SZYKOWNY, INNOWACYJNY, EFEKTYWNY

CITROËN DS3 I Nowy DS 3

WSPANIAŁA RODZINNA OPOWIEŚĆ

Markę DS łączy szczególna więź z Marką Citroën

W 2010 roku Marka z szewronami wprowadziła na rynek Citroëna DS3, pierwszy model z linii DS. Citroën DS Inside, koncepcyjna wersja tego modelu, został zaprezentowany w 2009 roku. W 2016 Citroën DS3 przeobraził się w nowego DS 3, samochód utrzymany w wyrazistym stylu Marki DS.

INSPIRACJA

Koncepcyjny model Citroën DS Inside z 2009 roku był niemal w każdym detalu identyczny z Citroënem DS3, który miał pojawić się kilka miesięcy później.

Ten sportowy miejski samochód klasy premium to rezultat pasji, z jaką zespół stylistów Marki Citroën dążył do stworzenia jedynego w swoim rodzaju modelu. Samochód zyskał robocze przezwisko Diabolo i stał się symbolem ducha awangardy DS.

DS W AWANGARDZIE, NIEZALEŻNIE OD EPOKI

Zarówno Citroën DS3, jak i DS 3 odznaczają się niepowtarzalnym, jedynym w swoim rodzaju stylem.

W Citroënie DS3 osłona chłodnicy miała kształt trapezu, z tyłu zaś umieszczono szewrony, charakterystyczne logo marki Citroën.

Poznaj Nowego DS 3

Nowy DS 3, miejski kompakt wyposażony w stylową osłonę chłodnicy DS Wings i hipnotyzujące reflektory DS LED Vision, to model potwierdzający tożsamość Marki DS. 

Pobierz katalog Nowego DS 3

Nouvelles DS 3 et DS 3 CABRIO : LES DIGNES HÉRITIÈRES DE CITROËN DS3 ET CITROËN DS3 CABRIO

Nowy DS 3: GODNY NASTĘPCA

Stylowy, z bogatą paletą personalizacji

Projektanci Nowego DS 3 czerpią inspirację ze świata wielkiej mody, oferując nową kolorystykę i najwyższej jakości materiały. Na tle konkurencyjnych modeli Nowy DS 3 wyróżnia się wyjątkowym stylem i wyrafinowanymi detalami, jak fotele pokryte skórą wykończoną w stylu bransolety zegarka.

Technologie w centrum uwagi

Jazda DS w coraz większym stopniu wspomagana technologiami high-tech

Nowego DS 3 wyposażono w funkcję Mirror Screen, kompatybilną z Apple CarPlayTM i MirrorLink®, umożliwiającą bezpieczniejsze, przyjazne i intuicyjne korzystanie w samochodzie z aplikacji smartfona. 

Komfortowa i dynamiczna jazda

Miejski samochód, który świetnie sprawdza się poza miastem.

Dynamicznym osiągom DS 3 sprzyja nowa automatyczna skrzynia biegów EAT6, dostępna z silnikiem 1.2 PureTech 110. Nowe silniki, jak 3-cylindrowy 1.2 PureTech 130, czy silnik o mocy 208 KM w DS 3 GT Performance, są wzorcowo efektywne.