COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności i wydarzenia

a

DS E-TENSE PERFORMANCE samochodem koncepcyjnym 2023 roku

Londyn, 21 lutego 2023 r.

W poniedziałek 21 lutego 2023 r. w Londynie miała miejsce ceremonia wręczenia nagród GQ Car Award 2023. DS E-TENSE PERFORMANCE zdobył tytuł najlepszego samochodu koncepcyjnego - to kolejne wyróżnienie po wygranej w plebiscycie Prix de l’Innovation de Chantilly Arts & Elégance Richard Mille 2022.

a

DS Automobiles i Jean-Éric Vergne wygrywają w Indiach!

Hajdarabad, 11 lutego 2023 r.

JEV jedenasty raz stanął na najwyższym miejscu podium, a DS Automobiles świętował szesnaste zwycięstwo w Formule E. Dzięki temu sukcesowi Vergne awansował w klasyfikacji kierowców - obecnie znajduje się na trzecim miejscu.

Stoffel Vandoorne, choć startował dopiero z siedemnastego miejsca, pokazał się z doskonałej strony i potwierdził świetne tempo bolidu DS E-TENSE FE23. Zakończył rywalizację jako ósmy kierowca i drugi raz w tym sezonie zdobył punkty w klasyfikacji.

Nowy DS 7 E-TENSE i Paris Fashion Week

Nowy DS 7 E-TENSE na Paris Fashion Week, podczas pokazów Haute Couture

Paryż, 26 stycznia 2023 r.

DS Automobiles, partner Paris Fashion Week od 2019 r., zapewnia organizatorom flotę Nowych DS 7 w wersji hybrydowej plug-in E-TENSE. Rolą samochodów jest wożenie gości Fédération de la Haute Couture et de la Mode z pokazu na pokaz.

STOFFEL VANDOORNE GWIAZDĄ STOISKA DS AUTOMOBILES PODCZAS SALONU SAMOCHODOWEGO W BRUKSELI

STOFFEL VANDOORNE GWIAZDĄ STOISKA DS AUTOMOBILES PODCZAS SALONU SAMOCHODOWEGO W BRUKSELI

Bruksela, 23 stycznia 2023 r.

Stoffel Vandoorne, aktualny Mistrz Świata Formuły E, był gościem specjalnym DS Automobiles podczas 100. Salonu Samochodowego w Brukseli. W piątek 20 stycznia kierowca zespołu DS PENSKE w efektowny sposób podkreślił swoją obecność pojawiając się za kierownicą bolidu DS E-TENSE FE21 w narodowych barwach Belgii.  

DS E-TENSE FE23

DS Automobiles i PENSKE AUTOSPORT prezentują DS E-TENSE FE23 Gen3

Paryż, 1 grudnia 2022 r.

Era bolidu drugiej generacji (2018-2022), który ma na swoim koncie rekordy nieodnotowane przez żaden inny zespół (10 zwycięstw, 15 pole position, 28 miejsc na podium), właśnie się zakończyła. Francuska marka premium grupy Stellantis, ukoronowana dwoma tytułami dla kierowców (2019 i 2020) oraz zespołów (2019 i 2020,) zaprezentowała DS E-TENSE FE23 - samochód, którym kierowcy zespołu będą rywalizować w dziewiątym sezonie mistrzostw.

 

JEV DS 4

Współpraca z JEV przy DS 4

Paryż, 27 października 2022 r.

DS Automobiles ponownie zaprosił podwójnego mistrza Formuły E Jean-Érica Vergne'a do pełnienia roli ambasadora Marki w 2023 roku.

a

Mathias Kiss reinterpretuje Nowego DS 3

Paryż, 10 listopada 2022 r.

DS Automobiles dało Mathiasowi Kissowi carte blanche, aby artysta, przełamując konwencje, mógł wyrazić swoją wyrafinowaną sztukę poprzez know-how i awangardową kreatywność. Poddał on reinterpretacji Nowego, elektrycznego DS 3 E-TENSE, w efekcie czego powstała wystawa prac zatytułowana "MASTERPIECES".

Formuła E: nowy zespół

Formuła E: nowy zespół

Paryż, 12 października 2022 r.

