COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 3 CROSSBACK

Know-how i charakter

117200 zł brutto

lub 1337 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

 

MOC

Do 155 KM

Dostępny w wersji w 100% elektrycznej

WYMIARY

Długość: 4,12 m

Szerokość: 1,79 m

Wysokość: 1,53 m

ZUŻYCIE PALIWA / EMISJA CO₂ (CYKL MIESZANY WLTP¹)

Od 0 do 8,1 l / 100 km

Od 0 do 143 g CO₂ / km

CHARAKTER Nadwozie: ekskluzywny design

Dzięki niepowtarzalnemu designowi SUV DS 3 CROSSBACK wyróżnia się wyrazistym, awangardowym stylem.  

DS 3 CROSSBACK nad wybrzeżem

SYLWETKA, KTÓRA ROBI WRAŻENIE

Kompaktowy SUV DS 3 CROSSBACK to połączenie elegancji, komfortu i zaawansowanej technologii. Ten wyjątkowy samochód wyróżnia imponująca sylwetka, podkreślona przez liczne detale wskazujące na nowoczesność i wyrafinowanie projektu.

 

EFEKTOWNA IDENTYFIKACJA ŚWIETLNA

Najnowszej generacji projektory DS MATRIX LED VISION podkreślają elegancką sylwetkę samochodu i zapewniają wyjątkowo skuteczne oświetlenie. Ich niepowtarzalna konstrukcja sprawia, że możesz przez cały czas korzystać ze świateł drogowych nie oślepiając pozostałych użytkowników drogi.


Dzięki informacjom z kamery zainstalowanej przy górnej krawędzi przedniej szyby, inteligentne projektory automatycznie dostosowują kierunek i moc wiązki światła do aktualnych warunków drogowych.

schemat świateł DS 3 CROSSBACK

LINIA PODKREŚLONA PRZEZ NIEZWYKŁE DETALE

Przemierzając ulice za kierownicą DS 3 CROSSBACK nie pozostawisz nikogo obojętnym dzięki zmysłowym kształtom, dużym kołom, muskularnej sylwetce i eleganckim liniom. Wszystko to sugeruje wewnętrzną siłę. Ten kompaktowy SUV ma prawdziwie awangardowy styl.

DS 3 CROSSBACK NAD WYBRZEŻEM OD TYŁU

KLAMKI, KTÓRE WYSUWAJĄ SIĘ, BY CIĘ POWITAĆ

Daj się zaskoczyć magicznym designem klamek, które wysuwają się tylko wtedy, gdy ich potrzebujesz. W pozostałych sytuacjach pozostają zgrabnie ukryte w drzwiach, podkreślając wyrafinowany styl Twojego DS 3 CROSSBACK.

UKŁAD KLAMEK W DS 3 CROSSBACK
BRYŁA DS 3 CROSSBACK NAD WYBRZEŻEM

SILNIKI Poznaj gamę silników DS 3 CROSSBACK

E-TENSE: W 100% ELEKTRYCZNY

Zerowa emisja

PURETECH: SILNIKI BENZYNOWE

PureTech 155 EAT8

PureTech 130 EAT8

PureTech 100

BLUEHDI: SILNIKI DIESLA

BlueHdi 130 EAT8

BlueHdi 110

Zobacz, jak wygląda Twój wymarzony DS 3 CROSSBACK

1
Wybierz kolor
1
Bleu Millenium
Odkryj kolory dachów
1
Gris Artense
Odkryj kolory dachów
1
Gris Platinium
Odkryj kolory dachów
1
Noir Perla Nera
Odkryj kolory dachów
1
Blanc Banquise
Odkryj kolory dachów
1
Blanc Perle Nacré
Odkryj kolory dachów
1
Imperial Gold
Odkryj kolory dachów
Noir Onyx
Diamond Red
Blanc Banquise
Noir Onyx
Diamond Red
Blanc Banquise
Gris Artense Platinium
Blanc Banquise
Noir Onyx
Diamond Red
Blanc Banquise
Diamond Red
Noir Perla Nera
Blanc Banquise
Noir Onyx
Diamond Red
Blanc Banquise
Noir Onyx
Diamond Red
Noir Onyx
Noir Onyx
Diamond Red
Noir Onyx
Diamond Red
Blanc Banquise
1
Felgi stalowe 16" START 3
Felgi aluminiowe 17" MADRID w kolorze Noir Onyx
Felgi aluminiowe 17" DUBAI w kolorze Noir Onyx
Felgi aluminiowe 18" LISBON w kolorze Gris Furtif
Felgi aluminiowe 18" SHANGHAI w kolorze Gris Haria
Felgi aluminiowe 18" SAO PAULO w kolorze Gris Haria
[cle1: DS_3_JANTES_MONZAJPG Lang:PL]
Felgi aluminiowe 18" MONZA w kolorze Noir Onyx
Felgi aluminiowe 18" BARCELONA w kolorze Onyx Gold

KNOW-HOW Wnętrze w stylu Haute Couture

Wejdź na pokład DS 3 CROSSBACK i przekonaj się, czym jest esencja wyrafinowania. Projektując wnętrze zadbaliśmy o najwyższą jakość materiałów i finezyjne wykończenie detali.

