COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 7 CROSSBACK E-TENSE

Hybryda plug-in

250900 zł brutto

lub 2580 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

 

JUŻ ZA 2580 zł NETTO/MIES. Z 10% WPŁATĄ WŁASNĄ1

Wynajem długoterminowy Free2Move Lease umożliwia dostosowanie wysokości rat do twoich potrzeb i budżetu w zależności od wielkości firmy i sektora działalności.

ZASIĘG W TRYBIE ELEKTRYCZNYM

Do 58 km w cyklu mieszanym.

Do 75 km w cyklu miejskim.

ŁADOWANIE

Naładowanie akumulatorów do poziomu 100% w 1 godzinę i 45 minut.
(na stacji szybkiego ładowania)

MOCE SILNIKÓW

Od 225 KM do 300 KM

PRZYJEMNOŚĆ I KOMFORT

Zachowując ducha DS 7 CROSSBACK, nasze hybrydowe silniki E-TENSE typu plug-in oznaczają wyższe osiągi i wydajność. Teraz możesz cieszyć się niezwykłą elastycznością jazdy dzięki połączeniu napędu elektrycznego i benzynowego.

Technologia E-TENSE

CIESZ SIĘ PEŁNĄ WOLNOŚCIĄ ZA KIEROWNICĄ

System odzyskiwania energii przy hamowaniu

Funkcja E-SAVE

Tryby jazdy

Wystarczy zahamować, by doładować akumulatoryDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
System odzyskiwania energii przy hamowaniu
Zachowaj energię na późniejDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Funkcja E-SAVE
Wybierz tryb, który najbardziej Ci odpowiadaDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Tryby jazdy

ZALETY HYBRYD PLUG-IN E-TENSE

Cisza i komfort jazdy

Ciesz się całkowitą ciszą w kabinie podczas ruszania w trybie zeroemisyjnym. Wrażenie pełnej harmonii dodatkowo wzmacnia zastosowanie w wersjach E-TENSE laminowanych szyb.

Jedź dokądkolwiek chcesz, bez względu na warunki

Wybór hybrydy plug-in oznacza pełną wolność poruszania się po mieście, nawet w strefach z ograniczeniami w ruchu pojazdów spalinowych. Nasze wersje E-TENSE wyposażone są w niebieską diodę LED zainstalowaną przy górnej krawędzi przedniej szyby, która sygnalizuje poruszanie się w trybie elektrycznym.

Emisja i zużycie paliwa

Nasze hybrydy plug-in E-TENSE mają wzorcowe wskaźniki emisji i zużycia paliwa: 30 g CO2/km i 1,3 l/100 km w wersji E-TENSE 4x4 300.

Bagażnik i przestronność

Nasi inżynierowie stworzyli projekt o przemyślanej i unikalnej konstrukcji. Bagażnik wersji E-TENSE o pojemności 555 l jest jednym z największych w segmencie hybryd plug-in.

Specjalne usługi E-TENSE

Lokalizacja stacji ładowania z poziomu samochodu, programowanie ładowania za pośrednictwem smartfona, instalacja stacji ładowania w domu: oferujemy kompleksowy pakiet usług, które zapewnią Ci spokojną eksploatację Twojego samochodu.  

Wersja z napędem na 4 koła

Dzięki silnikowi elektrycznemu z przodu (110 KM) i z tyłu (113 KM) jednostka E-TENSE 4x4 300 osiąga łączną moc 300 KM, zapewniającą niezwykłe osiągi.

Kup online

Odkryj samochody DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 dostępne w Twojej okolicy i kup je online

E-TENSE TECHNOLOGIA I WYRAFINOWANIE

Nasze wersje hybrydowe plug-in zachowują DNA i charakter DS 7 CROSSBACK i zostały zaprojektowane, by zoptymalizować i maksymalnie ułatwić codzienną eksploatację.