Po ustanowieniu licznych rekordów za pomocą DS E-TENSE FE, bolidu drugiej generacji, Marka otwiera nowy rozdział. DS Automobiles nawiązał współpracę z PENSKE AUTOSPORT, która obejmuje starty w czterech kolejnych sezonach Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E.

 

Za kierownicą bolidów DS PENSKE Formula E Team zasiądą utytułowani kierowcy: aktualny mistrz świata Stoffel Vandoorne i Jean-Eric Vergne, jedyny w historii tego sportu dwukrotny zdobywca tytułu.

Międzynarodowy Salon Samochodowy w Paryżu 2022

Międzynarodowy Salon Samochodowy w Paryżu 2022

Paryż, 10 października 2022

DS Automobiles wywołuje poruszenie na Paryskim Salonie Samochodowym kilkoma premierami i odświeżoną, w pełni zelektryfikowaną gamą.

Marka prezentuje swój know-how w obszarze elektryfikacji i wyrafinowania, z którego jest już znana. Prezentacja skupia się wokół Nowego DS 3 (światowa premiera), DS 4, Nowego DS 7 i DS 9 OPÉRA PREMIÈRE (światowa premiera). Modelom tym towarzyszy zjawiskowy DS E-TENSE PERFORMANCE oraz bolid Formuły E DS E-TENSE FE21.

CHANTILLY ARTS & ÉLÉGANCE

CHANTILLY ARTS & ÉLÉGANCE

Chantilly, 26 września 2022 r.

DS Automobiles Formula E

DS AUTOMOBILES PONOWNIE NA PODIUM W FORMULE E!

Seul, 14 sierpnia 2022 r.

Trzecie miejsce w klasyfikacji zespołów i Top 5 w rankingu kierowców! To kolejny rok, w którym DS Automobiles wraz z kierowcami finiszuje w czołówce Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E.  

DS w Arles

DS AUTOMOBILES WSPIERA LES NAPOLEONS W ARLES

Arles, 20 lipca 2022

W Arles, DS Automobiles połączyło siły z Les Napoleons wokół mocnego tematu o wielu znaczeniach: "radical" (radykalny).

New York E-Prix 2022 bolid

E-PRIX NOWEGO JORKU 2022: PIERWSZE ZWYCIĘSTWO W 8. SEZONIE

Nowy Jork, 17 lipca 2022 roku

António Félix da Costa odnosi w Nowym Jorku pierwsze zwycięstwo w 8. sezonie ABB FIA Formula E World Championship. DS Automobiles i jego partner TECHEETAH przybliżają się do czołówki rankingu startujących zespołów.

DS Automobiles Elle Decoration

SALONE DEL MOBILE.MILANO 2022: DS AUTOMOBILES NAGRADZA KNOW-HOW PODCZAS EDIDA

Mediolan, 9 czerwca 2022 r.

W dniach 7-12 czerwca targi meblowe w Mediolanie (Salone del Mobile.Milano) świętują 60. urodziny.
Od 2003 r. wydarzeniu towarzyszy ELLE DECO INTERNATIONAL DESIGN AWARDS (EDIDA), unikalny konkurs, podczas którego 25 redaktorów naczelnych magazynu ELLE DECORATION z różnych krajów spotyka się, by docenić doskonałość w dziedzinie designu.

DS Automobiles po raz pierwszy pełni rolę partnera wydarzenia. W jego trakcie zostanie wręczona nagroda Savoir-Faire Award by DS, której celem jest promowanie unikalnego know-how i rozpowszechnianie go na arenie międzynarodowej.

DS Automobiles Biennale Révélations

DS AUTOMOBILES DEMONSTRUJE SWÓJ KNOW-HOW PODCZAS RÉVÉLATIONS

Paryż, 9 czerwca 2022 r.

Między 9 a 12 czerwca 2022 r. w Grand Palais Éphémère na paryskich Polach Marsowych odbędzie się biennale RÉVÉLATIONS. Wydarzenie to, które zadebiutowało w 2013 r., jest wyjątkową okazją dla profesjonalnych artystów, by spotkać się z publicznością i przedstawić nowe koncepcje. DS Automobiles zaprezentuje koncepcyjny model DS AERO SPORT LOUNGE i przedstawi wyniki konkursu dla projektantów DS x METIERS D’ART.

