COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NOWY KIEROWCA: ANTONIO FELIX DA COSTA DOŁĄCZA DO ZESPOŁU DS TECHEETAH

Paryż, 17 września 2019 r.

DS TECHEETAH z dumą oświadcza, że 1 października 2019 r. Antonio Felix Da Costa dołączy do zespołu.

 

28-letni Portugalczyk będzie ścigał się z numerem 13. Szósty sezon Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E rozpocznie się 22 listopada 2019 r. w Rijadzie.

Antonio ściga się w Formule E od samego początku. Wziął udział w 54 wyścigach i zdobywał pole positions, miejsca na podium oraz dwukrotnie zwyciężał (w Buenos Aires i Rijadzie). Antonio Felix da Costa zakończył poprzedni sezon 2018/2019 na szóstym miejscu w klasyfikacji generalnej.

 

Xavier Mestelan Pinon, Dyrektor DS Performance: “Jestem szczególnie dumny mogąc powitać Antonio w naszym zespole. Jego doświadczenie w tej dyscyplinie i szybkość będą miały kluczowe znaczenie w naszej walce o zwycięstwa i tytuły. Czekając na swój pierwszy występ w Rijadzie będzie mógł rozpocząć treningi wraz z Jeanem-Erikiem i wspomóc nas w doskonaleniu bolidu DS E-Tense FE 20.”

 

Antonio Felix Da Costa, kierowca DS TECHEETAH: “Możliwość dołączenia do zespołu, który wywalczył podwójne mistrzostwo w tak konkurencyjnej dyscyplinie motorsportu jaką jest Formuła E, to coś naprawdę wyjątkowego. Z trudem opuszczam dotychczasową ekipę, takim propozycjom jednak się nie odmawia. Jestem bardzo podekscytowany, że dołączę do Jeana-Érica i pozostałych członków zespołu DS TECHEETAH."