Niezależność ZASIĘG I ŁADOWANIE

Przełącz na tryb zeroemisyjny

Ładowanie to kluczowy proces umożliwiający pełne wykorzystanie zalet hybrydy plug-in. Po pełnym naładowaniu zasięg wersji E-TENSE 4x4 300 w trybie elektrycznym wynosi do 58 km w cyklu mieszanym oraz do 75 km w cyklu miejskim i wystarcza do pokonywania codziennych tras.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 z przodu

Na zasięg Twojej hybrydy plug-in w trybie elektrycznym wpływa wiele czynników, m.in. warunki pogodowe i styl jazdy.

Prędkość

Prędkość ma największy wpływ na zasięg Twojej hybrydy plug-in. Gdy jeździsz wolno, korzystaj z trybu elektrycznego. Jeżeli chcesz zachować duży zasięg, ogranicz prędkość na autostradach i drogach szybkiego ruchu.

Styl jazdy i rzeźba terenu

Styl jazdy i rzeźba terenu mają bardzo istotny wpływ na zasięg Twojej hybrydy plug-in. Oprócz korzystania z trybu Eco, dostępnego jako jeden z czterech trybów do wyboru, zachęcamy do stosowania reguł eco-drivingu. Korzystanie z systemu odzyskiwania energii przy hamowaniu oraz elastyczna jazda ograniczają zużycie paliwa nawet o 15%.

Komfort termiczny i ogrzewanie

Ekstremalny upał lub mróz mają wpływ na reakcje chemiczne zachodzące w akumulatorach. Różnica w zasięgu między wiosną a zimą, wynikająca z korzystania z systemu ogrzewania, może wynieść nawet 35%. Zaprogramowanie wstępnego ogrzania lub schłodzenia wnętrza samochodu to jedno z najbardziej efektywnych rozwiązań zwiększających zasięg w lecie i w zimie. 

ZASIĘG W TRYBIE ZEROEMISYJNYM

Dostosuj poniższe parametry i poznaj realny zasięg

Naładuj akumulatory w Twoim DS 7 CROSSBACK, gdziekolwiek jesteś

Kliknij i zlokalizuj dostępne stacje ładowania, które są kompatybilne z Twoim samochodem.

Only You

Doświadczenie, które się nie kończy

ONLY YOU to pakiet usług opracowanych z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Skorzystaj z ekskluzywnej oferty, która zapewni Ci spokój i mobilność. Przyjmij zaproszenie do świata wyjątkowych doświadczeń DS. 

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ

¹ Oferta leasingowa skierowana jest do przedsiębiorców i dotyczy pojazdów z roku produkcyjnego 2022. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 250 900 zł (zawiera opłatę transportową w wysokości 500 zł), okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 2580 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles.  Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.


² - Wymienione dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zasięgu są zgodne z procedurą testową WLTP, obowiązującą w procesie homologacji samochodów nowych od 1 września 2018 r. Procedura ta zastępuje procedurę NEDC (Europejski cykl jazdy), stosowaną wcześniej. W związku z bardziej realistycznymi warunkami testowymi zużycie paliwa i emisja CO2 mierzone zgodnie z cyklem WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe niż te wynikające z zastosowania procedury NEDC. Dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zasięgu mogą różnić się w zależności do aktualnych warunków eksploatacji oraz innych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, specyfika wyposażenia, opcje, rozmiar opon, temperatura zewnętrzna i komfort termiczny w kabinie. Więcej informacji na stronie: https://www.dsautomobiles.pl/swiat-ds/technologie/wltp.html.


³ - Podane wartości zużycia energii i emisji CO2 ustalono na podstawie nowej światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich WLTP (Rozporządzenie (UE) 2017/1151). Rzeczywisty zasięg samochodów zelektryfikowanych może różnić się w zależności od prędkości, ogrzewania, warunków atmosferycznych i topografii terenu. Na zasięg wpływają również inne czynniki takie jak indywidualny styl jazdy, ciśnienie w oponach, korzystanie z dodatkowych urządzeń (np. klimatyzacji lub radia) czy obciążenie ładunkiem.


Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.