PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

Usługi łączności DS

Usługi połączone i łączność
Oszczędność czasu
Ponieważ czas jest naszym najcenniejszym skarbem, firma DS Automobiles dołożyła wszelkich starań, aby ułatwić życie i umożliwić Ci lepsze docenienie każdej chwili za kierownicą. Odkryj nasze usługi: system nawigacji, połączenia alarmowe, synchronizacja smartfona z DS itp.
ŻYJ BEZ OBAW
Dzięki funkcji SOS & Assistance wyruszaj w drogę z pełnym spokojem. Ten awaryjny system globalnego pozycjonowania skontaktuje się bezpośrednio z odpowiednimi służbami ratowniczymi lub pomocniczymi. Jest on dostępny we wszystkich modelach DS. 
POZWÓL SIĘ POPROWADZIĆ
Ciesz się podróżą dzięki naszemu połączonemu systemowi nawigacji z funkcją rozpoznawania głosu. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się miejsce docelowe, uzyskaj dostęp do informacji w czasie rzeczywistym i usług opracowanych przez firmę TomTom, aby komfortowo i bezpiecznie dotrzeć do celu. 
POZOSTAŃ W KONTAKCIE W TRAKCIE PODRÓŻY
Nie spuszczaj oczu z drogi. Podłącz swój smartfon aby cieszyć się kompatybilnymi aplikacjami za pośrednictwem ekranu swojego DS Mirror Screen. 

KORZYSTAJ Z TELEFONU BEZPIECZNIE

Firma DS oferuje szeroką gamę pojazdów z technologią Bluetooth lub Mirror Screen. Interaktywne narzędzia w Twoim samochodzie DS pozwalają wybrać szczegóły dotyczące pojazdu i uzyskać informacje o kompatybilności wielu najnowszych modeli telefonów komórkowych.
KOMPATYBILNOŚĆ Z BLUETOOTH® I MIRROR SCREEN® 

Firma DS oferuje szeroką gamę pojazdów wykorzystujących technologię Bluetooth i/lub Mirror Screen. Interaktywne narzędzia w Twoim samochodzie DS pozwalają wybrać szczegóły dotyczące pojazdu i znaleźć informacje o kompatybilności dla wielu najnowszych telefonów komórkowych.

 

Minimalne wymagania systemowe Twojego smarfona: Android 8.0 / iOS 12

Usługi dostosowane do potrzeb

Aplikacja MyDS

Uzyskaj dostęp do wszystkich usług Only YOU za pomocą swojego smartfona.

Cyfrowa książka serwisowa

Dzięki e-książce serwisowej łatwo znajdziesz wszystkie informacje na temat obsługi swojego DS.