Anne Lopez

KONKURS DS x MÉTIERS D’ART: PIERWSZA ZWYCIĘŻCZYNI, ANNE LOPEZ, REINTERPRETUJE WNĘTRZE DS 9

Paryż, 23 marca 2022 r.

Anne Lopez została ogłoszona pierwszą zwyciężczynią konkursu DS x MÉTIERS D’ART. Zademonstrowała ona swój kunszt projektując wykończenie wnętrza DS 9 w unikalnym egzemplarzu modelu: DS 9 MÉTIERS D’ART.
Ogłoszony przez DS Automobiles konkurs DS x MÉTIERS D’ART skierowany jest do kreatywnych mistrzów rzemiosła, którzy funkcjonują na terenie Francji.

DS Automobiles

DS AUTOMOBILES W ŚWIETLE REFLEKTORÓW PODCZAS PARIS FASHION WEEK

Paryż, 8 marca 2022 r.

DS Automobiles, partner Paris Fashion Week, dostarczył dziennikarzom, influencerom i utalentowanym projektantom flotę samochodów, które ułatwiły im przemieszczanie się pomiędzy pokazami. W jej skład weszło 25 sztuk modeli DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 300, DS 9 E-TENSE 225 i DS 9 E-TENSE 4x4 360, w tym unikalny egzemplarz w mieniącym się lakierze przypominającym pancerz żuka.
W ramach części poświęconej damskiej kolekcji prêt-à-porter jesień-zima 2022-2023, DS Automobiles zorganizował sesję zdjęciową z udziałem modelu DS 4.

DS 4 w mieście

DS 4 - najlepszy samochód miejski

Warszawa, 2. marca 2022 r.

Zwycięzcą plebiscytu „Auto Świata” na najlepsze auto w kategorii samochodów miejskich i kompaktowych został stylowy DS 4. Redakcja magazynu nominowała 62 modele w 9 kategoriach, od małych miejskich aut po największe SUV-y. W plebiscycie kandydowały tylko premiery roku 2021, zupełnie nowe generacje samochodów. W dziewięciu kategoriach oddano 180 tys. głosów.

DS 4 E-TENSE z tyłu

DS 4 zdobywa tytuł najpiękniejszego samochodu roku 2022

Paryż, 25 stycznia 2022 r.

Jury 37. edycji Festival Automobile International przyznało DS 4 tytuł Najpiękniejszego Samochodu Roku 2022. Zaprojektowany przez DS DESIGN STUDIO PARIS model wyróżnia się niezwykłymi proporcjami i imponującym stylem zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Nagroda ta jest siódmym tytułem zdobytym przez DS Automobiles w ośmiu ostatnich edycjach Festival Automobile International.

bolid DS

Śledź zmagania zespołu DS TECHEETAH w ósmym sezonie Formuły E

Sezon 2021/22 Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E rozpoczął się w 28 stycznia Rijadzie (Arabia Saudyjska). Śledź zmagania zespołu DS TECHEETAH oraz jego kierowców, Jeana-Érica Vergne oraz António Félixa Da Costy, w walce o nowe tytuły.

bolid DS

Inauguracja ósmego sezonu Formuły E w Rijadzie

Paryż, 21 stycznia 2022 r.

To już czwarty sezon z rzędu, w którym DS Automobiles wraz z partnerem TECHEETAH podejmą próbę zdobycia kolejnych tytułów w Mistrzostwach Świata ABB FIA Formuły E. Rywalizacja rozpoczyna się 28 stycznia w Rijadzie (Arabia Saudyjska).

DS na tle wystawnego budynku

Pokaz DS Automobiles podczas Paris Fashion Week

Paryż, 18 stycznia 2022 r.

DS Automobiles, partner Paris Fashion Week®, otwiera sezon 2022 dzieląc się doświadczeniem DS z czołowymi francuskimi domami mody.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE z tyłu

DS Automobiles wspiera The Napoleons podczas szczytu w Val d'isere

12 stycznia 2022 r.

DS Automobiles, partner the Napoleons, zaznaczyła swoją obecność podczas trwającego od środy 12 stycznia do soboty 15 stycznia 2022 r. szczytu w Val d'isère. Marka zademonstrowała koncepcję Sztuki Podróżowania w sercu alpejskiego kurortu.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE bokiem

DS 7 CROSSBACK ÉLYSÉE. Symbol zaawansowanego know-how w służbie Prezydenta Francji

Paryż, 11 listopada 2021 r.

