COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WYBIERZ DOSKONAŁOŚĆ DS

Z ONLY YOU

Only You to wyjątkowy program, zainspirowany Tobą i stworzony dla Ciebie. Oferuje pakiet spersonalizowanych usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 

 

Skorzystaj z uszytego na miarę rozwiązania i przeżyj unikalne doświadczenie DS. 

 

 

Usługi Only You są dostępne za pośrednictwem aplikacji MyDS App, możesz również z nich skorzystać dzwoniąc do Działu Kontaktu z Klientami DS pod numer (22) 458 46 85.

 

 

Konsultanci Marki DS są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17. Odpowiedzą na wszelkie pytania i zajmą się powierzonymi im sprawami.  

 

 

Połączenie jest bezpłatne z telefonów stacjonarnych. W przypadku korzystania z telefonów komórkowych koszt połączenia zależy od taryfy operatora.

POZNAJ NASZE EKSKLUZYWNE USŁUGI

DS ASSISTANCE

Bezpłatna, osobista infolinia

Usługa assistance dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z łatwością nawiążesz kontakt z naszymi konsultantami wybierając numer 00 800 24 24 07 07.

 

Możesz skorzystać z usługa DS Assistance w wypadku:

- usterki

- kolizji

- przebicia opony

- zatankowania niewłaściwego paliwa

 

Połączenie jest bezpłatne z telefonów stacjonarnych.

APLIKACJA MYDS

Klucz otwierający drzwi do świata DS

Dopracowana aplikacja MyDS to niezastąpiony towarzysz Twojej codzienności. Umożliwia ona bezpośredni dostęp do palety ekskluzywnych usług Only You. Dzięki niej cały czas pozostajesz w kontakcie z Twoim DS.

 

Aplikacja MyDS jest kompatybilna z wszystkimi modelami DS.

 

PRZED JAZDĄ

Ułatwiaj sobie życie i skorzystaj z funkcji lokalizacji Twojego DS.

 

W TRAKCIE JAZDY

Zapisuj przebieg tras i zużycie paliwa. Zlokalizuj wybrany DS Store, DS Salon lub autoryzowany serwis. Umów się na wizytę online.

 

PO ZAKOŃCZENIU JAZDY

Po opuszczeniu samochodu aplikacja poprowadzi Cię pieszo do celu.