COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni online, aby zagwarantować nieprzerwaną obsługę i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dowiedz się więcej o naszych usługach online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności i wydarzenia

Jean-Eric Vergne w stawce wyścigu "Race At Home Challenge", który będzie organizowany w każdą sobotę do 19 czerwca

Paryż, 23 kwietnia 2020 r.

Jednym z owoców współpracy ABB FIA FORMUŁY E z organizacją UNICEF, której celem jest wsparcie walki z koronawirusem, są wyścigi realizowane w przestrzeni wirtualnej. W rywalizacji wezmą udział najlepsi kierowcy, w tym Jean-Eric Vergne, ambasador DS i zdobywca tytułu mistrzowskiego wywalczonego w barwach zespołu DS TECHEETAH.

SZTUKA KOLOROWANIA

Oderwij się i uwolnij myśli!

Kolorowanie to doskonały przepis na aktywność, która pozwala zapomnieć o stresie wynikającym z lockdownu. Marka DS przygotowała 8 szablonów, które możesz w wolnym czasie wypełnić kolorami: DS 9, DS 7 CROSSBACK, DS 3 CROSSBACK oraz koncepcyjne modele DS AERO SPORT LOUNGE, DS X E-TENSE i DS E-TENSE.

DWA CYKLE FILMÓW INTERNETOWYCH, KTÓRE ZABIORĄ CIĘ ZA KULISY PROCESU TWORZENIA SAMOCHODÓW PRZEZ ZESPÓŁ DS AUTOMOBILES

Paryż, 7 kwietnia 2020 r.

DS Automobiles prezentując dwa cykle filmów internetowych zabierze Cię za kulisy i pokaże, w jaki sposób powstają samochody Marki. Po filmie "TAJEMNICA. Sztuka zmysłów", który ujawniał światu sekrety DS DESIGN STUDIO PARIS, Marka idzie o krok dalej i udostępnia dwa unikalne cykle, opracowane w okresie lockdownu.

DS AÉRO SPORT LOUNGE: NOWY CONCEPT CAR MARKI DS

Sztuka podróżowania

Prezentując DS AÉRO SPORT LOUNGE Marka DS powołuje do życia nowy typ samochodu. Zarazem przyjazny i dystyngowany, dyskretny i efektowny, inteligentny i pełen poetyckiej subtelności... Nasz nowy samochód koncepcyjny otwiera drzwi przyszłości.

DS TECHEETAH ŚWIĘTUJE PIERWSZE PODWÓJNE PODIUM AND PIERWSZE ZWYCIĘSTWO ANTONIA FELIXA DA COSTY W NOWYCH BARWACH

Paryż, 29 lutego 2020

Piąta runda Formuły E ABB FIA, która odbyła się w ten weekend, zakończyła się dla dwóch kierowców DS TECHEETAH wielkim sukcesem. Pod marrakeskim słońcem Antonio Felix da Costa dokonał podwójnego wyczynu: Portugalczyk przejął prowadzenie w mistrzostwach po swoim pierwszym sukcesie za kierownicą DS E-TENSE FE20. Dwukrotny mistrz Jean-Éric Vergne powrócił w pięknym stylu i zajął trzecie miejsce, dając swojej drużynie pierwsze podwójne podium w tym sezonie.

E-PRIX MARRAKESZU

Zobacz DS Techeetah w Maroku, w Formule E

Po zdobyciu przez DS Techeetah dwóch równorzędnych miejsc na podium, Jean-Éric Vergne i Antonio Felix Da Costa pojadą po wygraną w piątym wyścigu Mistrzostw Formuły E. Odbędzie się on w Maroku.

UDANY FINISZ ZESPOŁU DS TECHEETAH: DOSKONAŁE 2. I 4. MIEJSCE PRZED PEŁNYMI TRYBUNAMI W MEKSYKU

E-Prix Meksyku, 15 lutego 2020 r.

