COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni online, aby zagwarantować nieprzerwaną obsługę i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dowiedz się więcej o naszych usługach online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

TOTAL i Marka DS

PARTNERSTWO

45 lat współpracy sportowej i technicznej

Pod koniec lat 60. Total opracował środek smarny dla modelu DS, który wyeliminował problemy z zapłonem i zanieczyszczeniem silnika. To był początek partnerstwa, które trwa do dziś. Obie marki wspólnie opracowują formuły płynów eksploatacyjnych, zaprojektowanych specjalnie dla silników DS. Poprawiają one osiągi, sprzyjają niższemu zużyciu paliwa i są przyjazne dla środowiska naturalnego.

WSPÓŁPRACA NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW

Równoległy rozwój samochodów i płynów eksploatacyjnych pozwala inżynierom DS i Total łączyć doświadczenie przy każdym wspólnym projekcie. Ścisła współpraca oparta na wspólnym dziedzictwie i innowacyjności to gwarancja najlepszych osiągów naszych samochodów.

ZADBAJ O SILNIK SWOJEGO DS

Za każdym razem, gdy zajmujesz miejsce za kierownicą swojego DS, korzystasz ze współpracy pomiędzy Marką DS i Total. Odpowiednio dobrane płyny eksploatacyjne wpływają na redukcję zużycia paliwa i emisji CO2, poprawiają osiągi silnika i pracę skrzyni biegów oraz wpływają na zwiększenie niezawodności. Dlatego rekomendujemy produkty firmy Total sieci naszych dystrybutorów.

WSPÓLNY SUKCES

Nasz dział motorsportu DS Performance współpracuje z firmą Total w rozwoju elektrycznych bolidów, ścigających się w cyklu Mistrzostw Świata FIA Formuły E. Opracowane wspólnie innowacyjne rozwiązania redukują tarcie i poprawiają wydajność, dzięki czemu Marka DS wygrywa zarówno na torze, jak i poza nim.