COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nowy DS 3 Performance Line

129000 zł brutto

lub 1439 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej*

[cle1: 94539JPG Lang:PL]
 

RASOWA ELEGANCJA Wyrazisty styl, dzięki któremu wyróżnisz się na drodze

Odważny wygląd i wyrafinowane wykończenie Nowego DS 3 w wersji PERFORMANCE LINE wyróżniają elementy w odcieniu głębokiej czerni i niezwykła dbałość o detale. 

NADWOZIE

Emblemat Performance Line​

Wersja Performance Line jest esencją DNA DS Automobiles. Zdobi ją emblemat w kolorach Marki: kolor Carmine będącym zapowiedzią doskonałych osiągów, White symbolizującym czystość formy i Champagne, który kojarzy się ze zwycięstwem.

Nowy DS 3 PERFORMANCE LINE: emblemat

Nowe obręcze 18" BOSTON

Nowy DS 3 Performance Line wyposażony jest w unikalne obręcze aluminiowe 18" BOSTON z centralnymi nakładkami w kolorze Carmine. Zostały one zaprojektowane specjalnie dla tej wersji. 

Nowy DS 3 PERFORMANCE LINE: obręcze 18

Specjalne, czarne wykończenia Performance Line

DS Wings polakierowane na czarno, czarne, błyszczące logo DS i emblematy Performance Line: Nowy DS 3 Performance Line jest pełen wyrafinowanych detali i akcentów, które wyróżniają te ekskluzywną wersję na tle innych.    

Nowy DS 3 PERFORMANCE LINE: czarne wykończenie

WNĘTRZE Nowoczesne, czyste formy

Alcantara®, która pokrywa siedzenia, deskę rozdzielczą i panele drzwi, nadaje wyjątkowy charakter i tworzy we wnętrzu najwyższej jakości klimat. Niepowtarzalną i jednocześnie przytulną atmosferę dopełniają przeszycia Performance Line w kolorach Carmine i Champagne oraz podsufitka Lama Grey.

 

Siedzenia wykończone nową, czarną ziarnistą skórą Claudia (opcja) i kierownica pokryta perforowaną skórą Mistral dodają wnętrzu elegancji i podkreślają dynamiczny, sportowy styl tej wersji.

Gama silników Nowego DS 3 Performance Line

BENZYNOWE

PureTech 130 AT8 AUTOMAT
PureTech 100 MT6

100% ELEKTRYCZNY

E-TENSE 156 KM AT8 AUTOMAT

DIESEL

BlueHDi 130 AT8 AUTOMAT

Nowy DS 3 Performance Line