Czwarta runda Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E, przeprowadzona na torze Autodromo Hermanos Rodriguez de Mexico, była pełna zwrotów akcji. Kierowcy zespołu DS TEECHETAH zafundowali licznym widzom niezwykły spektakl. Portugalski kierowca Antonio Felix Da Costa zdobył drugie podium z rzędu, a jego kolega z zespołu, dwukrotny mistrz Jean-Éric Vergne, zakończył rywalizację na czwartej pozycji.

E-PRIX MEKSYKU

Śledź udział DS TECHEETAH w trzeciej rundzie mistrzostw 2019 - 2020 w Meksyku

Po intensywnym etapie w Chile, Wyścigowe Mistrzostwa Świata ABB FIA przenoszą się do stolicy Meksyku na trzecią rundę. Zespół DS TECHEETAH zamierza z impetem kontynuować walkę o najlepsze rezultaty.

MARKA DS ŚWIĘTUJE JUBILEUSZ MODELU SM PODCZAS RETROMOBILE

Od środy 5 lutego do niedzieli 9 lutego

Salon Rétromobile 2020 to doskonała okazja dla DS oraz DS Heritage do celebracji jubileuszu unikalnego osiągnięcia Marki, łączącego wyrafinowanie z technologią z najwyższej półki. Trzy modele SM zostaną wyeksponowane obok koncepcyjnego DS X E-TENSE, spadkobiercy ich odważnego stylu i reprezentowanych przez nie wartości.

Pierwsze podium dla Antonio Felixa Da Costy w barwach zespołu DS TECHEETAH

Paryż, 20 stycznia 2020 r.

Antonio Felix Da Costa, nowy kierowca DS TECHEETAH, w upalnym Antofagasta Minerals E-Prix w Santiago po raz pierwszy stanął na podium i zdobył dla zespołu drugie miejsce.

 

Portugalski kierowca wystartował z 10. miejsca i po niezwykle błyskotliwej jeździe wysunął się na prowadzenie w wyścigu. Aby go ukończyć, na ostatnim okrążeniu musiał jednak zwolnić w celu obniżenia temperatury w samochodzie.

E-PRIX W SANTIAGO

Santiago, 18 stycznia 2020 r.

Po dwóch pierwszych wyścigach sezonu, które odbyły się w Rijadzie, Mistrzostwa Świata ABB FIA Formuły E już trzeci raz w historii tej dyscypliny wracają do Chile. Zespół DS TECHEETAH jest w pełni sił i liczy na udany powrót do Santiago. Jednym z kluczowych wyzwań w tej rundzie będą wysokie temperatury.

DOSKONAŁE TEMPO ZESPOŁU DS TECHEETAH W AL-DIRIJJA POMIMO TRUDNOŚCI

Paryż, 25 listopada 2019 r.

Po trudnym piątku w Al-Dirijja zespół DS TECHEETAH miał w sobotę szanse na odrobienie strat. Antonio Felix Da Costa liczył na podium, finalnie zajął jednak 10. miejsce w związku z karą przejazdu przez boksy.

DS 3 CROSSBACK E-TENSE – DOSTĘPNY W POLSCE

Paryż, 29 października 2019 r.

DS 3 CROSSBACK E-TENSE, pierwszy SUV klasy B premium z napędem elektrycznym, toruje kierowcom i pasażerom drogę do nowego rodzaju wrażeń z jazdy w ekskluzywnym wnętrzu.

Zbudowany na innowacyjnej platformie wielonapędowej DS 3 CROSSBACK E-TENSE oferuje ten sam elegancki styl i wyjątkowy komfort, co inne modele marki DS Automobiles. Dodatkowo ma wszelkie zalety napędu elektrycznego E-TENSE, zdobywcy mistrzowskiego tytułu w Formule E w 2019 roku.

ZESPÓŁ DS TECHEETAH ZAKOŃCZYŁ PEŁEN SUKCESÓW TESTOWY TYDZIEŃ W WALENCJI

Paryż, 21 października 2019 r.

