PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

Usługi łączności DS

Usługi połączone i łączność
Oszczędność czasu
Ponieważ czas jest naszym najcenniejszym skarbem, firma DS Automobiles dołożyła wszelkich starań, aby ułatwić życie i umożliwić Ci lepsze docenienie każdej chwili za kierownicą. Odkryj nasze usługi: system nawigacji, połączenia alarmowe, synchronizacja smartfona z DS itp.
ŻYJ BEZ OBAW
Dzięki funkcji SOS & Assistance wyruszaj w drogę z pełnym spokojem. Ten awaryjny system globalnego pozycjonowania skontaktuje się bezpośrednio z odpowiednimi służbami ratowniczymi lub pomocniczymi. Jest on dostępny we wszystkich modelach DS. 
POZWÓL SIĘ POPROWADZIĆ
Ciesz się podróżą dzięki naszemu połączonemu systemowi nawigacji z funkcją rozpoznawania głosu. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się miejsce docelowe, uzyskaj dostęp do informacji w czasie rzeczywistym i usług opracowanych przez firmę TomTom, aby komfortowo i bezpiecznie dotrzeć do celu. 
DS IRIS SYSTEM & CHATGPT(i) Nowa funkcja DS Automobiles wykorzystuje moc sztucznej inteligencji generatywnej z platformą Chat AI firmy SoundHound, która integruje kilka dziedzin wiedzy, w połączeniu z najnowocześniejszymi dużymi modelami językowymi, takimi jak ChatGPT API, aby zapewnić bardziej terminowe i kompleksowe odpowiedzi niż poprzedni system rozpoznawania głosu DS IRIS. ChatGPT jest zintegrowany z systemem DS IRIS dzięki systemowi rozpoznawania dźwięku i głosu SoundHound. Będąc modelem językowym sztucznej inteligencji, został opracowany w celu generowania odpowiedzi podobnych do ludzkich w oparciu o głębokie uczenie się, ale ponieważ jest to nowa i rozwijająca się technologia, jej odpowiedzi lub informacje mogą nie być całkowicie dokładne, poprawne lub obiektywne. Podobnie jak w przypadku każdego innego wirtualnego asystenta, zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na dostarczonych informacjach i unikać udostępniania prywatnych informacji. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.  

Już wcześniej wyjątkowo intuicyjny i responsywny, DS IRIS SYSTEM integruje teraz sztuczną inteligencję SoundHound zasilaną przez ChatGPT API.

 

Twój DS jest teraz wzbogacony o innowacyjną funkcję, która pozwala odkryć zupełnie nową relację z pojazdem. Oferuje towarzysza podróży, który sprawi, że Twoje trasy będą jeszcze bezpieczniejsze i przyjemniejsze.

 
POZOSTAŃ W KONTAKCIE NA DRODZE
Nie odrywaj wzroku od drogi. Mirror Screen umożliwia podłączenie smartfona i korzystanie z kompatybilnych aplikacji na ekranie DS. 
e-ROUTES: CIESZ SIĘ ZOPTYMALIZOWANYM PLANEM PODRÓŻY BEZ OBAWY O ROZŁADOWANIE AKUMULATORA

Dzięki e-ROUTES nigdy nie zabraknie Ci energii w akumulatorze. e-ROUTES wybiera dla Ciebie najbardziej efektywną i najszybszą trasę. Zaplanuj swoją podróż za pomocą aplikacji e-ROUTES na smartfonie lub wyświetl trasę i czas jej trwania bezpośrednio na centralnym ekranie samochodu, biorąc pod uwagę postoje na ładowanie i aktualne zużycie energii.

 

 

Dostępne tylko w modelach DS 3 E-TENSE i DS 3 CROSSBACK E-TENSE.

 

 
EV TRIP PLANNER

Zaplanuj swoją podróż za pomocą smartfonu w aplikacji MyDS; oszacuj zasięg wymagany do ukończenia podróży, dokonaj podglądu stacji ładowania i czasu podróży obliczonego zgodnie z Twoimi potrzebami, które określone zostały w Twojej aplikacji. Oszczędzaj czas poprzez przesyłanie trasy do pierwszego przystanku do systemu multimedialnego swojego DS.

 

Funkcja dostępna jedynie w modelach DS CROSSBACK E-TENSE oraz DS 3 E-TENSE.

 

KORZYSTAJ Z TELEFONU BEZPIECZNIE

Firma DS oferuje szeroką gamę pojazdów z technologią Bluetooth lub Mirror Screen. Interaktywne narzędzia w Twoim samochodzie DS pozwalają wybrać szczegóły dotyczące pojazdu i uzyskać informacje o kompatybilności wielu najnowszych modeli telefonów komórkowych.
KOMPATYBILNOŚĆ Z BLUETOOTH® I MIRROR SCREEN® 

Firma DS oferuje szeroką gamę pojazdów wykorzystujących technologię Bluetooth i/lub Mirror Screen. Interaktywne narzędzia w Twoim samochodzie DS pozwalają wybrać szczegóły dotyczące pojazdu i znaleźć informacje o kompatybilności dla wielu najnowszych telefonów komórkowych.

 

Minimalne wymagania systemowe Twojego smarfona: Android 8.0 / iOS 12

Usługi dostosowane do potrzeb

Aplikacja MyDS

Uzyskaj dostęp do wszystkich usług Only YOU za pomocą swojego smartfona.

Cyfrowa książka serwisowa

Dzięki e-książce serwisowej łatwo znajdziesz wszystkie informacje na temat obsługi swojego DS.