COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni online, aby zagwarantować nieprzerwaną obsługę i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dowiedz się więcej o naszych usługach online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO

Drodzy Klienci,

 

W czasach zagrożenia należy dostosować się do nowych reguł funkcjonowania. Cały zespół DS Automobiles skoncentrował się na odpowiedniej organizacji życia prywatnego i zawodowego, aby zapewnić bezpieczeństwo nam i naszym klientom. Nasi eksperci DS są dostępni w trybie zdalnym. W trosce o Wasze bezpieczeństwo zachęcamy do skorzystania z naszych salonów wirtualnych, gdzie czeka bogata oferta z listą dostępnych modeli w Twoim salonie stacjonarnym. Doradcy skontaktują się w dogodny dla Was sposób i szczegółowo zaprezentują auto.

 

Niezależnie od aktualnej sytuacji chcemy zagwarantować Wam bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość obsługi. Zespół serwisowy DS jest w pełni zmobilizowany, by zapewnić bezpieczną obsługę samochodów.

 

Dziękujemy za zrozumienie.

 

#zostanwdomu

OBSŁUGA POSPRZEDAŻNA

Podczas epidemii wirusa Covid-19 Autoryzowane Serwisy DS świadczą wszystkim swoim klientom usługi umożliwiające obsługę okresową oraz naprawy samochodów osobowych i dostawczych. W przypadku nagłej awarii auta świadczą również usługę Assistance.

 

Praca Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

Cała europejska sieć Centralnych Magazynów Części Zamiennych Groupe PSA funkcjonuje bez zakłóceń więc zamówienia na części zamienne na terenie Polski, a co się z tym wiąże i usługi serwisowe realizowane są sprawnie. Autoryzowane Serwisy DS zapewniają więc mobilność zarówno klientom flotowym, jak i indywidualnym, którzy muszą korzystać z samochodów.

 

W razie dodatkowych pytań w obecnej sytuacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z najbliższym Autoryzowanym Serwisem DS.

ZNAJDŹ DEALERA I SKONTAKTUJ SIĘ