KOLEKCJA

DS 3 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY

Esencja kolekcji

W magicznym świecie francuskiego pisarza Antoine'a de Saint-Exupéry'ego symbole i metafory stają się rzeczywistością, a Mały Książę przekracza granice przestrzeni i czasu, spotykając niezwykłe postacie przekazujące mu ważne lekcje o życiu, miłości i przyjaźni.

 

Kolekcja DS Automobiles oddaje hołd słynnemu odkrywcy, rozpowszechniając Sztukę Podróżowania zarówno w przestrzeni, jak i w sercach osób, które spotykamy na swojej drodze.

DS 3 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY
DS 3 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY to ukłon w stronę wewnętrznej podróży Małego Księcia. Aby odzwierciedlić majestatyczny ogrom kosmosu, DS Automobiles nadaje szaro-fioletowej barwie ze złotymi drobinkami nazwę "Nocny lot", która została zaczerpnięta z powieści Exupéry'ego.
Design zewnętrzny
Podróż do gwiazd
ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY znacznik boczny
Ekskluzywne emblematy z satynowego chromu ozdobione gwiazdą (punktem orientacyjnym podróżników), rzeźbioną sylwetką samolotu i podpisem Antoine'a de Saint-Exupéry'ego to znaki rozpoznawcze nowej Kolekcji DS Automobiles.
Ekskluzywne 18-calowe felgi NICE
Subtelność i elegancja są widoczne nawet w 18-calowych czarnych felgach z diamentowym wykończeniem, które zdobi centralny kołpak w kolorze Vol de Nuit stworzony wyłącznie dla tej Kolekcji.
Unowocześniony czarny grill
DS WINGS, znak rozpoznawczy DS Automobiles, ozdabiają reflektory LED i grill chłodnicy, podkreślając blask swoich chromowanych elementów. W rezultacie otrzymujemy niezwykłą grę świateł przypominającą gwiaździstą noc.

"Gwiazdy lśnią po to, by każdy mógł odnaleźć swoją własną."

 

Antoine de Saint Exupéry

Design wewnętrzny
Zmysłowe odkrywanie gwiazd
Daj się unieść niebiańskiej bryzie odległych gwiazd. Ekskluzywna tapicerka pokryta skórą Nappa Criollo Brown i wyrafinowane, czyste wykończenia tworzą wyjątkowe wnętrze odzwierciedlające duszę nieustraszonego podróżnika. Przeszycia Bourdon Tramontane Grey na desce rozdzielczej przywodzą na myśl niebiańskie ścieżki, które rozciągają się niczym piórko niesione przez wiatr, a podobne do nitów samolotowych przeszycia Beige Cassel Earth Pearl otwierają furtkę do nieskończoności i świata wyobraźni.
ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY emblemat na desce rozdzielczej
Na desce rozdzielczej modelu widnieje wypukły emblemat w kształcie pomarańczowej gwiazdy nawiązujący do asteroidy, z której przybył Mały Książe. Towarzyszy mu, znajdująca się obok podpisu autora, aerodynamiczna sylwetka samolotu, która symbolizuje ducha przygody Antoine'a de Saint Exupéry'ego.
OSŁONY PROGÓW DRZWI
Chromowane, satynowe osłony progów drzwi przedstawiają Małego Księcia oraz aerodynamiczne kontury samolotu, które również zostały wykonane z chromu. Towarzyszy im słynny cytat w kolorze antracytu: Gwiazdy lśnią po to, by każdy mógł odnaleźć swoją własną. Wszystko po to, by zaprosić Cię do fascynującej podróży w kosmicznej przestrzeni.

SILNIKI
DS 3 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY jest dostępny w czterech różnych jednostkach napędowych: Puretech 130 KM, BlueHDI 130 KM, hybryda o mocy 136 KM oraz całkowicie elektryczny E-TENSE.

WYPRAWA W GŁĄB INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII
ZBLIŻENIOWY SYSTEM BEZKLUCZYKOWEGO DOSTĘPU I STARTU
Dzięki systemowi bezkluczykowego dostępu i startu DS 3 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY zostaje automatycznie odblokowany, gdy zbliżysz się do samochodu na odległość 2 metrów. W tym samym momencie pojawiają się również jego eleganckie i doskonale wkomponowane w design klamki. Co więcej, możesz go w prosty sposób uruchomić za pomocą przycisku Start/Stop. Gdy opuścisz model klamki schowają się, a pojazd zostaje automatycznie zablokowany. 
FUNKCJA VISION 360 (OPCJONALNIE)
DS 3 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY został wyposażony w innowacyjne kamery cyfrowe zamontowane z przodu i z tyłu pojazdu, które zapewniają doskonałą jakość obrazu na 10,3-calowym ekranie dotykowym. Funkcja Vision 360 wyświetla widok samochodu i jego otoczenia z lotu ptaka podczas wykonywania manewrów przy niskich prędkościach, aktualizując obraz w miarę ruchu pojazdu.
DS IRIS SYSTEM zapewni Ci dostęp do usług ChatGPT (opcjonalnie)
Wyjątkowo intuicyjny i responsywny system rozpoznawania głosu DS IRIS SYSTEM zyskuje jeszcze więcej możliwości dzięki integracji ze sztuczną inteligencją SoundHound, wspieraną przez API ChatGPT(i) Nowa funkcja DS Automobiles wykorzystuje moc generatywnej sztucznej inteligencji z platformą Chat AI firmy SoundHound, która integruje wiele obszarów wiedzy, połączonych z najbardziej zaawansowanymi modelami języka, takimi jak ChatGPT API. Wspomniane rozwiązanie pozwala na dostarczanie bardziej aktualnych i kompleksowych odpowiedzi niż dotychczasowy DS IRIS SYSTEM. ChatGPT, będąc modelem języka opartym na sztucznej inteligencji, został zaimplementowany do DS IRIS SYSTEM dzięki technologii rozpoznawania dźwięku i głosu SoundHound. Rozwijany w oparciu o techniki głębokiego uczenia, generuje odpowiedzi przypominające ludzkie reakcje. Warto jednak mieć na uwadze, że jako nowa i ciągle rozwijająca się technologia, narzędzie może dostarczać informacje, które nie zawsze są precyzyjne lub obiektywne, dlatego też, podobnie jak w przypadku korzystania z każdego innego asystenta wirtualnego, zalecamy zachowanie ostrożności, nie poleganie wyłącznie na dostarczanych informacjach i unikanie udostępniania prywatnych danych.  . To innowacyjne rozwiązanie pozwoli Ci nawiązać zupełnie nową relację ze swoim DS i sprawi, że każda podróż stanie się jeszcze bezpieczniejsza i jeszcze bardziej fascynująca.
Dziennik podróży
Usługi szyte na miarę
Only You
Odkryj nasze usługi szyte na miarę
Umowy serwisowe
Zapewnij sobie spokój ducha z naszymi umowami serwisowymi