COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 9 E-TENSE

HYBRYDA PLUG-IN E-TENSE

254 900 zł brutto

lub 2215 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

[cle1: DS_9_E_TENSE_ Lang:PL]
 

JUŻ ZA 2215 zł NETTO/MIES. Z 10% WPŁATĄ WŁASNĄ1

Wynajem długoterminowy Free2Move Lease umożliwia dostosowanie wysokości rat do twoich potrzeb i budżetu w zależności od wielkości firmy i sektora działalności.

Dostępne są dwie jednostki hybrydowe plug-in

Nasze modele E-TENSE dostępne są w dwóch wersjach: o mocy 225 KM i 360 KM (z napędem na 4 koła). Emisja CO₂ mieści się w przedziale od 0 do 49 g/km, a zasięg w trybie elektrycznym wynosi od 40 km do 50 km w cyklu WLTP¹².

 

* Wersja E-TENSE 4x4 360 będzie dostępna w późniejszym terminie

Technologia E-TENSE

Ciesz się pełną wolnością w trakcie jazdy

System odzyskiwania energii przy hamowaniu

Funkcja E-SAVE

Tryby jazdy

Ładuj akumulatory podczas hamowaniaCzytaj więcej
Zaprogramuj korzystanie z trybu elektrycznegoCzytaj więcej
Wybierz odpowiedni tryb jazdyCzytaj więcej

ZALETY HYBRYDY PLUG-IN E-TENSE

Komfortowa jazda w ciszy

Wybierz tryb zeroemisyjny i ciesz się przyjemnością jazdy w ciszy. Charakterystyczne dla modeli E-TENSE wrażenie bezgłośnego przemieszczania się jest dodatkowo wzmocnione dzięki standardowemu zastosowaniu laminowanych szyb.  

Ciesz się pełną wolnością w trakcie jazdy

Nasze hybrydy plug-in zapewniają niezwykłą elastyczność w trakcie jazdy miejskiej, nawet w warunkach intensywnego ruchu. Niebieska dioda LED zainstalowana za przednią szybą modeli E-TENSE informuje, że samochód porusza się w trybie zeroemisyjnym.   

Emisja

Modele E-TENSE z napędem hybrydowym plug-in wyznaczają nowy punkt odniesienia w kwestii emisji CO₂ z wynikiem zaledwie 49 g/km.

Bagażnik i przestronne wnętrze

Nasi inżynierowie zaprojektowali DS 9 z zachowaniem doskonałych proporcji. Bagażnik DS 9 E-TENSE ma pojemność 510 l i jest jednym z największych w segmencie.  

Usługi zaprojektowane specjalnie dla E-TENSE

Ciesz się kompleksową paletą usług zaprojektowanych przez Markę DS i ułatwiających codziennie życie. Lokalizuj dostępne stacje ładowania i zaplanuj uzupełnienie energii w akumulatorach lub instalację stacji ładowania w domu. Wszystkie te operacje możesz wykonać za pośrednictwem smartfona.  

Wersja z napędem na 4 koła

Dzięki silnikom elektrycznym zamontowanym z przodu i z tyłu wersja E-TENSE 4x4 360 dysponuje napędem na cztery koła i imponującą mocą 360 KM. To gwarancja doskonałych osiągów. 

Zasięg w trybie zeroemisyjnym

Dostosuj poniższe parametry i sprawdź realistyczny zasięg

Technologia i wyrafinowanie

Nasze hybrydy plug-in E-TENSE wykorzystują najlepszy technologiczny know-how Marki i zapewniają niespotykane dotąd osiągi.  

Zasięg i ładowanie

Przemieszczaj się w trybie zeroemisyjnym

Modele E-TENSE w trybie elektrycznym mają zasięg nawet 50 km (cykl WLTP¹²). To idealny, skrojony na miarę potrzeb dystans, który wystarczy do pokonywania codziennych tras w mieście i okolicach.  

WRAŻENIA Poznaj DS 9 E-TENSE 4x4 360

CZAS ŁADOWANIA

Oblicz czas ładowania w zależności od poziomu zasięgu

Zasięg Twojej hybrydy plug-in zależy od wielu czynników, takich jak warunki atmosferyczne, prędkość czy styl jazdy.   

Prędkość

Prędkość jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na zasięg Twojej hybrydy plug-in. Podróżowanie ze stałą i umiarkowaną prędkością umożliwia optymalizację zasięgu samochodu.   

Styl jazdy i rzeźba terenu

Twoja hybryda plug-in jest szczególnie wrażliwa na styl jazdy i ukształtowanie terenu. Wybierz tryb Eco (jeden z czterech dostępnych), stosuj zasady ecodrivingu i wykorzystuj system odzyskiwania energii przy hamowaniu. Rozwiązania te umożliwiają zaoszczędzenie nawet 15% energii.  

Komfort termiczny i ogrzewanie

W warunkach bardzo wysokiej lub niskiej temperatury akumulator musi dostarczyć energię, by schłodzić lub ogrzać wnętrze. W zimie prowadzi to do zwiększenia poziomu wykorzystania prądu nawet o 35%. Dlatego rekomendujemy korzystanie z funkcji programowania temperatury wnętrza (ogrzania lub schłodzenia), gdy Twoja hybryda plug-in jest podłączona do źródła zasilania.     

*Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 254 900 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 2 215 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles.  Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy

 

Usługi szyte na miarę

Znajdź punkt sprzedaży

Zastrzeżenia prawne   ¹ - Wartości przedstawiające zużycie paliwa, emisję CO₂ i zasięg są zgodne z procedurą testową WLTP, której podlegają wszystkie samochody nowe od 1 września 2018 r. Procedura WLTP zastępuje Nowy Europejski Cykl Jazdy (New European Driving Cycle - NEDC), który był uprzednio stosowaną procedurą. Dzięki zastosowaniu bardziej realistycznych warunków zużycie paliwa i emisja CO₂ zmierzone w ramach protokołu WLTP są w wielu przypadkach wyższe niż te zmierzone za pomocą procedury NEDC. Wartości zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu mogą różnić się w zależności od warunków eksploatacyjnych oraz innych czynników, takich jak ładowanie, styl jazdy, prędkość, specyfikacja samochodu, wybrane opcje, rodzaj opon, temperatura zewnętrzna i temperatura wnętrza samochodu. Zapytaj Twojego dealera o więcej informacji. ² - Podane wartości zużycia energii i emisji CO2 ustalono na podstawie nowej światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich WLTP (Rozporządzenie (UE) 2017/1151). Rzeczywisty zasięg samochodów zelektryfikowanych może różnić się w zależności od prędkości, ogrzewania, warunków atmosferycznych i topografii terenu. Na zasięg wpływają również inne czynniki takie jak indywidualny styl jazdy, ciśnienie w oponach, korzystanie z dodatkowych urządzeń (np. klimatyzacji lub radia) czy obciążenie ładunkiem.