DS 3 PERFORMANCE LINE

RASOWA ELEGANCJA

Wyrazisty styl, dzięki któremu wyróżnisz się na drodze

Odważny wygląd i wyrafinowane wykończenie DS 3 w wersji PERFORMANCE LINE wyróżniają elementy w odcieniu głębokiej czerni i niezwykła dbałość o detale.

Nadwozie

Obręcze 18" BOSTON

DS 3 Performance Line wyposażony jest w unikalne obręcze aluminiowe 18" BOSTON z centralnymi nakładkami w kolorze Carmine. Zostały one zaprojektowane specjalnie dla tej wersji.

Specjalne, czarne wykończenia Performance Line

DS Wings polakierowane na czarno, czarne, błyszczące logo DS i emblematy Performance Line: DS 3 Performance Line jest pełen wyrafinowanych detali i akcentów, które wyróżniają te ekskluzywną wersję na tle innych.

Emblemat Performance Line​

Wersja Performance Line jest esencją DNA DS Automobiles. Zdobi ją emblemat w kolorach Marki: kolor Carmine będącym zapowiedzią doskonałych osiągów, White symbolizującym czystość formy i Champagne, który kojarzy się ze zwycięstwem.

Wnętrze

Nowoczesne, czyste formy

Alcantara®, która pokrywa siedzenia, deskę rozdzielczą i panele drzwi, nadaje wyjątkowy charakter i tworzy we wnętrzu najwyższej jakości klimat. Niepowtarzalną i jednocześnie przytulną atmosferę dopełniają przeszycia Performance Line w kolorach Carmine i Champagne oraz podsufitka Lama Grey.

 

Siedzenia wykończone nową, czarną ziarnistą skórą Claudia (opcja) i kierownica pokryta perforowaną skórą Mistral dodają wnętrzu elegancji i podkreślają dynamiczny, sportowy styl tej wersji.

Only You

Poznaj nasz program usług dostosowanych do potrzeb.

Umowy serwisowe

Zapewnij sobie spokój dzięki naszym ofertom obsługi serwisowej i assistance.

Zastrzeżenia prawne

¹ Wymienione dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu są zgodne z procedurą testową WLTP, obowiązującą w procesie homologacji samochodów nowych od 1 września 2018 r. Procedura ta zastępuje procedurę NEDC (Europejski cykl jazdy), stosowaną wcześniej. W związku z bardziej realistycznymi warunkami testowymi zużycie paliwa i emisja CO₂ mierzone zgodnie z cyklem WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe niż te wynikające z zastosowania procedury NEDC. Dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu mogą różnić się w zależności do aktualnych warunków eksploatacji oraz innych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, specyfika wyposażenia, opcje, rozmiar opon, temperatura zewnętrzna i wykorzystanie układu ogrzewania oraz klimatyzacji. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z lokalnym dealerem.