COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

E-Prix Meksyku

15 lutego 2020 r.

Podobnie jak w ostatnim wyścigu w Santiago de Chile, portugalski kierowca przekroczył linę mety na drugiej pozycji. Dzięki temu awansował na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Dwukrotny mistrz świata Jean-Éric Vergne dał pokaz wspaniałej jazdy i zakończył na czwartej lokacie. To jego najlepszy rezultat od początku sezonu 2019 - 2020.

Oba bolidy zespołu DS TECHEETAH rozpoczęły wyścig na odległych pozycjach (8. i 9). Jednak podobnie jak podczas pierwszych wyścigów w Arabii Saudyjskiej i Chile, samochody z silnikami opracowanymi przez DS Performance w trakcie rywalizacji pokazały wyjątkową szybkość i wydajność.

"Mamy za sobą bardzo udany wyścig. Powinniśmy teraz skoncentrować się przede wszystkim na kwalifikacjach. Mamy świetny samochód, jednak wciąż nie udaje mi się wykorzystać w pełni jego potencjału. Dobrze, że dwa razy z rzędu wywalczyliśmy miejsce na podium, jednak niepotrzebnie utrudniłem sobie walkę o najwyższe pozycje" - powiedział  Antonio Felix Da Costa chwilę po zejściu z podium.