Wielki powrót Formuły E! Właśnie zakończyły się pierwsze oficjalne testy sezonu 2019/2020 w Walencji. Stawka jest już skompletowana. 24 samochody 12 ekip pojawiły się w hiszpańskim słońcu, by sprawdzić, co każdy z zespołów przygotował na szósty sezon rywalizacji bolidów elektrycznych.

DS TECHEETAH PREZENTUJE BOLID DS E-TENSE FE20 NA SEZON 2019/2020 MISTRZOSTW ABB FIA FORMUŁY E

Paryż, 14 października 2019

DS TECHEETAH, zdobywca mistrzowskiego tytułu ABB FIA Formuły E, zaprezentował dziś swoje barwy na szósty sezon.

 

Na sezon 2019/2020 słynne czarno-złote nadwozie wzmocni swój sportowy wygląd eleganckim, czarno- złotym pasem na kilku elementach. 

NOWY KIEROWCA: ANTONIO FELIX DA COSTA DOŁĄCZA DO ZESPOŁU DS TECHEETAH

Paryż, 17 września 2019 r.

DS TECHEETAH z dumą oświadcza, że 1 października 2019 r. Antonio Felix Da Costa dołączy do zespołu.

 

28-letni Portugalczyk będzie ścigał się z numerem 13. Szósty sezon Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E rozpocznie się 22 listopada 2019 r. w Rijadzie.

DS TECHEETAH I JEAN-ÉRIC VERGNE MISTRZAMI ŚWIATA FORMUŁY E

Nowy Jork, 14 lipca 2019 r.

Po niesamowitym sezonie DS TECHEETAH zwyciężył w klasyfikacji zespołów, a Jean-Éric Vergne został pierwszym w historii podwójnym mistrzem świata serii wyścigowej ABB FIA Formuły E.

 

Dwa niezwykle intensywne wyścigi na brooklyńskim torze Red Hook zakończyły się dla Jean-Érica zdobyciem tytułu Mistrza Świata wyścigów ABB FIA Formuły E w sezonie 2018/2019.

PIĘĆ GWIAZDEK EURO NCAP DLA DS 3 CROSSBACK

Euro NCAP, niezależna europejska organizacja oceniająca bezpieczeństwo samochodów, przyznała maksymalną ocenę pięciu gwiazdek DS 3 CROSSBACK, który jest w standardzie wyposażony w Pakiet bezpieczeństwa z funkcją Active Safety Brake.

Dzięki innowacyjnej i bezprecedensowej technologii w tym segmencie DS 3 CROSSBACK zdobył maksymalną ocenę pięciu gwiazdek we wszystkich czterech kategoriach testowych Euro NCAP: ochrona dorosłych, ochrona dzieci, ochrona najbardziej narażonych użytkowników dróg oraz systemy bezpieczeństwa.

Zgodnie z nowym systemem oceny Euro NCAP, który został zmieniony w 2018, DS 3 CROSSBACK jest wzorem w swoim segmencie.

JEAN-ÉRIC VERGNE – KRÓL BERNA

Berno, 22 czerwca 2019

Jean-Éric Vergne zabłysnął rewelacyjnym występem w wyścigu o E-Prix Szwajcarii. Francuski kierowca wywalczył pole position, zwyciężył w wyścigu i dodatkowo zapewnił sobie wygraną w serii voestalpine, czyli tytuł najlepszego zawodnika w europejskich rundach sezonu. Przy okazji reprezentant zespołu DS TECHEETAH jako pierwszy zawodnik w historii Formuły E zapewnił sobie pole position, startując w kwalifikacjach z Grupy 1, i na razie jako jedyny odniósł trzy zwycięstwa w trwającym sezonie 2018-19.

MARKA DS AUTOMOBILES PARTNEREM CHANTILLY ARTS & ÉLÉGANCE RICHARD MILLE

Paryż, 20 czerwca 2019 r.

DS Automobiles jako kluczowy partner Chantilly Arts & Élégance Richard Mille weźmie udział w piątej edycji tego wyjątkowego wydarzenia motoryzacyjnego. Festiwal odbędzie się w niedzielę 30 czerwca 2019 r.

