COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ELEKTRYCZNA TECHNOLOGIA MARKI DS

Odwaga i innowacyjność to dla nas kluczowe wartości, dlatego patrzymy w przyszłość i rozwijamy koncepcję samochodów w 100% elektrycznych. Rok 2012 był przełomowy − zaprezentowaliśmy model DS 5 Hybrid4, który był napędzany jednostką hybrydową bazującą na technologii HDi. Od 2014 r. bierzemy udział w rywalizacji bolidów Formuły E, pierwszej serii mistrzostw świata samochodów elektrycznych. To doskonała okazja dla naszych inżynierów, by rozwijać technologie przyszłości i doskonalić opracowywane rozwiązania. DS E-TENSE GT, koncepcyjny model z dwoma silnikami elektrycznymi, to owoc badań i testów przeprowadzonych w trakcie zmagań na torze wyścigowym.

Jesteśmy dumni ze zdobytych doświadczeń oraz wiedzy i chcemy, by nasi klienci skorzystali z tego dorobku. Stanie się to możliwe wraz z prezentacją gamy elektrycznych modeli, oznaczonych nazwą "E-Tense". Pierwszym z nich będzie DS 7 CROSSBACK E-Tense 4x4, pierwsza hybryda plug-in zaprojektowana przez Markę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O DS PERFORMANCE

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4

Po 10 latach badań z dumą prezentujemy pierwszą hybrydę plug-in, DS 7 CROSSBACK E-Tense. Model, który zadebiutuje na rynku wiosną 2019 r., będzie wyznaczał kierunek rozwoju i przyszłość Marki DS. Strategicznym celem jest prezentacja jednej hybrydy lub samochodu elektrycznego rocznie. Marka DS nie przestaje zaskakiwać i zawsze wyprzedza swój czas. 

 

DS E-TENSE

Awangardowy design i technologia

Dzięki połączeniu dwóch silników elektrycznych jednostka napędowa DS E-Tense rozwija moc 402 KM, która jest przekazywana na tylną oś. Ten wyjątkowy model łączy doskonałe osiągi z dbałością o środowisko naturalne. Litowo-jonowe akumulatory zapewniają zasięg 310 km, prędkość maksymalna (na zamkniętym torze) wynosi 250 km/h. Wszystko przy maksymalnie zredukowanej emisji dwutlenku węgla.