Unikalny projekt, jakim jest DS 7 CROSSBACK ÉLYSÉE, bazuje na DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 300. Samochód został wyposażony w opancerzone nadwozie, wydłużoną płytę podłogową i liczne, specjalistyczne rozwiązania. DS 7 CROSSBACK ÉLYSÉE to kolejny z modeli DS, który został opracowany z myślą o Prezydencie Francji.

bolid DS

Finał sezonu 20/21: DS TECHEETAH na podium

Paryż, 16 sierpnia 2021 r.

Obecny sezon Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E był najbardziej konkurencyjny w historii. Pomimo wysoko postawionej poprzeczki António Félix Da Costa i Jean-Éric Vergne przez cały rok rywalizowali w ścisłej czołówce. DS TECHEETAH zakończył sezon na trzecim miejscu w klasyfikacji zespołów zdobywając cenny brązowy medal, a Da Costa i Vergne zajęli odpowiednio 8. i 10. miejsce w rankingu kierowców.

bolid DS z góry

Berlin E-Prix

Paryż, 6 sierpnia 2021

Mistrzostwa Świata Formuły E ABB FIA wracają do Berlina siódmy rok z rzędu na finał sezonu 2020/21. Ostatni podwójny wyścig odbędzie się w ten weekend na płycie historycznego lotniska Tempelhof w Berlinie. DS TECHEETAH obecnie zajmuje czwarte miejsce w rankingu i wciąż pozostaje w grze. Kierowcy, świadomi trudności toru, ale także swoich atutów, planują ponownie zdobyć oba tytuły w Berlinie. 

bolid DS z przodu

Dość trudny weekend dla DS TECHEETAH

Paryż, 26 lipca 2021

Po 5 latach Mistrzostwa Świata ABB FIA Formula E powróciły na ulice Londynu. W ten weekend odbył się podwójny wyścig, który dla kierowców DS TECHEETAH był rozczarowującym występem i powodem sporej frustracji. Mimo dobrego startu, wyścig nie poszedł po myśli DS TECHEETAH, ale nadal mają oni szanse na tytuł. Obecnie zajmują 4. miejsce w klasyfikacji zespołów.

bolid DS

E-Prix Londynu

Paryż, 19 lipca 2021 r.

Po trwającej pięć lat przerwie Mistrzostwa Świata ABB FIA Formuły E wreszcie wracają na ulice Londynu. Oba wyścigi zostaną przeprowadzone już w ten weekend na torze ExCeL w legendarnej dzielnicy Royal Docks nad Tamizą. Zespół DS TEECHETAH, który obecnie zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji, będzie miał doskonałą okazję, by awansować na pozycję lidera mistrzostw.

fotel zainspirowany modelem DS 9

Wyjątkowy fotel zaprojektowany przez DS Automobiles z myślą o lotniskowcu Charles de Gaulle

Paryż, 12 lipca 2021 r.

Oto esencja francuskiej doskonałości i zaawansowanego know-how: fotel zainspirowany modelem DS 9, prestiżowym sedanem klasy wyższej, który jest zwieńczeniem gamy DS Automobiles. Został on właśnie zainstalowany na mostku kapitańskim lotniskowca Charles de Gaulle, okrętu flagowego francuskiej marynarki wojennej. 

DS 9 E-TENSE

DS 9 elektryzuje publiczność podczas Paris Fashion Week

Paryż, 8 lipca 2021 r.

DS Automobiles, partner Paris Fashion Week, przemierza francuską stolicę od jednego pokazu mody do drugiego! Podczas Paris Fashion Week Marka zaprezentowała model DS 9 E-TENSE 225 w ekscytujących, elektryzujących kolorach. 

new-york-formula-e

E-Prix Nowego Jorku

Paryż, 5 lipca 2021 r.

Mistrzostwa Świata ABB FIA Formuły E wracają na ulice Nowego Jorku, gdzie w nadchodzący weekend zostanie rozegrana podwójna runda. Rywalizacja elektrycznych bolidów jest obecnie bardziej zaciekła niż kiedykolwiek. Jeżeli kierowcy zespołu DS TEECHETAH zwyciężą, mają szanse wywalczyć prowadzenie w obu klasyfikacjach.  

