DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4

Hybryda plug-in

Dostępny od 2099 zł netto/mies.

10% wpłaty własnej

 

Osiągi: Zużycie paliwa/emisja (WLTP): Zasięg:

300 KM i napęd na cztery koła

Przyspieszenie 0-100 km/h w 6,6 s

1,4 l / 100 km

30g CO₂/ km

58 km w cyklu WLTP

Wydajna i inteligentna

Przemieszczaj się w ciszy DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 w trybie elektrycznym. Zasięg wynoszący 58 km wystarczy do codziennych przejazdów. 

ATUTY HYBRYDY PLUG-IN E-TENSE

Powiększaj zasięg dzięki systemowi odzyskiwania energii przy hamowaniu
Zaplanuj korzystanie z trybu elektrycznego dzięki funkcji E-SAVE

Uzupełnij akumulatory w stacji ładowania lub w domu w zaledwie 1 godzinę 45 minut

System odzyskiwania energii przy hamowaniu jest rezultatem doświadczeń zdobytych w Formule E. Generuje on energię elektryczną podczas wytracania prędkości i hamowania. Wystarczy nacisnąć na lewarek automatycznej skrzyni biegów, by aktywować system i zwiększyć zasięg DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 nawet o 20%.

Funkcja E-SAVE pozwala zachować energię elektryczną zgromadzoną w akumulatorach na później. Jest ona szczególnie przydatna, gdy planujesz przejechać ostatnie 10 czy 20 km w trybie w pełni elektrycznym, bez emisji zanieczyszczeń czy gazów cieplarnianych. Oznacza to wolność poruszania się w miejskich strefach z ograniczeniami ruchu pojazdów spalinowych.

Doładuj akumulatory DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 w 1 godzinę 45 minut za pośrednictwem specjalnej stacji ładowania 32A o mocy 6,6 kW lub w 8 godzin korzystając ze zwykłego gniazdka 8A.

  • TECHNOLOGIA I WYRAFINOWANIE

    Wyszukane wnętrze, które zapewni Ci komfort absolutny

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z WYBORU TRYBÓW JAZDY

Zero emissions” to tryb domyślny. Gdy rozpoczynasz jazdę, system wykorzystuje silnik elektryczny umożliwiając podróżowanie w komforcie i ciszy bez emisji CO2 i szkodliwych spalin.
Sport” jest zorientowany na najlepsze osiągi i maksymalną przyjemność z jazdy.  
Hybrid” automatycznie optymalizuje osiągi i zużycie paliwa.  
4WD” kieruje napęd na wszystkie koła, by zwiększyć ich przyczepność na błotnistych, piaszczystych lub zaśnieżonych nawierzchniach. 

Reaktywność i finezja

Dzięki kamerze i czujnikom zawieszenie DS ACTIVE SCAN SUSPENSION dostosowuje charakter pracy do panujących warunków, doskonale absorbując wszelkie nierówności.
System w czasie rzeczywistym przekazuje dane do centralnego komputera, który indywidualnie decyduje o sztywności pracy zawieszenia każdego z kół. Wszystko po to, aby zapewnić pasażerom maksymalny poziom komfortu.

Prowadź lub daj się zawieźć

DS CONNECTED PILOT to system, który przejmuje stery DS 7 CROSSBACK i odciąża kierowcę, jednocześnie w każdej chwili umożliwiając mu przejęcie kontroli nad samochodem. To duży krok na drodze rozwoju samochodów autonomicznych. System utrzymuje zadaną prędkość oraz bezpieczny dystans dzielący samochód od pojazdu z przodu i kontroluje trajektorię jazdy za pośrednictwem układu kierowniczego. Poprawia bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

 

System kontroli pasa ruchu funkcjonuje najbardziej optymalnie na drogach z wyraźnie wydzielonymi pasami ruchu po dwóch stronach (autostrady i drogi dwujezdniowe).

CHARAKTER I WYRAFINOWANIE

Hybryda plug-in E-TENSE 4x4 w każdym aspekcie zachowuje DNA modelu DS 7 CROSSBACK. Dodatkowo wersję tę wyróżniają niepowtarzalne akcenty stylistyczne, które odzwierciedlają jej nowoczesność i wysokie osiągi.

HYBRYDA PLUG-IN 4x4

1. Silnik elektryczny z przodu o mocy 80 kW

2. Ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów

3. Silnik benzynowy o mocy 200 KM

4. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 13,2 kWh

5. Ładowarka pokładowa o mocy 7,4 kW

6. Silnik elektryczny z tyłu o mocy 80 kW

DS CUSTOMER REVIEW

5/5
1 Opinie