COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 3 CROSSBACK E-TENSE

100% elektryczny

159 900 zł brutto

lub 1505 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

 

JUŻ ZA 1505 zł NETTO/MIES. Z 10% WPŁATĄ WŁASNĄ1

Wynajem długoterminowy Free2Move Lease umożliwia dostosowanie wysokości rat do twoich potrzeb i budżetu w zależności od wielkości firmy i sektora działalności.

Program „Mój elektryk” Rządowy program dopłat do kupna samochodów elektrycznych przez osoby fizyczne

Jeżeli jesteś zainteresowany w 100% elektrycznym samochodem DS 3 CROSSBACK E-TENSE, teraz możesz skorzystać z rządowej dopłaty na zakup pojazdu niskoemisyjnego w ramach programu „Mój elektryk”.

 

Dzięki skorzystaniu z tego programu możesz zyskać, jako osoba fizyczna, do 18 750 zł lub nawet 27 000 zł w przypadku osób posiadających kartę dużej rodziny. Limit ceny zakupu pojazdu elektrycznego w programie „Mój elektryk” to 225 000 zł (nie obowiązuje on osób posiadających kartę dużej rodziny), co oznacza, że możesz cieszyć się nawet wysoką wersją wyposażenia DS 3 CROSSBACK E-TENSE.

 

Składać wnioski o dofinansowanie można od 12 lipca 2021 r. aż do 30 września 2025 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania puli dopłat wynoszącej 100 000 000 zł.

Samochody dostępne od ręki

Odkryj samochody DS 3 CROSSBACK E-TENSE dostępne w Twojej okolicy

ZASIĘG: ŁADOWANIE: SILNIK:

ponad 300 km (cykl WLTP)² ³

80% w 30 minut

100 kW / 136 KM

ZMAKSYMALIZUJ ZASIĘG TWOJEGO SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO

Czeka na Ciebie świat nowych doznań

Warunki pogodowe, prędkość czy styl jazdy mają istotny wpływ na zasięg Twojego samochodu elektrycznego. Dowiedz się więcej o wszystkich czynnikach, które są powiązane z wydajnością akumulatorów.

Prędkość

Prędkość ma największy wpływ na zasięg Twojego samochodu elektrycznego. Przykładowo przy stałej prędkości wynoszącej 130 km/h zasięg jest zredukowany o połowę w porównaniu do danych WLTP. Rezygnacja z szybkiej jazdy oznacza wydłużenie możliwego czasu podróży.

Styl jazdy i rzeźba terenu

Styl jazdy i rzeźba terenu mają bardzo istotny wpływ na zasięg Twojego samochodu elektrycznego. Jazda ze stałą prędkością, korzystanie z trybu Eco, stosowanie reguł eco-drivingu oraz płynne prowadzenie sprzyjają oszczędzaniu prądu. Korzystanie z systemu odzyskiwania energii przy hamowaniu zwiększa zasięg nawet o 20%.

Komfort termiczny i ogrzewanie

Ekstremalne temperatury utrudniają zachowanie optymalnego poziomu naładowania akumulatorów, a korzystanie z systemu ogrzewania znacząco ogranicza zasięg samochodu. Zalecamy więc, by ustawić wstępną temperaturę wnętrza korzystając z aplikacji MyDS w czasie, gdy Twój samochód jest podłączony do źródła zasilania. 

  • TECHNOLOGIA I WYRAFINOWANIE

    Poznaj wyjątkowe wnętrze, które zapewni Ci komfort absolutny.

Prowadź lub daj się prowadzić

Pokonuj dalekie trasy korzystając z najnowocześniejszej technologii, jaką jest DS DRIVE ASSIST. Ten innowacyjny system, aktywny do prędkości 180 km/h, utrzymuje samochód w granicach pasa drogi i reguluje/dostosowuje prędkość do pojazdu jadącego z przodu.

Gdy ruch zwalnia, układ potrafi doprowadzić do całkowitego zatrzymania Twojego samochodu i ponownego ruszenia.

Nie odrywaj wzroku od drogi

Prędkość, ustawienia regulatora i ogranicznika prędkości, rozpoznawanie znaków drogowych, dane systemów wspomagających prowadzenie i nawigacji. Dzięki wyświetlaczowi Head-Up możesz w trakcie jazdy korzystać z dostępu do najważniejszych informacji bez konieczności odrywania wzroku od drogi.

 

Technologia ta zainspirowana jest rozwiązaniami stosowanymi w lotnictwie. Kluczowe dane wyświetlane są w kolorze na specjalnej płytce, znajdującej się w Twoim polu widzenia.

OZNAKA PRESTIŻU

Elektryczna wersja DS 3 CROSSBACK w pełni zachowuje DNA i charakter pierwowzoru. Podobnie jak on wyróżnia się wyjątkową elegancją dzięki licznym, niepowtarzalnym akcentom stylistycznym, podkreślającym nowoczesność i doskonałe osiągi.

Silnik elektryczny łączy moc z niezwykłą elastycznością. Zasilany jest prądem z akumulatorów zintegrowanych z platformą, dzięki czemu wersja elektryczna ma równie pojemne wnętrze i bagażnik, co model z silnikiem benzynowym lub Diesla.

Unikalny design

1. Zintegrowana ładowarka o mocy 7,4 kW lub 11 kW

2. Silnik elektryczny o mocy 100 kW / 136 KM

3. Wysokowydajna pompa ciepła

4. Gniazdo ładowania

• Ładowanie w warunkach domowych w 7 godzin 30 minut (stacja DS Wall Box)

• Szybkie ładowanie z wykorzystaniem stacji o mocy 100 kW

• Odzyskiwanie zasięgu: nawet 9 km / min.

5. Akumulatory litowo-jonowe o pojemności 50 kWh: zasięg DS 3 CROSSBACK E-TENSE − do 320 km zgodnie z normą WLTP²³

¹ Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 159.900 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1505 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles.  Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.”   ² - Wymienione dane dotyczące zasięgu i zużycia energii elektrycznej są zgodne z procedurą testową WLTP, obowiązującą w procesie homologacji samochodów nowych od 1 września 2018 r. Mogą one różnić się w zależności do aktualnych warunków eksploatacji oraz innych czynników, takich jak: prędkość, komfort termiczny w kabinie, styl jazdy i temperatura zewnętrzna. Czas ładowania zależy w szczególności od rodzaju ładowarki zainstalowanej w samochodzie, zastosowanego kabla do ładowania oraz rodzaju i mocy zewnętrznej stacji ładowania. Więcej informacji na stronie: https://www.dsautomobiles.pl/swiat-ds/technologie/wltp.html. ³ - Podane wartości zużycia energii i emisji CO2 ustalono na podstawie nowej światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich WLTP (Rozporządzenie (UE) 2017/1151). Rzeczywisty zasięg samochodów zelektryfikowanych może różnić się w zależności od prędkości, ogrzewania, warunków atmosferycznych i topografii terenu. Na zasięg wpływają również inne czynniki takie jak indywidualny styl jazdy, ciśnienie w oponach, korzystanie z dodatkowych urządzeń (np. klimatyzacji lub radia) czy obciążenie ładunkiem.

 

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