Projekty Citroëna odnowione przez Markę DS

CITROËN DS4 i DS 4, DS 4 CROSSBACK

Eleganckie i innowacyjne

W 2010 marka z szewronami zaprezentowała Citroëna DS4, 5-drzwiowe coupé o zwiększonym prześwicie. Połączono w nim dynamiczne osiągi i ekskluzywny, kompaktowy charakter coupé z wszechstronnym charakterem i wygodnym wnętrzem hatchbacka.
W 2015 roku w gamie Marki DS pojawiły się dwa nowe modele:
– DS 4, elegancki i dynamiczny hatchback klasy premium,
– DS 4 Crossback, samochód terenowy o rasowym, wyrazistym wyglądzie i uniwersalnym charakterze.

POCZĄTKI

Buntownicza wizja przyświecała projektantom samochodu koncepcyjnego, Citroëna DS High Rider, który miał przeobrazić się w DS 4.

Zgodnie z zamierzeniem zespołu Citroëna, samochód koncepcyjny Citroën DS High Rider to przestronne coupé, z obszernym bagażnikiem i mocą napędu 4x4, w szykownym, sportowym stylu.

TOŻSAMOŚĆ MARKI DS

Zarówno Citroën DS4, jak i DS 4 odznaczają się niepowtarzalnym stylem.

Citroën DS4, z charakterystyczną osłoną chłodnicy z podwójnymi szewronami, był kompaktem klasy premium o niekonwencjonalnym charakterze.

Pobierz cennik DS 4

DS 4, dynamiczny i wyrafinowany hatchback klasy premium, wyróżnia się szerokim wachlarzem personalizacji i budzi emocje unikatową, elegancką sylwetką o płynnych, muskularnych liniach.

Poproś o katalog

CITROËN DS4: 5-drzwiowy, kompaktowy hatchback o zwiększonym prześwicie

Innowacyjny i niepowtarzalny

Ta unikatowa w segmencie oferta łączy stylowy wygląd z efektywnością i przyciąga młodych, niekonwencjonalnych klientów, poszukujących samochodu przełamującego schematy.

DS 4 I DS 4 CROSSBACK: 1 MODEL, 2 SYLWETKI

DS 4 – mocny charakter i elegancka sylwetka, DS 4 Crossback – rasowy samochód terenowy

DS 4 Hatchback i DS 4 Crossback to urzekające, oryginalne sylwetki i gwarancja dynamicznej jazdy:

 

– wyrazisty styl, z nową osłoną chłodnicy DS Wings i nowymi reflektorami DS LED Vision, widoczny także w skórzanym wykończeniu wnętrza i w skórzanej tapicerce przypominającej bransoletę zegarka.

– silniki najnowszej generacji o mocy do 210 KM.

Awangardowe technologie

DS 4 i DS 4 Crossback z rozszerzoną ofertą usług towarzyszących

DS 4 i DS 4 Crossback wyposażono w Apple CarPlayTM i MirrorLink®. Kierowca może bezpiecznie i w dowolnym momencie korzystać z niektórych aplikacji, np. redagować SMS-y za pomocą funkcji rozpoznawania głosu.