COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni online, aby zagwarantować nieprzerwaną obsługę i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dowiedz się więcej o naszych usługach online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 7 CROSSBACK – NAJLEPSZY FLOTOWY SUV KLASY PREMIUM

Flagowy model DS Automobiles po raz kolejny został doceniony przez ekspertów z branży flotowej. SUV DS 7 Crossback został wybrany najlepszym samochodem w kategorii SUV Premium, w IV edycji testów Fleet Cars&Vans oraz Fleet Auto Premium.

 

Po nagrodzie przyznanej w konkursie „Fleet Awards Polska”, nowy SUV DS 7 Crossback ponownie został doceniony przez specjalistów i klientów z branży flotowej. W zorganizowanych przez miesięcznik „Fleet Market” testach Fleet Cars&Vans i Fleet Auto Premium DS 7 Crossback został wybrany najlepszym SUV-em klasy Premium.
W teście brało udział 90 samochodów, rywalizujących w 14 kategoriach. Przeprowadzono go na torze „Kielce” w Miedzianej Górze. Starannie dobrane grono ekspertów odpowiedzialnych za samochody w dużych flotach z różnych branż, a także przedstawiciele firm leasingowych i z sektora Car Fleet Management przez dwa dni testowali wszystkie samochody, oceniając je według opracowanej wcześniej ankiety. Za przebieg testu odpowiadali profesjonalni instruktorzy bezpiecznej jazdy z Driving Experience. Test został przewidziany na kilku próbach dedykowanych poszczególnym segmentom, m.in.: duża i mała pętla, emotion tour, strefa SUV, off road oraz jazda miejska.
DS 7 Crossback – pierwszy znowej generacji samochodów DS Automobiles – z sukcesem przeszedł przez próby użytkowe i bezpieczeństwa, przeprowadzone podczas testu flotowego. Ekskluzywny, awangardowy SUV wyróżnia się nie tylko licznymi walorami technologicznymi. Jak przystało na kategorię premium przyciąga wzrok
odważną linią nadwozia i bogactwem starannie zaprojektowanych detali. Równie fascynujące jest wnętrze
pojazdu. Niezwykły kształt kokpitu podkreślają dwa 12-calowe wyświetlacze LCD – jeden tuż przed oczami
kierowcy, drugi na konsoli środkowej.

DS 7 Crossback dostępny jest w czterech wersjach wyposażenia: Chic, Be Chic, So Chic i Grand Chic.
Ostatnią wyróżniają m.in. reflektory Full LED, wbudowana nawigacja DS Connect Navi 3D on-line, system DS
Connect Box, oraz oświetlenie wnętrza PolyAmbient. DS 7 Crossback Grand Chic dostępny jest z silnikami
benzynowymi PureTech lub wysokoprężną jednostką BlueHDI. Od niedawna samochód można nabyć w DS
Store w Warszawie.