpoznawania głosu DS IRIS SYSTEM zyskuje jeszcze więcej możliwości dzięki integracji ze sztuczną inteligencją SoundHound, wspieraną przez API ChatGPT(i). To innowacyjne rozwiązanie pozwoli Ci nawiązać zupełnie nową relację ze swoim DS i sprawi, że każda podróż stanie się jeszcze bezpieczniejsza i jeszcze bardziej fascynująca. 

Dziennik podróży
Usługi szyte na miarę
Only You
Odkryj nasze usługi szyte na miarę
Umowy serwisowe
Zapewnij sobie spokój ducha z naszymi umowami serwisowymi

Informacje prawne

 

¹ Przedstawione dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu są zgodne z nowym standardem testowym WLTP, który obowiązuje od 1 września 2018 roku. WLTP zastąpił poprzedni protokół testowy - Nowy Europejski Cykl Jazdy (NEDC). Ze względu na bardziej realistyczne warunki testowania, zużycie paliwa i emisja CO₂ mierzone według protokołów WLTP są w wielu przypadkach wyższe niż te mierzone według procedury NEDC. Wartości mogą się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, specyfikacja pojazdu, rodzaj opon, temperatura na zewnątrz i wewnątrz samochodu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z dealerem. Szczegóły znajdziesz tutaj.