Tapicerka z wzorem bransolety zegarka

Nasi mistrzowie sztuki tapicerskiej uszlachetnili wnętrze DS 3 CROSSBACK wysokiej jakości licową skórą Nappa. Wzór bransolety zegarka podkreśla silny związek DS Automobiles z francuskim rzemiosłem.

Wzór giloszowy "Clous de Paris"

Nasi mistrzowie rzemiosła zainspirowali się sztuką zegarmistrzowską i ozdobili przełączniki DS 3 CROSSBACK wzorem giloszowym "Clous de Paris". To wyszukane wykończenie składa się z wypukłych elementów w kształcie piramidy, które tworzą wzajemnie przenikające się linie. 

Perłowe przeszycia

Motyw ten jest owocem wyobraźni naszych tapicerów, którzy czerpali inspirację ze sztuki haftu. Point perle to wykończenie, które na szwach skór w naszych samochodach odtwarza wzór pereł. Przeszycia te stały się jednym z symboli DS Automobiles.

Przestrzeń dla kierowcy

Zaprojektowaliśmy kokpit DS 3 CROSSBACK tak, aby wszystkie informacje i przełączniki były łatwo dostępne dla kierowcy. Wszelkie kluczowe dane prezentowane są na ekranie wyświetlacza Head-Up, dzięki czemu kierowca może skoncentrować się na tym, co najważniejsze, czyli czerpaniu przyjemności z jazdy.

SZTUKA PERSONALIZACJI

Wnętrze DS 3 CROSSBACK to hołd złożony paryskiemu luksusowi. Projekt kabiny jest wierny podstawowemu założeniu filozofii stylu DS: personalizacji. Skomponuj wnętrze swojego samochodu zgodnie z własnym gustem, wybierając unikalną wersję DS 3 CROSSBACK.

Zobacz wnętrze 360°
Wykończenie wnętrza OPERA
Wykończenie wnętrza z tkaniny Bronze Peruzzi
Wykończenie wnętrza z tkaniny Pebble Grey oraz skóry Nappa
Wykończenie wnętrza z tkaniny bazaltowej z Alcantarą®

DS LOUNGE Unikalny komfort

Komfort

Krótka przejażdżka, a może dłuższa trasa? Komfort w kabinie DS 3 CROSSBACK będzie w każdych warunkach równie wyjątkowy. Nasi inżynierowie wykończyli zarówno przednie, jak i tylne siedzenia pianką o podwójnej gęstości. Dzięki tej innowacyjnej budowie mają one wysoką jakość i otulają pasażerów w trakcie jazdy.

Konsola centralna

Konsola centralna pod ekranem dotykowym ma prawdziwie spektakularny design. Dwa centralne otwory nawiewów i przełączniki nawiązują do logotypu DS i przywołują skojarzenia z diamentem.

System HiFi FOCAL Electra®

Delektuj się efektem DS LOUNGE, zwłaszcza pracą zaawansowanego systemu HiFi FOCAL Electra®.
Rozwiązanie składa się z 12 głośników, w tym subwoofera, które są w przemyślany sposób rozlokowane w kabinie. System ma skumulowaną moc 515 W i zapewnia pasażerom niezwykle głębokie doznania akustyczne oraz najwyższą jakość emisji dźwięku.

TECHNOLOGIA Technologie zaprojektowane specjalnie dla Ciebie

DS 3 CROSSBACK wyposażony jest w najnowsze rozwiązania technologiczne, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo. 

ADML PROXIMITY

Nowa koncepcja dostępu do samochodu

Gdy zbliżysz się do DS 3 CROSSBACK na odległość 3 metrów, samochód uaktywni się i powita Cię włączonymi światłami. Po zredukowaniu dystansu do 1,5 m zamki zostaną odblokowane, a niewidoczne dotąd klamki wysuną się z drzwi.

 

System działa na podobnych zasadach, gdy kierowca opuszcza samochód: po oddaleniu się na odległość 2 m klamki schowają się w drzwiach, a zamki zostaną zaryglowane. Cały proces przebiega automatycznie, bez Twojego udziału.