Marka wpisze się w klimat awangardy, elegancji, nowoczesności oraz bogatego dziedzictwa i zaprezentuje E-TENSE, najnowsze modele elektryczne.

PARADA SAMOCHODÓW MARKI DS PODCZAS PARIS FASHION WEEK®

Paryż, 18 czerwca 2019 r.

Z radością informujemy, że zostaliśmy partnerem Fédération de la Haute Couture et de la Mode wspierającym organizację Paris Fashion Week® i wydarzeń związanych z Haute Couture.
Dzielimy ze światem mody podobną pasję do stylu i wykorzystywania materiałów najwyższej jakości. Dlatego od 18 czerwca Marka DS będzie wspierała dziennikarzy, influencerów i utalentowanych przedstawicieli branży w przemieszczaniu się po francuskiej stolicy mody. Będą oni mogli korzystać z floty SUV-ów DS 7 CROSSBACK, z dumą noszących logo Paris Fashion Week®.

WSPANIAŁE ZWYCIĘSTWO JEANA-ÉRICA VERGNE’A W MONAKO!

Monako, 11 maj 2019

W dziewiątej rundzie Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA 2018/2019 kierowca zespołu DS TECHEETAH Jean-Éric Vergne najpierw zdobył pole position, a następnie prowadził od startu do mety i wygrał wyścig o e-Prix Monako.

Od niedzieli DS TECHEETAH jest pierwszym zespołem w historii Formuły E, którego kierowcy zajmują dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji indywidualnej: Jean-Éric jest obecnie liderem, a jego zespołowy partner André Lotterer plasuje się na drugim miejscu. Co więcej, dzięki zwycięstwu w Monako i punktom zdobytym przez obydwu zawodników, DS TECHEETAH powiększył swoją przewagę w klasyfikacji konstruktorów.

PRZYJDŹ I POCZUJ ENERGIĘ W DS WORLD PARIS

Podczas gdy DS TECHEETAH będzie elektryzować Paryż podczas E-Prix, marka DS Automobiles zaprasza publiczność do DS WORLD PARIS, aby poczuła energię dzięki Patrickowi Braoudé.
Od czwartku, 25 kwietnia, DS WORLD PARIS wita wystawę Energy, podpisaną przez aktora, filmowca, a obecnie fotografa, Patricka Braoudé.

ZESPÓŁ DS TECHEETAH LIDEREM KLASYFIKACJI PO DRUGIM MIEJSCU ANDRÉ LOTTERERA W PARYŻU

Paryż, 27 kwietnia 2019

Czwarta edycja wyścigu o e-Prix Paryża, dla marki DS Automobiles będąca występem na własnym terenie, okazała się pierwszą rundą w historii mistrzostw świata Formuły E rozegraną w deszczu. Na ulicznym torze w stolicy Francji zespół DS TECHEETAH odniósł kolejny sukces – na mecie André Lotterer zajął drugie miejsce, a Jean-Éric Vergne szóste.

DRUGIE MIEJSCE DS TECHEETAH W RZYMIE I PROWADZENIE W TABELI PRZED RUNDĄ W PARYŻU!

Rzym, 13 kwietnia 2019

W wyścigu Formuły E o e-Prix Rzymu André Lotterer zakwalifikował się do startu z pole position, a na mecie zajął drugie miejsce. Ten wynik oznacza, że zespół DS TECHEETAH obejmuje prowadzenie w klasyfikacji konstruktorów i ma doskonałą pozycję wyjściową do dalszej rywalizacji. Najbliższa runda odbędzie się 27 kwietnia na własnym terenie marki DS – w Paryżu.

