COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni online, aby zagwarantować nieprzerwaną obsługę i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dowiedz się więcej o naszych usługach online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WYRAFINOWANY SUV & KLASYCYSTYCZNA REZYDENCJA PARKOWA – CZYLI LIFESTYLOWY RODZINNY WEEKEND

Budząca się do życia zieleń, podkrakowskie zabytki i najnowszy model Marki DS: DS7 CROSSBACK – luksusowy SUV, którym udaliśmy się na rodzinny weekend do Ojcowskiego Parku Narodowego, zatrzymując się w niezwykłej lokalizacji: Hotelu Dworze w Tomaszowicach.

 

DS 7 CROSSBACK to pierwsze auto z nowej generacji modeli DS. Zachwycający designem SUV to propozycja dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowej stylistyki oraz najnowszych technologii. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz auto robi doskonałe wrażenie – prezentując swój nowatorski i niepowtarzalny styl. Dopracowane detale i zaproponowane rozwiązania techniczne są bardzo efektowne.

Czym zaskakuje nowy DS?

System oświetlenia DS ACTIVE LED VISION, wewnętrzne przełaczniki wykończone kryształem, perłowe przeszycia tapicerki, rozkładana elektrycznie tylna kanapa, duży ekran dotykowy HD z personalizacją ustawień i kolorów w zależnosci od nastroju – to tylko wybrane atuty nowego modelu, które zrobiły wrażenie nie tylko na kierowcy, ale również pasażerach, nawet tych najmłodszych. Całości dopełniają dynamiczne silniki i doskonale wyciszone wnętrze.

 

Hotel Dwór w Tomaszowicach urządzony został w przydworskich zabudowaniach, otoczony jest malowniczym parkiem i sąsiaduje z klasycystycznym dworem polskim.

To doskonałe miejsce na rodzinny pobyt. XIX wieczny park, altany i ścieżki spacerowe pozwalają zapomnieć o miejskim zgiełku, mimo, że hotel oddalony jest zaledwie kilka kilometrów od Krakowa. Powierzchnia zespołu dworsko-parkowego zajmuje około 10 hektarów, a większość terenu zatopiona jest w zieleni.

To również świetna lokalizacja na okazjonalne uroczystości rodzinne, bądź biznesowe, w organizacji których personel hotelu ma ogromne doświadczenie.

 

Źródło: https://kikimora.com/wyrafinowany-suv-klasycystyczna-rezydencja-parkowa-czyli-lifestylowy-rodzinny-weekend/