SYSTEM KLAMEK DS 3 CROSSBACK

DS DRIVE ASSIST

Półautonomiczna jazda

Pokonuj dalekie trasy korzystając z najnowocześniejszej technologii DS DRIVE ASSIST. Ten innowacyjny system półautonomicznej jazdy jest aktywny do prędkości 180 km/h, pozycjonuje samochód w granicach pasa drogi i automatycznie utrzymuje / dostosowuje prędkość zachowując bezpieczny dystans do samochodu jadącego z przodu. Gdy ruch zwalnia, system potrafi doprowadzić do całkowitego zatrzymania Twojego samochodu i ponownego ruszenia.

SYSTEM DS DRIVE ASSIST DS 3 CROSSBACK

DS MATRIX LED VISION

Inteligentne oświetlenie nowej generacji

Dzięki reflektorom najnowszej generacji DS MATRIX LED VISION możesz korzystać ze świateł drogowych w nocy, nie oślepiając innych kierowców. Inteligentne projektory zapewniają zoptymalizowane doświetlenie, dzięki automatycznej adaptacji wiązki światła, do warunków drogowych i otoczenia na podstawie danych z kamery zainstalowanej przy górnej krawędzi przedniej szyby.

SYSTEM ŚWIATEŁ DS 3 CROSSBACK

WYŚWIETLACZ HEAD UP

Nie odrywaj wzroku od drogi

Prędkość, dane systemów wspomagających prowadzenie i nawigacji, rozpoznawanie znaków drogowych. Dzięki wyświetlaczowi Head-Up możesz w trakcie jazdy korzystać z dostępu do najważniejszych informacji bez konieczności odrywania wzroku od drogi.

 

Technologia ta zainspirowana jest rozwiązaniami stosowanymi w lotnictwie. Kluczowe dane wyświetlane są w kolorze na specjalnej płytce znajdującej się w Twoim polu widzenia.

WYŚWIETLACZ HEAD UP

ACTIVE SAFETY BRAKE

Unikaj kolizji na drodze

DS 3 CROSSBACK wyposażony jest w system Active Safety Brake, dzięki któremu unikniesz większości kolizji. Układ identyfikuje pojazdy znajdujące się na drodze przed samochodem. Za pomocą alarmu wizualnego oraz dźwiękowego ostrzega kierowcę o ryzyku zderzenia. Jest aktywny zarówno w dzień, jak i w nocy. Gdy kierowca nie zareaguje, system automatycznie wyhamuje samochód.

 

Gdy wybierzesz opcję Advanced Emergency Braking*, system będzie wykrywał również pieszych i rowerzystów zarówno w dzień, jak i w nocy.

 

* Wykrywane przeszkody: pojazdy (poruszające się w tym samym kierunku lub stojące na drodze), piesi, rowerzyści i motocykliści znajdujący się na drodze.

KOKPIT DS 3 CROSSBACK

ROZPOZNAWANIE ZNAKÓW OGRANICZENIA PRĘDKOŚCI

Twój samochód rozpozna ograniczenia prędkości

Ciesz się pełnym komfortem w trakcie jazdy, dzięki systemowi rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości. Układ odczytuje stałe i tymczasowe znaki ograniczenia prędkości przy drodze, po czym wyświetla je na zestawie wskaźników, ostrzegając kierowcę w czasie rzeczywistym o ewentualnym przekroczeniu dopuszczalnej prędkości. Możesz ustawić zidentyfikowany limit w tempomacie lub ograniczniku prędkości.

DS 3 CROSSBACK Z PRZODU

E-TENSE Esencja wyrafinowania teraz w trybie w 100% elektrycznym

Samochód elektryczny bez kompromisów

Wersja elektryczna zachowuje przestronność wnętrza DS 3 CROSSBACK, zapewniając pasażerom niezwykły komfort i przyjemność z jazdy. Zasięg wersji E-TENSE wynosi do 341 km (cykl WLTP¹). To prawdziwa esencja osiągów, wydajności i elegancji.

DS 3 CROSSBACK E-TENSE W MIEŚCIE
KOBIETA Z DS 3 CROSSBACK

Unikalne doświadczenie. Bez końca

ONLY YOU to pakiet zaprojektowanych specjalnie dla Ciebie usług dodatkowych, które odpowiadają na potrzeby użytkowników modeli DS. Skorzystaj w pełni z oferty ekskluzywnych usług, które zapewnią Ci spokój, komfort i mobilność. Przeżyj unikalne doświadczenie DS. 

Services sur-mesure

ZNAJDŹ PUNKT SPRZEDAŻY

¹ Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie przepisami prawa europejskiego, w tym Rozporządzenia (UE) 2017/1151 i Rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO₂. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów, wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO₂ zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Stellantis Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki DS Automobiles zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży oraz na stronie: https://www.dsautomobiles.pl/swiat-ds/technologie/wltp.html.