COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

5 sierpnia zespół DS TECHEETAH pojawi się na linii startowej, by walczyć o kolejne tytuły mistrzowskie!

Paryż, 17 czerwca 2020 r.

Po wymuszonej przerwie w sezonie szóstym Marka DS wraz z partnerem TECHEETAH wraca do rywalizacji w Formule E. Bolidy zespołu pojawią się na linii startowej 5 sierpnia 2020 r. w Berlinie, gdzie bez udziału publiczności odbędzie się 6 wyścigów zamykających przerwany sezon mistrzostw (5-6 sierpnia, 8-9 sierpnia, 12-13 sierpnia). Za kierownicą dwóch DS E-TENSE FE20 zobaczymy podwójnego Mistrza Świata i zwycięzcę sezonu 2019/2019 Jeana-Erica Vergne oraz Antonio Félixa Da Costę, obecnego lidera klasyfikacji kierowców. DS TECHEETAH zajmuje pozycję lidera klasyfikacji zespołów i ma jasny cel: wywalczyć kolejne tytuły.

W ostatnich tygodniach inżynierowie skoncentrowali się na optymalizacji systemów pokładowych bolidu DS E-TENSE FE20. Pracowali również nad strategią wyścigową, która ponownie będzie kluczem do zwycięstwa w klasyfikacji kierowców i zespołów. Wraz z zakończeniem lockdownu kierowcy przystąpili do intensywnych testów na symulatorze.

Antonio Felix Da Costa, kierowca DS TECHEETAH: "Jestem zachwycony, że wracamy do ścigania! Żyjemy obecnie w dziwnych czasach, tym bardziej cieszę się, że niebawem stanę na linii startowej. Po wznowieniu mistrzostw będziemy na pozycji lidera, musimy jednak pamiętać, że połowa sezonu zostanie rozegrana zaledwie w 6 dni. Intensywnie trenowaliśmy, aby się odpowiednio przygotować. Jedziemy do Berlina z jasnym celem: chcemy wygrać!".