DS AUTOMOBILES MECENASEM MUZEUM LOUVRE

Paryż, 29 marca 2019

Odwaga i kreatywność, awangarda i doskonałość, tradycja i futuryzm, tyle pojęć, by opisać Piramidę Luwru obchodzącą dziś trzydzieści lat.
Prawdziwa ikona, symbol nowoczesności, innowacja w samym sercu Paryża. Nikt nie wyobrażałby sobie Paryża bez Luwru czy Luwru bez PAryża. Od samego początku, po ogłoszeniu jego projektu w latach 80 projekt wzbudzał wiele kontrowersji. Trzydzieści lat później, nawet najbardziej głośni przeciwnicy milczeli. Rozpoznawalny na całym świecie, stał się ponadczasowy symbolem Paryża.

2019 to rok E-TENSE

 

Marka DS udowadnia swoje zaangażowanie w proces transformacji energetycznej inicjując szczyt o nazwie New Energy. E-TENSE Era. Wydarzenie poprowadzą Dyrektor Generalny Marki Yves Bonnefont oraz Jean-Éric Vergne, mistrz Formuły E i ambasador E-TENSE. Wraz z ekspertami z obszaru elektromobilności przedyskutują kwestie związane z rozwojem zrównoważonego transportu. Szczyt New Energy. E-TENSE Era poprzedzi inaugurację tegorocznego Salonu Genewskiego. Wydarzeniu towarzyszy ważna informacja − Marka uruchomiła właśnie proces przyjmowania zamówień na modele DS 3 CROSSBACK E-TENSE oraz DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4.

TATIANA CALDERÓN OGŁOSZONA JAKO KIEROWCA TESTOWY NA AD DIRIYAH E-PRIX

DS TECHEETAH z dumą oznajmia, że Tatiana Calderón poprowadzi bolid DS E-TENSE FE19 podczas śródsezonowych testów w sobtę 16 grudnia w Ad Diriyah w Arabii Saudyjskiej, które poprzedzi inaugurujące sezon E-Prix.

Tatian z sukcesami rywalizowała przez trzy lata w Europejskich Mistrzostwach Formuły 3 FIA w sezonach 2013-2013, nastepnie od roku 2016, w serii GP3. W 2018 została kierowcą testowym w Formule 1, kilka tygodni temu zaliczjąc swoje pierwsze jazdy w tegorocznym bolidzie Formuły 1 po Grand Prix Meksyku.

ODDAJ GŁOS NA NOWEGO DS 3 CROSSBACK W PLEBISCYCIE ONET-TECH AWARDS 2018!

Nowy DS 3 CROSSBACK został nominowany do nagrody ONET-TECH AWARDS w kategorii Technologie motoryzacji! Oddaj swój głos!

Marka DS i Muzeum Luwru: kolekcja Campana

Marka DS, sponsor Luwru, jest mecenasem wystawy "Włoskie marzenie: kolekcja Markiza Campana", która została udostępniona zwiedzającym 7 listopada.

DS7 Crossback PureTech 180 Automatic

Ciesz się wyjątkowymi osiągami, które zapewnia nowy silnik PureTech 180 współpracujący z ośmioprzełożeniową automatyczną skrzynią biegów najnowszej generacji (EAT8). 

Nowe oznaczenia paliw - przewodnik DS

Rozpoczynając od dnia 12 października oznaczenia paliw na dystrybutorach ulegają zmianie. Poniższsze podsumowanie wyjaśnia znaczenie nowych wzorów etykiet.
Aby doweidzieć się więcej, skorzystaj z aplikacji myDS lub skontaktuj się z najbliższym sprzedawcą DS.

Paris Motor Show 2018: DS 3 CROSSBACK "Najlepszym samochodem seryjnym"

Zaledwie miesiąc po premierze, DS 3 CROSSBACK zdobył pierwszą nagrodę: SUV został wybrany przez Grand Prix Auto Plus - RTL - Turbo "Najlepszym samochodem seryjnym" Targów Paris Motor Show 2018.

PARIS MOTOR SHOW 2018

Przeżyj coś niezapomnianego odwiedzając stoisko DS. podczas Paris Motor Show od 4 do 14 Października 2018 w Parc des Expositions, Porte de Versailles w Paryżu.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 - POTĘŻNA MOC HYBRYDY BY DS

DS Automobiles wprowadza do segmentu kompaktowych SUV-ów model DS 7 CROSSBACK z napędem hybrydowym o potężnej mocy. W ten sposób DS Automobiles umacnia swoją pozycję w technologicznej awangardzie.