DS 4

Pierwsze pokazy DS 4 w Polsce

Nowe auto Marki DS, które redefiniuje technologię, wyruszyło w podróż do rodzimych DS Stores. Sprawdź, kiedy DS 4 zawida do salonu Marki DS w miejscu, do którego Ci najbliżej.

bolid DS

Ważne punkty dla zespołu DS TECHEETAH w Puebla

Paryż, 21 czerwca 2021 r.

Biorąc pod uwagę możliwości bolidów i kierowców zespół DS TECHEETAH oczekiwał lepszego rezultatu w pierwszym w historii E-Prix Puebla. Nieoczekiwane zdarzenia uniemożliwiły jednak zdobycie większej liczby punktów. Najważniejsze, że António Félix da Costa i Jean-Éric Vergne zwiększyli w Meksyku swój dorobek, a DS TECHEETAH awansował na drugie miejsce w klasyfikacji zespołów. 

bolid DS E-Prix Puebla

E-Prix Puebla

Paryż, 14 czerwca 2021 r.

Przed nami weekend z Mistrzostwami Świata ABB FIA Formuły E! Kolejna, podwójna runda odbędzie się na torze w meksykańskim mieście Puebla. Zespół DS TECHEETAH po zwycięstwie António Felixa Da Costy w Monako jest pełen optymizmu i ma jasny cel: zdobyć w obu wyścigach tak wiele punktów, jak to możliwe. 

kierowcy DS TECHEETAH

DS TECHEETAH zwycięża w Monako

Paryż, 10 maja 2021 r.

W sobotę kierowcy DS TECHEETAH dali pokaz swoich umiejętności. Podczas siódmej rundy Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E w Monako zdobyli pierwsze i czwarte miejsce. António Félix da Costa uzyskał najlepszy czas w Superpole i po emocjonującym wyścigu stanął na najwyższym miejscu podium.  

E-Prix Monako bolidy DS

E-Prix Monako

Paryż, 4 maja 2021 r.

Zarezerwuj sobie czas w sobotę! Tego dnia odbędzie się legendarna runda Formuły E w Monako. Ostatni wyścig w Walencji pozostawił duży niedosyt, dlatego kierowcy zespołu DS TECHEETAH zrobią wszystko, by odnieść sukces i poprawić swoją pozycję w klasyfikacji. 

bolid DS

Frustrujący weekend w Walencji dla zespołu DS TECHEETAH

Paryż, 26 kwietnia 2021 r.

Weekend w Walencji był dla Marki DS niezwykle intensywny − pełen nadziei, ale również frustracji. W pierwszej rundzie António Félix da Costa dominował, został jednak pozbawiony szans na zwycięstwo na skutek decyzji dyrektora wyścigów. Szczęśliwie Jean-Éric Vergne w obu rundach zdobył cenne punkty dla zespołu DS TECHEETAH kończąc rywalizację na hiszpańskim torze na 9. i 7. miejscu.     

 zwycięzca Jean-Éric Vergne z DS E-TENSE FE21

Jean-Éric Vergne za kierownicą nowego DS E-TENSE FE21 wygrywa w Rzymie

Paryż, 12 kwietnia 2021 r.

Podczas E-Prix Rzymu Marka DS odniosła sukces, a nowy bolid DS E-TENSE FE21 zademonstrował pełnię swojego potencjału. Jean-Éric Vergne wygrał spektakularną pierwszą rundę w wielkim stylu zapewniając zespołowi DS TECHEETAH pierwsze zwycięstwo w sezonie. Pomimo trudności w drugim wyścigu nasi kierowcy z sukcesem odrabiali straty, a António Félix da Costa zdobył ważne punkty w klasyfikacji Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E.

DS 9

Pierwszy egzemplarz DS 9 już w Polsce

DS 9 rusza w podróż po polskich DS STORES. Dowiedz się kiedy będzie można go obejrzeć w salonie Marki DS w Twoim mieście.

bolid DS

DS Automobiles zaprezentuje nową jednostkę napędową podczas nadchodzącego E-Prix Rzymu

Paryż, 7 kwietnia 2021 r.

