COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KIEROWCY Sezon 2020/2021

Podobnie jak w minionym sezonie, w kolejnych Mistrzostwach Świata Formuły E o następne tytuły dla DS TECHEETAH zawalczą António Felix Da Costa i Jean-Éric Vergne.  

Antonio Felix Da Costa

António Felix Da Costa, który zdążył się już przyzwyczaić do tytułu, w imponującym stylu wygrał Mistrzostwa Świata ABB FIA FORMUŁY E w sezonie 2019-2020. Dzięki zwycięstwu w trzech kolejnych wyścigach António znacząco przyczynił się też do zdobycia drugiego tytułu mistrzowskiego przez zespół DS TECHEETAH.  

Jean-Éric Vergne

Jean-Éric rozpoczął przygodę z kartingiem w wieku czterech lat na torze Cormeilles-en-Vexin w Île-de-France, którego właścicielem był jego ojciec. W 2012 r. Jean-Éric dołączył do zespołu Toro Rosso i został najmłodszym w historii francuskim kierowcą Formuły 1. Ten wyróżniający się sportowiec jest jedynym kierowcą, który dwa razy z rzędu zdobył tytuł mistrzowski w Formule E. W sezonie 2019-2020 zdobył trzecie miejsce.