NORMA EURO 6D | Marka DS przygotowana na rok 2020

Marka DS dzięki dużemu doświadczeniu jest pionierem w opracowywaniu nowych, przełomowych rozwiązań technologicznych, sprzyjających redukcji emisji zanieczyszczeń i gazów cieplarnianych. 

DS 7 CROSSBACK – NAJLEPSZY FLOTOWY SUV KLASY PREMIUM

Flagowy model DS Automobiles po raz kolejny został doceniony przez ekspertów z branży flotowej. SUV DS 7 Crossback został wybrany najlepszym samochodem w kategorii SUV Premium, w IV edycji testów Fleet Cars&Vans oraz Fleet Auto Premium.   Po nagrodzie przyznanej w konkursie „Fleet Awards Polska”, nowy SUV DS 7 Crossback ponownie został doceniony przez specjalistów i klientów z branży flotowej. W zorganizowanych przez miesięcznik „Fleet Market” testach Fleet Cars&Vans i Fleet Auto Premium DS 7 Crossback został wybrany najlepszym SUV-em klasy Premium.

WYRAFINOWANY SUV & KLASYCYSTYCZNA REZYDENCJA PARKOWA – CZYLI LIFESTYLOWY RODZINNY WEEKEND

Budząca się do życia zieleń, podkrakowskie zabytki i najnowszy model Marki DS: DS7 CROSSBACK – luksusowy SUV, którym udaliśmy się na rodzinny weekend do Ojcowskiego Parku Narodowego, zatrzymując się w niezwykłej lokalizacji: Hotelu Dworze w Tomaszowicach.

INAUGURACJA DS STORE WARSZAWA

Marka DS rozpoczyna rozwój własnej sieci dealerskiej poprzez otwarcie dwóch rodzajów obiektów: DS Store i DS Salon. Od niedawna klienci mogą kupić DS7 Crossback w pierwszym DS Store w Polsce.

PRZYSZŁE MODELE DS BĘDĄ DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W WERSJACH ELEKTRYCZNYCH I HYBRYDOWYCH

Przy okazji paryskiego ePrix 2018 Marka DS zaprezentowała szczegóły strategii rozwoju gamy samochodów elektrycznych.Począwszy od roku 2025 wszystkie nowe modele Marki będą dostępne wyłącznie w wersjach elektrycznych i hybrydowych.

DS X E-TENSE: PERSPEKTYWA MARZEŃ 2035

Zamknij oczy i wyobraź sobie samochód marzeń z roku 2035. Użyj zmysłów i stwórz obraz idealnej formy, nowych materiałów i rewolucyjnych technologii, które łączą się w projekcie samochodu przyszłości, symbolu luksusu absolutnego. Jak mógłby wyglądać taki samochód? To wyzwanie, którego podjął się zespół projektantów DS Automobiles. Stworzyli wizję marzeń, owoc ich nieograniczonej fantazji − DS X E-TENSE. Samochód, który nadaje nowy sens słowu „wyrafinowany”.

MARKA DS Z ROZMACHEM ROZWIJA SIĘ W AMERYCE POŁUDNIOWEJ

W środę 14 marca 2018 r. Wiceprezydent ds. Produktu i Rozwoju Marki DS Eric Apode oraz Dyrektor Zarządzający DERCO Group Alfonso Márquez de la Plata dokonali uroczystego otwarcia DS STORE w Bogocie. Zaprezentowano również model DS 7 CROSSBACK, który jest już dostępny dla zainteresowanych. Wydarzenie zgromadziło wielu dziennikarzy, VIP-ów i potencjalnych klientów. 

