COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS I TOTAL Partnerstwo o wielu obliczach

Nasza współpraca z firmą Total, która narodziła się w procesie opracowywania wydajnego środka smarnego, obecnie dotyka wielu aspektów − technologii, sportu i produkcji.  

Partnerstwo zorientowane na innowacyjność

Od powstania Marki DS w 2014 r. nasi inżynierowie współpracują ze specjalistami Total w procesie opracowywania wysokowydajnych środków smarnych do całej gamy naszych modeli. Te uszyte na miarę produkty gwarantują płynną i oszczędną jazdę. Skorzystaj z owoców partnerstwa wiodących ekspertów i ciesz się doskonałymi wrażeniami z prowadzenia.  

W służbie technologii i najwyższych parametrów

Współpraca między firmą Total na naszym działem sportu DS Performance obejmuje również zmagania w Formule E. Zaowocowała ona licznymi innowacjami technologicznymi, takimi jak redukcja wewnętrznego tarcia w silnikach. Testowane w warunkach ekstremalnych produkty optymalizują osiągi bolidów i przyczyniają się do ich zwycięstw w wyścigach.