Pierwsza runda w sezonie 2021 była dla Marki DS i jej partnera TEECHETAH wyjątkowo emocjonująca. Czas na drugie E-Prix Mistrzostw Świata FIA Formuły E, które odbędzie się 10 i 11 kwietnia w Rzymie.   

modele DS i projekt EGONlab

Marka DS prezentuje swoją wizję materiałów przyszłości, której wyrazem jest kolekcja ubrań pochłaniających CO₂

Paryż, 2 marca 2021 r.

Marka DS nawiązała współpracę z francuskim projektantem mody EGONlab i londyńskim studio Post Carbon Lab, które zajmuje się badaniami i opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań. Owocem tego partnerstwa jest składająca się z czterech elementów kolekcja mody przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

 

Pochłaniająca CO₂ kolekcja wpisuje się w lansowaną przez Markę DS filozofię Future Craft, która łączy luksusowy, francuski know-how z zastosowaniem innowacyjnych i ekologicznych materiałów.

bolidy Ds na torze

Rijad: Marka DS i António Félix zdobywają pierwsze podium w tym roku.

Rijad (Arabia Saudyjska), 27 lutego 2021 r.

António Félix da Costa podczas drugiego wyścigu w Rijadzie wywalczył dla Marki DS pierwsze podium w tym roku. Po frustrującym pierwszym wyścigu rezultat ten jest daje wiele powodów do satysfakcji i jest doskonałym punktem wyjścia do walki o utrzymanie obu tytułów w serii Mistrzostw Świata Formuły E. Następna runda odbędzie się 10 kwietnia w Rzymie, gdzie zadebiutuje nowy bolid opracowany przez dział DS Performance.

E-PRIX RIJADU bolid DS

E-PRIX RIJADU

Paryż, 15 lutego 2021 r.

Podobnie jak w poprzednich sezonach, Mistrzostwa Świata ABB FIA Formuły E rozpoczną się w Rijadzie, stolicy Arabii Saudyjskiej. Pierwszy raz w historii tej serii kierowcy będą rywalizowali ze sobą w nocy. Zespół DS TECHEETAH jest już w blokach startowych, gotowy na inaugurację sezonu i zdeterminowany, by w obu nocnych wyścigach osiągnąć jak najlepszy wynik.  

zapowiedź kontuacji Formuly E

Marka DS będzie obecna w Formule E przynajmniej do 2026 r.

Paryż, 11 lutego 2021 r.

W 2015 r. DS Automobiles był pierwszym producentem w segmencie premium, który dołączył do rywalizacji w Formule E. Marka właśnie potwierdziła, że będzie zaangażowana w uczestnictwo w Mistrzostwach Świata przynajmniej do 2026 r. Zespół DS opracuje nową generację bolidu wyścigowego (Gen3) na sezony 2022-2026.    

bolid DS na torze

DS i TECHEETAH gotowi, by znów wygrywać!

Paryż, 26 listopada 2020 r.

Po rekordowym szóstym sezonie Formuły E i ponownym zdobyciu podwójnego tytułu mistrzowskiego zespół DS TECHEETAH zrobi wszystko, by powtórzyć ten sukces. Start kolejnego sezonu już w styczniu 2021 r. 

DS i moda

NOWA ODSŁONA PROJEKTU “UN AUTRE REGARD” MARKI DS NA PARIS FASHION WEEK

Paryż, 2 października 2020 r.

Marka DS prezentuje nową odsłonę “Un Autre Regard”: sesję zdjęciową poświęconą modzie, a konkretnie − damskiej kolekcji Wiosna/Lato 2021 na Paris Fashion Week®. Pierwsza edycja “Un Autre Regard” została pokazana w lipcu. Inicjatywa ta łączy linię samochodów koncepcyjnych zaprojektowanych przez DS ze światem mody, reprezentowanym przez marki uznane za obiecujące przez francuską Fédération de la Haute Couture et de la Mode.

DS 7 CROSSBACK LOUVRE

DS 7 CROSSBACK LOUVRE: SZTUKA W PODRÓŻY

Paryż, 1 października 2020 r.

Marka DS współpracuje z Muzeum Luwru od początku swojego istnienia. Kolejnym owocem tego partnerstwa jest DS 7 CROSSBACK w wersji limitowanej "Louvre", pełnej unikalnych detali stylistycznych.

