COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Mirror Screen

Mirror Screen

Połączony, naturalnie

Mirror Screen¹ pozwala zobaczyć aplikacje kompatybilnego smarfona na ekranie DS. Możesz w ten sposób bezpiecznie korzystać z ulubionych aplikacji.

Zgodność Mirror Screen

Apple CarPlay™²

Korzystaj z funkcji iPhone'a 5 lub nowszego na ekranie dotykowym DS, dzięki technologii Apple CarPlay™. Prowadząc samochód możesz aktywować głosem asystenta Siri, co pozwoli Ci wyszukiwać kontakty i wybierać muzykę na Spotify.

 

Aby dowiedzieć się więcej o Apple CarPlay™ i sprawdzić kompatybilność swojego samochodu, kliknij tutaj.

Android Auto²

Korzystaj w pełni z ulubionych aplikacji na ekranie samochodu dzięki pobraniu Android Auto z Google Play Store. Aplikację Android Auto uruchomisz w telefonie z Android 5.0 (Lollipop) lub późniejszą wersją.

 

Aby dowiedzieć się więcej o Android Auto i sprawdzić kompatybilność telefonu, kliknij tutaj.

MirrorLink®

MirrorLink® jest szczególnie przydatny w przypadku smarfona kompatybilnego z Apple CarPlay™ lub Android Auto. Połącz smartfon kompatybilny z MirrorLink®³, aby cieszyć się łatwym i bezpiecznym dostępem do ulubionych aplikacji.

 

Aby dowiedzieć się więcej o MirrorLink® i sprawdzić kompatybilność telefonu, kliknij tutaj.

Dostępne w

DS 3 CROSSBACK

Nowy miejski SUV

DS 7 CROSSBACK

Charyzmatyczny inteligentny SUV

Zastrzeżenia prawne

¹ - Mirror Screen wykorzystuje połączenie smarfona, nie generuje więc dodatkowych kosztów. Z wyłączeniem odpłatnych aplikacji, subskrypcji aplikacji lub opłata za roaming międzynarodowy. Mirror Screen jest oferowany jako opcja lub standard, zależnie od wersji samochodu. ² - Zależnie od kraju. ³ - Zależnie od wyposażenia.