COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS TECHEETAH I JEAN-ÉRIC VERGNE MISTRZAMI ŚWIATA FORMUŁY E

Nowy Jork, 14 lipca 2019 r.

Po niesamowitym sezonie DS TECHEETAH zwyciężył w klasyfikacji zespołów, a Jean-Éric Vergne został pierwszym w historii podwójnym mistrzem świata serii wyścigowej ABB FIA Formuły E.

 

Dwa niezwykle intensywne wyścigi na brooklyńskim torze Red Hook zakończyły się dla Jean-Érica zdobyciem tytułu Mistrza Świata wyścigów ABB FIA Formuły E w sezonie 2018/2019.

Xavier Mestalan Pinon, Dyrektor DS Performance: ""Jesteśmy zaangażowani w wyścigi Formuły E od czterech lat i od samego początku naszym celem było zwycięstwo. W końcu się udało, jesteśmy mistrzami! Wywalczyliśmy oba tytuły - DS TECHEETAH zwyciężył w klasyfikacji zespołów, a Jean-Éric Vergne triumfował jako najlepszy kierowca. To historyczna chwila, jesteśmy bardzo dumni! Aby osiągnąć taki wynik musisz być z właściwymi ludźmi we właściwym miejscu i czasie. Zrealizowaliśmy nasz cel, to wielki powód do dumy dla całego zespołu. Mamy to!"

Jean-Éric Vergne, podwójny Mistrz Świata Formuły E: "Dzisiejszy dzień był po prostu niesamowity. Weekend nie zaczął się tak, jak byśmy chcieli. Ostatni wyścig nie był idealny, ale to już bez znaczenia. Udało nam się wygrać w obu klasyfikacjach. Wciąż nie dociera do mnie, że zostałem pierwszym kierowcą w historii, który zdobył dwa tytuły mistrzowskie. Mogę tylko podziękować naszemu wspaniałemu zespołowi, każdemu, kto za kulisami pracował na ten sukces. Ten tytuł należy do nas wszystkich!”