COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Usługi posprzedażne DS Service

Twój czas jest dla nas najważniejszy. Dopasuj planowane czynności obsługowe do Twojego harmonogramu zajęć i nie trać czasu na odstawianie Twojego DS do serwisu. Zajmij się tym, co dla Ciebie ważne. Obsługa samochodu nigdy nie była tak łatwa!

najwyższa jakość usług

DS Service: pełen spokój dzięki najwyższej jakości usług

W ramach DS Service dokładamy wszelkich starań, by zagwarantować Ci najwyższą jakość obsługi serwisowej Twojego samochodu. Zachowujemy wszelkie wytyczne dotyczące bezpieczeństwa sanitarnego.  

kierownica

Porady dotyczące obsługi serwisowej

Zadbaj o najwyższą jakość obsługi Twojego samochodu

Regularnie sprawdzaj stan techniczny Twojego samochodu, wykonuj na czas niezbędne naprawy i uniknij przykrych niespodzianek podczas podróży. Nasze usługi to gwarancja obsługi przez doświadczonych ekspertów, najwyższej jakości części zamiennych i konkurencyjnych cen.  

cyfowa książka serwisowa

Twoja cyfrowa książka serwisowa

Skorzystaj z łatwego i przejrzystego dostępu do informacji dzięki usłudze cyfrowej książki serwisowej w aplikacji MyDS. Aby ją aktywować, skontaktuj się z Twoim doradcą technicznym DS. Zależy nam na zapewnieniu Ci maksymalnego komfortu, dlatego historia serwisowa Twojego samochodu jest również dostępna w wersji papierowej.  

Ciesz się samochodem zachowując pełen spokój

Regularne wykonywanie przeglądów zgodnie z wytycznymi dotyczącymi wieku i przebiegu samochodu jest niezbędne, by zachować jego niezawodność i cieszyć się nim przez długie lata. 

mechanik

Pakiety

Marka DS towarzyszy Ci przez cały okres eksploatacji Twojego samochodu. Nasi wykwalifikowani eksperci skontrolują jego stan i dokonają niezbędnych napraw oraz przedstawią Ci ofertę specjalnych, zryczałtowanych pakietów serwisowych.  

wyszukiwanie najbliższego serwisu

Wizyta w serwisie

Skorzystaj z oferty najbliższego serwisu i ciesz się najwyższą jakością usług oraz doświadczeniem ekspertów Marki DS. Dostosujemy się do Twojego harmonogramu − planując wizytę wybierz przedział godzinowy, który najbardziej Ci odpowiada.     

10 zobowiązań serwisowych DS Automobiles

Poznaj 10 naszych zobowiązań serwisowych dla samochodów elektrycznych i hybrydowych.