COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni online, aby zagwarantować nieprzerwaną obsługę i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dowiedz się więcej o naszych usługach online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4

Hybryda plug-in

246 900 zł brutto

lub 2099 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

 

JUŻ ZA 2099 zł NETTO/MIES. Z 10% WPŁATĄ WŁASNĄ1

Wynajem długoterminowy Free2Move Lease umożliwia dostosowanie wysokości rat do twoich potrzeb i budżetu w zależności od wielkości firmy i sektora działalności.

Osiągi: Zużycie paliwa/emisja (WLTP²): Zasięg:

300 KM i napęd na cztery koła
Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 5,9 s.

1,4 l / 100 km

30 g CO₂ / km

58 km w cyklu WLTP

Samochody dostępne od ręki

Odkryj samochody DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 dostępne w Twojej okolicy

Wydajna i inteligentna

Przemieszczaj się w ciszy DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 w trybie elektrycznym. Zasięg wynoszący 58 km wystarczy do codziennych przejazdów. 

ATUTY HYBRYDY PLUG-IN E-TENSE

Powiększaj zasięg dzięki systemowi odzyskiwania energii przy hamowaniu


Zaplanuj korzystanie z trybu elektrycznego dzięki funkcji E-SAVE


Uzupełnij akumulatory w stacji ładowania lub w domu w zaledwie 1 godzinę 45 minut

System odzyskiwania energii przy hamowaniu jest rezultatem doświadczeń zdobytych w Formule E. Generuje on energię elektryczną podczas wytracania prędkości i hamowania. Wystarczy nacisnąć na lewarek automatycznej skrzyni biegów, by aktywować system i zwiększyć zasięg DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 nawet o 20%.

Funkcja E-SAVE pozwala zachować energię elektryczną zgromadzoną w akumulatorach na później. Jest ona szczególnie przydatna, gdy planujesz przejechać ostatnie 10 czy 20 km w trybie w pełni elektrycznym, bez emisji zanieczyszczeń czy gazów cieplarnianych. Oznacza to wolność poruszania się w miejskich strefach z ograniczeniami ruchu pojazdów spalinowych.

Doładuj akumulatory DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 w 1 godzinę 45 minut za pośrednictwem specjalnej stacji ładowania 32A o mocy 6,6 kW lub w 8 godzin korzystając ze zwykłego gniazdka 8A.

  • TECHNOLOGIA I WYRAFINOWANIE

    Wyszukane wnętrze, które zapewni Ci komfort absolutny.

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z WYBORU TRYBÓW JAZDY

Zero emissions” to tryb domyślny. Gdy rozpoczynasz jazdę, system wykorzystuje silnik elektryczny umożliwiając podróżowanie w komforcie i ciszy bez emisji CO2 i szkodliwych spalin.
Sport” jest zorientowany na najlepsze osiągi i maksymalną przyjemność z jazdy.
Hybrid” automatycznie optymalizuje osiągi i zużycie paliwa.
4WD” kieruje napęd na wszystkie koła, by zwiększyć ich przyczepność na błotnistych, piaszczystych lub zaśnieżonych nawierzchniach.

Reaktywność i finezja

Dzięki kamerze i czujnikom zawieszenie DS ACTIVE SCAN SUSPENSION dostosowuje charakter pracy do panujących warunków, doskonale absorbując wszelkie nierówności.
System w czasie rzeczywistym przekazuje dane do centralnego komputera, który indywidualnie decyduje o sztywności pracy zawieszenia każdego z kół. Wszystko po to, aby zapewnić pasażerom maksymalny poziom komfortu.

Prowadź lub daj się zawieźć

DS CONNECTED PILOT to system, który przejmuje stery DS 7 CROSSBACK i odciąża kierowcę, jednocześnie w każdej chwili umożliwiając mu przejęcie kontroli nad samochodem. To duży krok na drodze rozwoju samochodów autonomicznych. System utrzymuje zadaną prędkość oraz bezpieczny dystans dzielący samochód od pojazdu z przodu i kontroluje trajektorię jazdy za pośrednictwem układu kierowniczego. Poprawia bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

 

System kontroli pasa ruchu funkcjonuje najbardziej optymalnie na drogach z wyraźnie wydzielonymi pasami ruchu po dwóch stronach (autostrady i drogi dwujezdniowe).

CHARAKTER I WYRAFINOWANIE

Hybryda plug-in E-TENSE 4x4 w każdym aspekcie zachowuje DNA modelu DS 7 CROSSBACK. Dodatkowo wersję tę wyróżniają niepowtarzalne akcenty stylistyczne, które odzwierciedlają jej nowoczesność i wysokie osiągi.

HYBRYDA PLUG-IN 4x4

1. Silnik elektryczny z przodu o mocy 80 kW

2. Ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów

3. Silnik benzynowy o mocy 200 KM

4. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 13,2 kWh

5. Ładowarka pokładowa o mocy 7,4 kW

6. Silnik elektryczny z tyłu o mocy 80 kW

1 - Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 184 553 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 2099 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. 2 - Wymienione dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zasięgu są zgodne z procedurą testową WLTP, obowiązującą w procesie homologacji samochodów nowych od 1 września 2018 r. Procedura ta zastępuje procedurę NEDC (Europejski cykl jazdy), stosowaną wcześniej. W związku z bardziej realistycznymi warunkami testowymi zużycie paliwa i emisja CO2 mierzone zgodnie z cyklem WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe niż te wynikające z zastosowania procedury NEDC. Dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zasięgu mogą różnić się w zależności do aktualnych warunków eksploatacji oraz innych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, specyfika wyposażenia, opcje, rozmiar opon, temperatura zewnętrzna i komfort termiczny w kabinie. Więcej informacji na stronie: https://www.dsautomobiles.pl/swiat-ds/technologie/wltp.html.

 

DS CUSTOMER REVIEW

0/5
0 Opinie

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