COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS TECHEETAH ŚWIĘTUJE PIERWSZE PODWÓJNE PODIUM AND PIERWSZE ZWYCIĘSTWO ANTONIA FELIXA DA COSTY W NOWYCH BARWACH

Paryż, 29 lutego 2020

Piąta runda Formuły E ABB FIA, która odbyła się w ten weekend, zakończyła się dla dwóch kierowców DS TECHEETAH wielkim sukcesem. Pod marrakeskim słońcem Antonio Felix da Costa dokonał podwójnego wyczynu: Portugalczyk przejął prowadzenie w mistrzostwach po swoim pierwszym sukcesie za kierownicą DS E-TENSE FE20. Dwukrotny mistrz Jean-Éric Vergne powrócił w pięknym stylu i zajął trzecie miejsce, dając swojej drużynie pierwsze podwójne podium w tym sezonie.

“Dzięki temu wspaniałemu zwycięstwu Antonia i niesamowitemu 3. miejscu Jean-Érica objęliśmy prowadzenie w dwóch mistrzostwach!", mówi Xavier Mestelan Pinon, dyrektor DS Performance. "Zespół ciężko pracował od wyścigu w Meksyku, a my dokonaliśmy bardzo ambitnych zmian w DS E-TENSE FE20. Pozwoliło to nam osiągnąć wyznaczone cele. Chciałbym podziękować całemu zespołowi i kierowcom za ich wyjątkowy, dzisiejszy wysiłek. Londyn jest wciąż daleko, ale jak już mówiłem od początku sezonu, jesteśmy po to, by bronić naszych tytułów i mamy możliwości, aby to się udało.”

Po raz pierwszy od początku zawodów Antonio Felix Da Costa pokazał swoje możliwości w wyścigu, ale także w kwalifikacjach, gdzie zdobył pierwsze pole position w barwach DS TECHEETAH. Jean-Éric Vergne, jedenasty przed startem, zaoferował widzom festiwal emocji, awansując na drugie miejsce. Pod koniec wyścigu Francuz musiał zadowolić się trzecim miejscem. Ten wynik, pozwala mu zająć siódme miejsce w kategorii kierowców.