COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOSKONAŁE TEMPO ZESPOŁU DS TECHEETAH W AL-DIRIJJA POMIMO TRUDNOŚCI

Paryż, 25 listopada 2019 r.

Po trudnym piątku w Al-Dirijja zespół DS TECHEETAH miał w sobotę szanse na odrobienie strat. Antonio Felix Da Costa liczył na podium, finalnie zajął jednak 10. miejsce w związku z karą przejazdu przez boksy. Jego kolega Jean-Éric Vergne musiał wymienić akumulatory po porannej kolizji i w rezultacie startował z końca stawki. Francuz zakończył wyścig na 8. pozycji.

Xavier Mestelan Pinon, Dyrektor DS Performance: "Dzisiejszy wynik jest daleki od naszych oczekiwań. Trudno było nam wyobrazić sobie trudniejszy scenariusz. Jedno jest jednak pewne: kierowcy podczas kwalifikacji i wyścigu udowodnili, że dysponujemy doskonałym samochodem. Pozwala nam to walczyć o najwyższe cele. Aby było to możliwe, musimy uniknąć popełniania kolejnych błędów. To będzie nasz priorytet w Santiago".