COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DWA CYKLE FILMÓW INTERNETOWYCH, KTÓRE ZABIORĄ CIĘ ZA KULISY PROCESU TWORZENIA SAMOCHODÓW PRZEZ ZESPÓŁ DS AUTOMOBILES

Paryż, 7 kwietnia 2020 r.

DS DESIGN STUDIO PARIS prezentując dwa cykle filmów internetowych zabierze Cię za kulisy i pokaże, w jaki sposób powstają samochody Marki. Po filmie "TAJEMNICA. Sztuka zmysłów", który ujawniał światu sekrety DS DESIGN STUDIO PARIS, Marka idzie o krok dalej i udostępnia dwa unikalne cykle, opracowane w okresie lockdownu.

Bohaterami pierwszego cyklu jest 15 osób zaangażowanych w proces opracowania koncepcji, rozwoju i wprowadzania produktu na rynek. Eksperci w nagranych przez siebie materiałach dzielą się tajnikami swojej pracy i tym, jak radzą sobie z wyzwaniami w tej niezwykłej sytuacji. Od określenia założeń przyszłego produktu, przez analizę punktu widzenia klientów, po design, technologie, produkcję i sprzedaż − specjaliści DS pokazują swoją pracę od kuchni w krótkich filmach, prezentowanych na profilach w mediach społecznościowych DS.

 

Drugi cykl filmów o nazwie "Czy wiesz, że..." umożliwia zainteresowanym zdobycie bardziej szczegółowej wiedzy o mniej znanych faktach dotyczących produktów i usług Marki DS.

 

Pierwszy materiał pojawił się w internecie w piątek 3 kwietnia.

 

Facebook: https://www.facebook.com/DSOfficial/
Instagram: https://www.instagram.com/ds_official/
Twitter: https://twitter.com/DS_Official
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ds-automobiles/
Youtube: https://www.youtube.com/user/DS