COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 3 CROSSBACK E-TENSE

100% elektryczny

159 900 zł brutto

lub 1425 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

 

JUŻ ZA 1569 zł NETTO/MIES. Z 10% WPŁATĄ WŁASNĄ1

Wynajem długoterminowy Free2Move Lease umożliwia dostosowanie wysokości rat do twoich potrzeb i budżetu w zależności od wielkości firmy i sektora działalności.

Samochody dostępne od ręki

Odkryj samochody DS 3 CROSSBACK E-TENSE dostępne w Twojej okolicy

ZASIĘG: ŁADOWANIE: SILNIK:

ponad 300 km (cykl WLTP)² ³

80% w 30 minut

100 kW / 136 KM

ZMAKSYMALIZUJ ZASIĘG TWOJEGO SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO

Czeka na Ciebie świat nowych doznań

Warunki pogodowe, prędkość czy styl jazdy mają istotny wpływ na zasięg Twojego samochodu elektrycznego. Dowiedz się więcej o wszystkich czynnikach, które są powiązane z wydajnością akumulatorów.

Prędkość

Prędkość ma największy wpływ na zasięg Twojego samochodu elektrycznego. Przykładowo przy stałej prędkości wynoszącej 130 km/h zasięg jest zredukowany o połowę w porównaniu do danych WLTP. Rezygnacja z szybkiej jazdy oznacza wydłużenie możliwego czasu podróży.

Styl jazdy i rzeźba terenu

Styl jazdy i rzeźba terenu mają bardzo istotny wpływ na zasięg Twojego samochodu elektrycznego. Jazda ze stałą prędkością, korzystanie z trybu Eco, stosowanie reguł eco-drivingu oraz płynne prowadzenie sprzyjają oszczędzaniu prądu. Korzystanie z systemu odzyskiwania energii przy hamowaniu zwiększa zasięg nawet o 20%.

Komfort termiczny i ogrzewanie

Ekstremalne temperatury utrudniają zachowanie optymalnego poziomu naładowania akumulatorów, a korzystanie z systemu ogrzewania znacząco ogranicza zasięg samochodu. Zalecamy więc, by ustawić wstępną temperaturę wnętrza korzystając z aplikacji MyDS w czasie, gdy Twój samochód jest podłączony do źródła zasilania. 

  • Poznaj dostępne tryby jazdy
  • TECHNOLOGIA I WYRAFINOWANIE

    Poznaj wyjątkowe wnętrze, które zapewni Ci komfort absolutny.

Prowadź lub daj się prowadzić

Pokonuj dalekie trasy korzystając z najnowocześniejszej technologii, jaką jest DS DRIVE ASSIST. Ten innowacyjny system, aktywny do prędkości 180 km/h, utrzymuje samochód w granicach pasa drogi i reguluje/dostosowuje prędkość do pojazdu jadącego z przodu.

Gdy ruch zwalnia, układ potrafi doprowadzić do całkowitego zatrzymania Twojego samochodu i ponownego ruszenia.

Nie odrywaj wzroku od drogi

Prędkość, ustawienia regulatora i ogranicznika prędkości, rozpoznawanie znaków drogowych, dane systemów wspomagających prowadzenie i nawigacji. Dzięki wyświetlaczowi Head-Up możesz w trakcie jazdy korzystać z dostępu do najważniejszych informacji bez konieczności odrywania wzroku od drogi.

 

Technologia ta zainspirowana jest rozwiązaniami stosowanymi w lotnictwie. Kluczowe dane wyświetlane są w kolorze na specjalnej płytce, znajdującej się w Twoim polu widzenia.

OZNAKA PRESTIŻU

Elektryczna wersja DS 3 CROSSBACK w pełni zachowuje DNA i charakter pierwowzoru. Podobnie jak on wyróżnia się wyjątkową elegancją dzięki licznym, niepowtarzalnym akcentom stylistycznym, podkreślającym nowoczesność i doskonałe osiągi.

Silnik elektryczny łączy moc z niezwykłą elastycznością. Zasilany jest prądem z akumulatorów zintegrowanych z platformą, dzięki czemu wersja elektryczna ma równie pojemne wnętrze i bagażnik, co model z silnikiem benzynowym lub Diesla.

Unikalny design

1. Zintegrowana ładowarka o mocy 7,4 kW lub 11 kW

2. Silnik elektryczny o mocy 100 kW / 136 KM

3. Wysokowydajna pompa ciepła

4. Gniazdo ładowania

• Ładowanie w warunkach domowych w 7 godzin 30 minut (stacja DS Wall Box)

• Szybkie ładowanie z wykorzystaniem stacji o mocy 100 kW

• Odzyskiwanie zasięgu: nawet 9 km / min.

5. Akumulatory litowo-jonowe o pojemności 50 kWh: zasięg DS 3 CROSSBACK E-TENSE − do 320 km zgodnie z normą WLTP²³

¹ - Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 130 000 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1569 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. ² - Wymienione dane dotyczące zasięgu i zużycia energii elektrycznej są zgodne z procedurą testową WLTP, obowiązującą w procesie homologacji samochodów nowych od 1 września 2018 r. Mogą one różnić się w zależności do aktualnych warunków eksploatacji oraz innych czynników, takich jak: prędkość, komfort termiczny w kabinie, styl jazdy i temperatura zewnętrzna. Czas ładowania zależy w szczególności od rodzaju ładowarki zainstalowanej w samochodzie, zastosowanego kabla do ładowania oraz rodzaju i mocy zewnętrznej stacji ładowania. Więcej informacji na stronie: https://www.dsautomobiles.pl/swiat-ds/technologie/wltp.html. ³ - Podane wartości zużycia energii i emisji CO2 ustalono na podstawie nowej światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich WLTP (Rozporządzenie (UE) 2017/1151). Rzeczywisty zasięg samochodów zelektryfikowanych może różnić się w zależności od prędkości, ogrzewania, warunków atmosferycznych i topografii terenu. Na zasięg wpływają również inne czynniki takie jak indywidualny styl jazdy, ciśnienie w oponach, korzystanie z dodatkowych urządzeń (np. klimatyzacji lub radia) czy obciążenie ładunkiem.

 

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