COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni online, aby zagwarantować nieprzerwaną obsługę i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dowiedz się więcej o naszych usługach online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 3 CROSSBACK E-TENSE

100% elektryczny

1569 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

 

JUŻ ZA 1569 zł NETTO/MIES. Z 10% WPŁATĄ WŁASNĄ1

Wynajem długoterminowy Free2Move Lease umożliwia dostosowanie wysokości rat do twoich potrzeb i budżetu w zależności od wielkości firmy i sektora działalności.

ZASIĘG: ŁADOWANIE: SILNIK:

ponad 300 km (cykl WLTP)²

80% w 30 minut

100 kW / 136 KM

TRYBY JAZDY

Dostosuj parametry jazdy do Twoich potrzeb wybierając jeden z trzech trybów.

Silnik o mocy 100 kW i potężnym, stale dostępnym momencie obrotowym (260 Nm) umożliwia płynną, dynamiczną i cichą jazdę.

SPORT
NORMAL
ECO

Zorientowany na osiągi, wrażenia z jazdy i moc (przyspieszenie 0-50 km/h: 3,5 s, 0-100 km/h: 9 s).

Ustawienia dostosowane do codziennej eksploatacji z maksymalnym naciskiem na komfort.

Optymalizacja zasięgu

  • TECHNOLOGIA I WYRAFINOWANIE

    Poznaj wyjątkowe wnętrze, które zapewni Ci komfort absolutny.

Prowadź lub daj się prowadzić

Pokonuj dalekie trasy korzystając z najnowocześniejszej technologii, jaką jest DS DRIVE ASSIST. Ten innowacyjny system, aktywny do prędkości 180 km/h, utrzymuje samochód w granicach pasa drogi i reguluje/dostosowuje prędkość do pojazdu jadącego z przodu.

Gdy ruch zwalnia, układ potrafi doprowadzić do całkowitego zatrzymania Twojego samochodu i ponownego ruszenia.

Nie musisz parkować. Twój samochód zrobi to za Ciebie

Dzięki systemowi DS PARK PILOT Twój samochód sam wykona manewr parkowania. Nie musisz dotykać kierownicy ani pedałów.

Aby zaparkować, musisz wykonać tylko jeden ruch: przytrzymać przycisk Park. Potem wystarczy patrzeć, jak działa magia tego systemu. Układ wyszukuje miejsce do zaparkowania, odpowiadające wymiarom DS 3 CROSSBACK. Wystarczy je minąć jadąc z prędkością poniżej 30 km/h. System sam wykona manewr parkowania prostopadłego lub równoległego.

Nie odrywaj wzroku od drogi

Prędkość, ustawienia regulatora i ogranicznika prędkości, rozpoznawanie znaków drogowych, dane systemów wspomagających prowadzenie i nawigacji. Dzięki wyświetlaczowi Head-Up możesz w trakcie jazdy korzystać z dostępu do najważniejszych informacji bez konieczności odrywania wzroku od drogi.

 

Technologia ta zainspirowana jest rozwiązaniami stosowanymi w lotnictwie. Kluczowe dane wyświetlane są w kolorze na specjalnej płytce, znajdującej się w Twoim polu widzenia.

OZNAKA PRESTIŻU

Elektryczna wersja DS 3 CROSSBACK w pełni zachowuje DNA i charakter pierwowzoru. Podobnie jak on wyróżnia się wyjątkową elegancją dzięki licznym, niepowtarzalnym akcentom stylistycznym, podkreślającym nowoczesność i doskonałe osiągi.

Silnik elektryczny łączy moc z niezwykłą elastycznością. Zasilany jest prądem z akumulatorów zintegrowanych z platformą, dzięki czemu wersja elektryczna ma równie pojemne wnętrze i bagażnik, co model z silnikiem benzynowym lub Diesla.

Unikalny design

1. Zintegrowana ładowarka o mocy 7,4 kW lub 11 kW

2. Silnik elektryczny o mocy 100 kW / 136 KM

3. Wysokowydajna pompa ciepła

4. Gniazdo ładowania

• Ładowanie w warunkach domowych w 7 godzin 30 minut (stacja DS Wall Box)

• Szybkie ładowanie z wykorzystaniem stacji o mocy 100 kW

• Odzyskiwanie zasięgu: nawet 9 km / min.

5. Akumulatory litowo-jonowe o pojemności 50 kWh: zasięg DS 3 CROSSBACK E-TENSE − do 320 km zgodnie z normą WLTP2

1 - Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 130 000 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1569 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. 2 - Wymienione dane dotyczące zasięgu i zużycia energii elektrycznej są zgodne z procedurą testową WLTP, obowiązującą w procesie homologacji samochodów nowych od 1 września 2018 r. Mogą one różnić się w zależności do aktualnych warunków eksploatacji oraz innych czynników, takich jak: prędkość, komfort termiczny w kabinie, styl jazdy i temperatura zewnętrzna. Czas ładowania zależy w szczególności od rodzaju ładowarki zainstalowanej w samochodzie, zastosowanego kabla do ładowania oraz rodzaju i mocy zewnętrznej stacji ładowania. Więcej informacji na stronie: https://www.dsautomobiles.pl/swiat-ds/technologie/wltp.html.

 

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