COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Cena w konfiguratorze
Cena obejmuje VAT i nie zawiera opłaty transportowej o wysokości 500 zł brutto, która będzie doliczana przy zakupie samochodu.


Konfigurator DS 4
Planujesz zakup nowego kompaktowego hatchbacka DS 4? Skorzystaj z naszego konfiguratora DS i spersonalizuj samochód wybierając wersję, silnik, wyposażenie i elementy stylistyczne. Pamiętaj, że DS 4 dostępny jest również w wersji hybrydowej plug-in. Skonfiguruj samochód, który będzie w pełni Ci odpowiadał.


Wersje wykończenia wnętrza DS 4
Kompaktowy hatchback DS 4 dostępny jest w wielu wersjach: BASTILLE, BASTILLE +, PERFORMANCE LINE, TROCADERO, CROSS TROCADÉRO, PERFORMANCE LINE +, RIVOLI, i CROSS RIVOLI. Każda z tych konfiguracji powiązana jest z odpowiednim wyposażeniem standardowym i akcesoriami. Wybierz taką, która spełni Twoje oczekiwania.


Szeroka gama silników
W zależności od wersji wyposażenia DS 4 dostępny jest z silnikiem benzynowym PureTech, Diesla BlueHDI lub z napędem hybrydowym plug-in E-TENSE. Aby zapewnić Ci pełen komfort, DS 4 oferowany jest z automatyczną, 8-przełożeniową skrzynią biegów. Jest ona dostępna w każdej wersji silnikowej.


Styl nadwozia i wnętrza
Możesz spersonalizować wygląd DS 4 w najdrobniejszych detalach. Wybierz wersję wykończenia wnętrza, kolor nadwozia i dachu oraz wzór kół. Stwórz wymarzoną konfigurację, która odzwierciedla Twoją osobowość.


Wymiary DS 4
Komfortowe nadwozie DS 4 ma długość 4 400 mm, szerokość 1 866 mm (ze złożonymi lusterkami bocznymi) i wysokość 1 470 mm. Bagażnik ma pojemność 430 l, a wnętrze wyposażono w liczne praktyczne i funkcjonalne schowki.


Wyposażenie DS 4
W zależności od wybranej wersji DS 4 wyposażony jest w różne rozwiązania zwiększające komfort i bezpieczeństwo, takie jak zagłówki regulowane w czterech płaszczyznach, regulowane podparcie ud w fotelu kierowcy, podgrzewana kierownica czy siedzenia przednie z funkcją podgrzewania, masażu i wentylacji.