COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni online, aby zagwarantować nieprzerwaną obsługę i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dowiedz się więcej o naszych usługach online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PRZYSZŁE MODELE DS BĘDĄ DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W WERSJACH ELEKTRYCZNYCH I HYBRYDOWYCH

Przy okazji paryskiego ePrix 2018 Marka DS zaprezentowała szczegóły strategii rozwoju gamy samochodów elektrycznych.

Począwszy od roku 2025 wszystkie nowe modele Marki będą dostępne wyłącznie w wersjach elektrycznych i hybrydowych.

Ostatnia runda Mistrzostw Świata Formuły E w Paryżu, której trasa wiodła wokół prestiżowego Hôtel des Invalides, była doskonałą okazją dla Marki DS do zaprezentowania nowej strategii dotyczącej samochodów elektrycznych i hybrydowych.

Już wcześniej przedstawiciele Marki zadeklarowali, że każdy z modeli drugiej generacji będzie oferowany w wersji hybrydowej lub elektrycznej. Dyrektor DS Automobiles Yves Bonnefont poszedł jeszcze dalej: „Począwszy od roku 2025, każdy nowy model DS będzie dostępny wyłącznie z elektryczną lub hybrydową jednostką napędową. Nasza ambicja jest jasna: chcemy być jednym z globalnych liderów na rynku samochodów z takim napędem. Strategia jest już wdrażana, czego dowodem jest premiera 300-konnej wersji DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4. Za kilka tygodni zaprezentujemy pierwszy w pełni elektryczny model Marki DS. Do zobaczenia na Salonie Paryskim!”

Z TORU NA ULICE MIAST: NOWA STRATEGIA MARKI

Marka DS jest w gronie pionierów zaangażowanych w rozwój wyścigów elektrycznych bolidów Formuły E od samego początku tej serii. Awangardowy francuski producent opracował całkowicie nową konstrukcję, która będzie bazą do rozwoju samochodu w kolejnych sezonach. Jednomiejscowy bolid DS E-TENSE FE 19 został zaprojektowany przez zespół DS PERFORMANCE. Marka DS to jedyny francuski producent, który został oficjalnym konstruktorem zatwierdzonym przez FIA na sezon 2018/2019.

Formuła E to prawdziwy poligon doświadczalny dla Marki DS. Udział w wyścigach pełni kluczową rolę w budowaniu strategii wprowadzania do gamy samochodów elektrycznych i hybrydowych. Zdobyta wiedza i doświadczenie są wykorzystywane w samochodach seryjnych.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 wejdzie na rynek jesienią 2019 r. Samochód będzie wyposażony w napęd na cztery koła, zaoferuje moc 300 KM i zasięg do 50 km w trybie zeroemisyjnym (norma WLTP). Marka przygotowała coś specjalnego dla tych, którzy nie mogą się go doczekać. Klienci, którzy już teraz zamówią tą wersję, otrzymają wyjątkową ofertę*: przed odbiorem swojego samochodu, które jest planowane na koniec 2019 r., będą mogli korzystać z DS 7 CROSSBACK PureTech 225 w wersji Grand Chic.

Począwszy od DS 7 CROSSBACK, wszystkie nowe modele DS będą dostępne w wersji elektrycznej lub hybrydowej. Za kilka tygodni, podczas Salonu Paryskiego, Marka zaprezentuje swój pierwszy w pełni elektryczny samochód. Od 2025 r. każdy nowy model będzie oferowany wyłącznie w wersji elektrycznej albo hybrydowej (lub obu).

*Tylko we Francji