COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni online, aby zagwarantować nieprzerwaną obsługę i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dowiedz się więcej o naszych usługach online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Know-how

Kwintesencja kunsztu DS

Mistrzostwo wykonania i perfekcja techniczna pozwalająca panować nad materią to kwintesencja kunsztu Marki DS.

Tylko opanowane do perfekcji mistrzostwo wykonania, doświadczone spojrzenie artysty rzemieślnika, wybór szlachetnych materiałów, troska o każdy detal i chęć podejmowania najtrudniejszych wyzwań pozwalają osiągnąć doskonałość. Innowacyjność pozbawiona doświadczenia byłaby zaledwie mechanicznym działaniem. 

Pod dotknięciem doświadczonej ręki materia nabiera życia i rodzi się magia.

WYBÓR I DOSKONAŁOŚĆ MATERIAŁÓW

Wszystkie metale, tkaniny i inne materiały wykorzystywane w atelier DS spełniają najwyższe kryteria jakości.

Szlachetne skóry

Aluminium

Egzotyczne drewno

Jeszcze przed przystąpieniem do pracy nasi fachowcy dotykają wybranych materiałów i uważnie im się przyglądają. Mistrzowie rzemiosła podejmują kluczowe decyzje. Tylko wysoka jakość materiałów pozwala na perfekcyjne ich wykończenie.

PRECYZJA I ZRĘCZNOŚĆ

Ręczne wykonanie na miarę

Przeszycia na skórzanej tapicerce, haft Perle DS, jedwabne plisy, szczotkowane aluminium lub motyw dekoracji – wszystko to wymaga precyzji, mistrzowskiego kunsztu i doświadczenia.

IDEALNA KOMPETENCJA

Kunszt naszych kaletników to efekt długiego procesu nauki i zdobytego doświadczenia. Dzięki ich wyjątkowej wiedzy i umiejętnościom powstała forma tapicerki, która przywodzi na myśl ogniwa bransolety zegarka. To znak szczególny Marki DS.