COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni online, aby zagwarantować nieprzerwaną obsługę i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dowiedz się więcej o naszych usługach online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PARIS MOTOR SHOW 2018

Przeżyj coś niezapomnianego odwiedzając stoisko DS. podczas Paris Motor Show od 4 do 14 Października 2018 w Parc des Expositions, Porte de Versailles w Paryżu.

 

W ekskluzywnym świecie znajdzies nasze najnowsze samochody: DS 3 CROSSBACK, jego w 100% zelektryfikowaną wesję E-TENSE, naszego DS. 3 CROSSBACK La Première oraz limitowaną edycję DS. 3 FOREVER, jak również CROSSBACK E-TENSE 4x4 plug-in hybrid.

Wzbogacamy Twoją wyobraźnię i zapraszamy na odkrycie samochodów z serii DS PERFORMANCE, którymi inspirowana jest nasza gama: DS X E-TENSE, w pełni elektryczny dreamcar, wizja luksusowego samochodu marzeń w 2035 roku by DS, a także DS E-TENSE FE 19, który pojawi się na torze w sezonie 2019/19.

Ekskluzywne stoisko DS usytuowane w pawilonie nr 1 centrum targowego Parc des Expositions przy Porte de Versailles zaprasza odwiedzających do wejścia w świat modeli marki.

 

PRZEŻYJ UNIKALNE DOŚWIADCZENIE DZIĘKI WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

Jeśli odwiedzisz stoisko DS, będziesz mieć szansę skorzystać z urządzenia wirtualnej rzeczywistości DS VIRTUAL VISION. Pozwala na perfekcyjną konfigurację samochodu z widokiem 3D.
Siedząc komfortowo na skórzanym fotelu DS., mając na sobie zestaw suchawkowy, za pomocą joysticka możesz spersonlizować swój przyszły samochód i wybrać się nim na wirtualną jazdę testową.

 

DOSWIADCZENIE ZACZYNA SIĘ W DOMU

 

Skonfiguruj swój samochód przez naszą stronę internetową, zapisz swój projekt i zobacz go w 3D korzystając z DS VIRTUAL VISION na stoisku DS.

Zobacz samochód DS

w 3D