COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

AWANGARDA Poznaj Markę DS

Dwie litery, które są symbolem wysublimowanego świata haute couture w motoryzacji, mogły narodzić się tylko w Paryżu − stolicy wyrafinowania i awangardy. Każdy kolejny model, który opuszcza pracownie projektowe Marki DS, przepełniony jest duchem innowacyjności.

Dziedzictwo

Marka powstała w 2014 r. i stała się prawdziwym symbolem odwagi i innowacyjności. Czerpie ona inspirację z legendarnego modelu DS zaprezentowanego w 1955 r. 

Know-how

Marka DS gromadzi wokół siebie pasjonatów, którzy stoją na straży unikalnego francuskiego know-how, symbolu luksusu.  

Ekskluzywne doświadczenia

Dołączając do rodziny DS zyskujesz dostęp do palety niepowtarzalnych, spersonalizowanych usług najwyższej jakości.    

Marki Partnerskie

Nasi wyselekcjonowani partnerzy podzielają kluczowe wartości Marki DS: dążenie do doskonałości i najbardziej zaawansowany know-how. Dzięki nim korzystanie z modeli DS staje się niezapomnianym doświadczeniem.  

E-TENSE

Opracowana przez nas technologia E-TENSE wyznacza nowy standard w dziedzinie elektromobilności. Łączy innowacyjność z niezwykłą wydajnością ułatwiając codzienną eksploatację samochodu.