COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jeden krok bliżej do tytułu dla Da Costy i DS TECHEETAH

Berlin, 6 sierpnia 2020

Drugie zwycięstwo w ciągu dwóch dni! Antonio Félix Da Costa, był po raz kolejny nie do zatrzymania w ten czwartek, w Berlinie, podczas siódmej rundy rozgrywek Formuły E ABB FIA. Zrobił sobie przerwę w tymczasowej klasyfikacji mistrzostw, w której ma teraz ponad dwukrotnie więcej punktów niż jego najbliższy rywal. Jednocześnie DS TECHEETAH zwiększa również swój dystans w rankingu drużynowym i zbliża się do celu: utrzymanie dwóch tytułów zdobytych w 5. sezonie!

Po raz pierwszy w historii kierowca uzyskuje trzy kolejne pole position w jednym sezonie Formuły E ABB FIA. Nigdy wcześniej żaden kierowca nie wygrał trzech wyścigów E-Prix z rzędu. To wynik szczytowej formy Antonio Félixa Da Costy i zespołu DS TECHEETAH! W drugim z sześciu wyścigów, które odbywają się na lotnisku Berlin-Tempelhof, portugalski kierowca popisał się takim samym występem jak dzień wcześniej: start z pole position, a następnie niekwestionowane zwycięstwo po prowadzeniu od początku do końca. Z wyjątkiem najszybszego okrążenia w wyścigu, lider mistrzostw po raz kolejny wygrał wszystko! A ponieważ jego bezpośredni rywale pozostali w tyle,"Tonio" z 68-punktową przewagą będzie podchodził do ostatnich czterech wyścigów sezonu.