COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MARKA DS ŚWIĘTUJE JUBILEUSZ MODELU SM PODCZAS RETROMOBILE

Od środy 5 lutego do niedzieli 9 lutego

Salon Rétromobile 2020 to doskonała okazja dla DS oraz DS Heritage do celebracji jubileuszu unikalnego osiągnięcia Marki, łączącego wyrafinowanie z technologią z najwyższej półki. Trzy modele SM zostaną wyeksponowane obok koncepcyjnego DS X E-TENSE, spadkobiercy ich odważnego stylu i reprezentowanych przez nie wartości. Majestatyczny SM został zaprezentowany 50 lat temu. Ten niezwykle atrakcyjny, niesamowity samochód był przykładem udanej współpracy legendarnych francuskich i włoskich producentów. W 1970 r. SM stał się wzorcem awangardy, dzięki czemu zapewnił sobie stałe miejsce zarówno w historii motoryzacji, jak i w sercach jej miłośników.

SM został zaprezentowany podczas Salonu Genewskiego w 1970 r. i z miejsca został uznany za godnego spadkobiercę legendy DS. Ten rasowy Grand Tourisme miał wiele atutów: płynną i jednocześnie agresywną linię, słynne zawieszenie hydropneumatyczne, futurystyczne wnętrze z kulistymi wskaźnikami czy silnik V6 produkcji Maserati. SM wzbogacił DNA modelu DS.

Rétromobile to coroczne spotkanie entuzjastów motoryzacji. Tegoroczna edycja zajmie powierzchnię ponad 72.000 m² w Paris Expo w Porte de Versailles. Salon zostanie otwarty w środę 5 lutego, a zakończy się w niedzielę 9 lutego. Organizatorzy czekają na odwiedzających codziennie w godzinach 10:00 - 19:00 (w środę i w piątek do 22:00).