PERFORMANCE Line: WYKOŃCZENIE ZNOSZĄCE PODZIAŁY

Pięć modeli Marki DS w rasowej, dynamicznej edycji


Wersję wykończenia PERFORMANCE Line, łączącą dynamiczny charakter z wyrafinowaniem, zaprojektowano z myślą o pasjonatach samochodów w sportowym stylu.

W tej wersji DS 3, DS 4, DS 5 i DS 7 CROSSBACK zachowują w pełni swój unikalny charakter, dodano im jednak atrybuty charakterystyczne dla samochodów GT, zapewniające wyjątkową przyjemność prowadzenia, wysoki poziom bezpieczeństwa i wzorcową dynamikę jazdy.

WYPOSAŻENIE W WERSJI PERFORMANCE Line

Wyrafinowane kody stylistyczne i dbałość o detale.

♦ Oznaczenia PERFORMANCE Line na przednich drzwiach i na pokrywie silnika.

♦ Duże, lśniące obręcze kół w czarnym kolorze, z karminowymi nakładkami.

♦ Tapicerka ze skóry i tkaniny Dinamica, z przeszyciami w barwach DS PERFORMANCE Line lub tapicerka Alcantara® PERFORMANCE Line.

DS PERFORMANCE LINE

Doskonałe osiągi

Silniki w wersji wykończenia DS PERFORMANCE Line wyróżniają się na tle konkurencyjnych jednostek wysokim momentem obrotowym i niską emisją CO2.

Możesz doświadczyć ekscytujących wrażeń z jazdy przy umiarkowanym zużyciu paliwa. Świat stoi przed Tobą otworem.

SPORTOWE INSPIRACJE

Wykończenie w Inspiracji DS Performance Line podkreśla elegancję muskularnej sylwetki DS 7 CROSSBACK. Samochód wzbogaciły dodatkowe akcenty stylistyczne, uwydatniające jego jeszcze bardziej prestiżowy i sportowy charakter.

DS 7 CROSSBACK PERFORMANCE Line od pierwszej chwili przykuwa uwagę aluminiowymi obręczami kół 19" w lśniącym czarnym kolorze, graficzną fakturą czarnej osłony chłodnicy DS Wings i spojlerem nad tylną szybą.

Prowokacyjne spojrzenie
Rasowy profil
Wyrazisty design tyłu

Lśniąco czarna, precyzyjnie dopracowana osłona chłodnicy DS Wings, zwieńczona emblematem DS PERFORMANCE Line.

Czarne aluminiowe obręcze kół 19" PERFORMANCE Line (BEIJING), z karminowymi nakładkami i chromowane plakietki z oznaczeniem DS PERFORMANCE Line na przednich drzwiach.

Tylne lampy wykorzystujące technologię 3D Full LED, ze stylistycznym motywem łuski i połyskliwy czarny spojler.

WNĘTRZE

Podróż za kierownicą DS 7 CROSSBACK PERFORMANCE Line to niezwykłe przeżycie. Wnętrze wykończone Alcantarą® i zastosowanie starannie wyselekcjonowanych materiałów pozwala zanurzyć się w luksusowym świecie sportowej elegancji.

DS 3 PERFORMANCE LINE

Niespotykane wrażenia z jazdy

DS 3 PERFORMANCE Line to kompaktowa, energiczna sylwetka i dynamiczne silniki zapewniające jazdę budzącą duże emocje.

DS 4 PERFORMANCE LINE

Uderzająca osobowość

DS 4 PERFORMANCE Line łączy dynamiczny, sportowy charakter z wyrafinowanym designem i luksusowym wnętrzem, potwierdzającym know-how Marki i mistrzostwo rzemiosła w paryskim wydaniu. 

DS 5 PERFORMANCE LINE

Nowe doznania z prowadzenia

Podróż za kierownicą DS 5 PERFORMANCE Line pozwala cieszyć się spektakularnym, innowacyjnym wnętrzem i kokpitem dostosowanym do potrzeb kierowcy.