COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO

Informujemy, że podczas epidemii wirusa Covid-19 Autoryzowane Serwisy DS świadczą wszystkim swoim klientom usługi umożliwiające obsługę okresową oraz naprawy samochodów osobowych i dostawczych. W przypadku nagłej awarii auta świadczą również usługę Assistance.

 

Praca Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

Cała europejska sieć Centralnych Magazynów Części Zamiennych Groupe PSA funkcjonuje bez zakłóceń więc zamówienia na części zamienne na terenie Polski, a co się z tym wiąże i usługi serwisowe realizowane są sprawnie. Autoryzowane Serwisy DS zapewniają więc mobilność zarówno klientom flotowym, jak i indywidualnym, którzy muszą korzystać z samochodów.

 

W razie dodatkowych pytań w obecnej sytuacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z najbliższym Autoryzowanym Serwisem DS.

 

Mimo czasowego unieruchomienia Twój samochód wymaga odpowiedniej obsługi, by po tym okresie bez problemu mógł wrócić na drogi. Zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem, by bezpiecznie wrócić na drogi.

USŁUGI POSPRZEDAŻNE

Marka DS angażuje się w zapewnienie najwyższych standardów obsługi

JAKOŚĆ PRODUCENTA

Odkryj nasze usługi posprzedażne

WSKAZÓWKI EKSPLOATACYJNE

Skorzystaj z naszej oferty przeglądów i napraw, zapewniając sobie komfort jazdy. Nasze usługi to fachowość specjalistów, części zamienne dopasowane do Twojego samochodu i atrakcyjne ceny.

ZOBACZ WSKAZÓWKI EKSPLOATACYJNE

ZAPEWNIJ SOBIE KOMFORT JAZDY

Czynności serwisowe zależą od wieku i przebiegu Twojego samochodu. Są konieczne, aby utrzymać stan techniczny samochodu na jak najwyższym poziomie i zagwarantować jego bezawaryjność.

10 zobowiązań serwisowych DS Automobiles

Poznaj 10 naszych zobowiązań serwisowych dla samochodów elektrycznych i hybrydowych.

AKCESORIA

Twoje oczekiwania i sposób życia są wyjątkowe. Gama akcesoriów pozwoli Ci wzbogacić możliwości Twojego samochodu i zapewnić sobie komfort jazdy.

ZOBACZ AKCESORIA

WIZYTA W AUTORYZOWANEJ STACJI OBSŁUGI

Wybierz najbliższą Autoryzowaną Stację Obsługi. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Marki DS.