DS WORLD PARIS Z DUMĄ PREZENTUJE ZESPÓŁ, KTÓRY STWORZYŁ DS 7 CROSSBACK

Aby odpowiednio zaakcentować debiut DS 7 CROSSBACK na rynku, Marka zorganizowała wystawę fotografii przedstawiających twórców najnowszego modelu. Ekspozycja ma miejsce w DS WORLD PARIS.

PARYSKI FESTIVAL AUTOMOBILE INTERNATIONAL 2018

MARKA DS Z NAGRODĄ ZA NAJPIĘKNIEJSZE WNĘTRZE DLA DS 7 CROSSBACK

Podczas ceremonii otwarcia 33. edycji Festival Automobile International Thierry Métroz, Dyrektor ds. Stylu DS, odebrał Nagrodę za Najpiękniejsze Wnętrze dla DS 7 CROSSBACK. Statuetka została wręczona przez Etienne'a Gernelle, Dyrektora Generalnego magazynu Le Point. 

DS 7 CROSSBACK POJAWI SIĘ NA PARYSKIM FESTIWALU MOTORYZACJI W LES INVALIDES

DS 7 CROSSBACK zostanie zaprezentowany podczas 33. corocznego paryskiego Festival Automobile International, który odbędzie się w terminie od 31 stycznia do 4 lutego 2018 r. Marka pokaże gościom wyjątkową wersję tego modelu, zaprojektowaną specjalnie na ceremonię zaprzysiężenia 25. prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Samochód jest prawdziwym wzorcem doskonałości francuskiego know-how. Oprócz wersji prezydenckiej Marka zaprezentuje modele seryjne, część z nich będzie udostępniona klientom na jazdy testowe. To wyjątkowa okazja, aby wypróbować ten niezwykły samochód na ulicach Paryża.  Goście będą mogli zająć miejsce za kierownicą jednej z dwóch wersji wykończenia, nazwanych Inspiracjami - DS Opéra lub DS Performance Line.

WSPÓŁPRACA MARKI DS I YANNICKA ALLÉNO

NOWA ODSŁONA PARYSKIEJ RESTAURACJI PAVILLON LEDOYEN

Kilka miesięcy temu Yannick Alléno postawił przed designerami Marki DS interesujące wyzwanie - zaproponował im zaprojektowanie nowych kuchni w restauracji Pavillon Ledoyen. Obu partnerów tej inicjatywy łączy zamiłowanie do tradycji, innowacyjne podejście, doskonałość francuskiego know-how i nieskrępowana kreatywność. Wartości te znajdą swój wyraz w tym awangardowym, wyjątkowym projekcie, którego koncepcja narodziła się podczas spotkania Yannicka Alléno z przedstawicielami Marki w 2015 r. Od tego czasu relacje pomiędzy Marką DS a słynnym, uznanym na arenie międzynarodowej szefem kuchni oraz ambasadorem francuskiej gastronomii i stylu życia stale się zacieśniają. Dlatego wiosną warto zajrzeć do Pavillon Ledoyen i obejrzeć nowe kuchnie. Zostaną zaprezentowane wraz z ukończeniem kompleksowej renowacji, której została poddana ta wyjątkowa dla francuskiej kuchni restauracja, funkcjonująca od 1792 r.  

SAMOCHÓD ROKU PLAYBOYA

DS 7 CROSSBACK NAJLEPSZYM MODELEM W KATEGORII AUTO DLA RODZINY!

Kapituła konkursu Samochód Roku Playboya 2018 ogłosiła swój werdykt. W kategorii Auto dla Rodziny Playboya zwyciężył nowy SUV z gamy DS Automobiles. Jurorzy docenili zwłaszcza styl i najwyższej jakości wykończenie modelu DS 7 Crossback.

JOEL ERIKSSON PRZETESTUJE BOLID ZESPOŁU DS VIRGIN RACING

Zespół zaprezentował pierwszego kierowcę, który weźmie udział w oficjalnych testach Formuły E dla debiutantów w Marakeszu. DS Virgin Racing potwierdził, że w tej roli wystąpi Joel Eriksson, wicemistrz Europy w serii wyścigów FIA Formuły 3.