 

Skorzystaj z aplikacji "Un jour au Louvre" za pośrednictwem 12'' ekranu dotykowego w samochodzie i poznaj tajniki 182 najważniejszych dzieł sztuki. O każdym z nich opowiada indywidualny podcast. Karta “Amis du Louvre” zapewnia Ci z kolei nielimitowany dostęp do muzeum na okres 1 roku.

Marka DS świętuje

Marka DS świętuje zdobycie historycznego, drugiego podwójnego tytułu mistrzowskiego w Formule E

Berlin, 13 sierpnia 2020 r.

Dziś na berlińskim lotnisku Tempelhof odbyła się ostatnia, finałowa runda szóstego sezonu Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E. Marka DS napisała kolejny rozdział historii tej dyscypliny zdobywając kolejny podwójny tytuł. Po ubiegłorocznym zwycięstwie w klasyfikacji kierowców i zespołów Marka wzmacnia swoją dominację nad pozostałymi ośmioma producentami zaangażowanymi w rywalizację elektrycznych bolidów, tym samym ponownie potwierdzając absolutne mistrzostwo w opanowaniu tej technologii. Po zeszłorocznym triumfie Jeana-Érica Vergne w tym sezonie na najwyższym miejscu podium stanął Portugalczyk Antonio Félix Da Costa, wygrywając klasyfikację kierowców po wyjątkowo intensywnej rundzie finałowej.

bolid DS

Xavier Mestelan Pinon: "Ani niezwyciężeni, ani nieśmiertelni"

Berlin, 12 sierpnia 2020

Przedostatni wyścig 6 Sezonu ABB FIA Formuły E nie stał się powodem do radości dla zespołu DS TECHEETAH i kierowców: nowego mistrzowi Antonio Félixa Da Costy i Jean-Érica Vergne'a. Ale Francuz wciąż może wywalczyć podwójne mistrzostwo dla Marki w czwartek.

zespół DS TECHEETAH i Antonio Félix Da Costa

Zwycięzcą Vergne, Da Costa i DS TECHEETAH już mistrzami!

Paryż, 9 sierpnia 2020

W ostatnią niedzielę, w Berlinie, zespół DS TECHEETAH i Antonio Félix Da Costa przypieczętowali losy dwóch mistrzostw w Formule E ABB FIA. Pomimo, że dwa wyścigi nie zostały jeszcze rozstrzygnięte, DS Automobiles, francuski producent premium, już drugi rok z rzędu zostaje mistrzem i tym samym potwierdza swoje kompetencje w zakresie elektrycznej mobilności.

 Antonio Félix Da Costa

Jeden krok bliżej do tytułu dla Da Costy i DS TECHEETAH

Berlin, 6 sierpnia 2020

Drugie zwycięstwo w ciągu dwóch dni! Antonio Félix Da Costa, był po raz kolejny nie do zatrzymania w ten czwartek, w Berlinie, podczas siódmej rundy rozgrywek Formuły E ABB FIA. Zrobił sobie przerwę w tymczasowej klasyfikacji mistrzostw,w której ma teraz ponad dwukrotnie więcej punktów niż jego najbliższy rywal. Jednocześnie DS TECHEETAH zwiększa również swój dystans w rankingu drużynowym i zbliża się do celu: utrzymanie dwóch tytułów zdobytych w 5. sezonie!

kierowcy DS TECHEETAH

DS TECHEETAH prowadzi w klasyfikacji kierowców oraz zespołów Mistrzostw Świata ABB FIA FORMUŁY i przygotowuje się do obrony tytułów w Berlinie!

Wersal, 3 sierpnia 2020 roku

DS Automobiles wraz z partnerem TECHEETAH wracają do rywalizacji w cyklu Mistrzostw Świata Formuły E. Od środy 5.08 do czwartku 13.08 na torze Berlin-Tempelholf zostanie rozegranych 6 wyścigów bez udziału publiczności. Marka DS dostosuje się do rygorystycznych wytycznych w kwestii bezpieczeństwa sanitarnego i wystawi dwa bolidy DS E-TENSE FE20. Cel jest jasny: ponownie zdobyć tytuły mistrzowskie w klasyfikacji kierowców i zespołów.

DS i moda

DS Automobiles. Kierunek: moda

Paryż, 6 lipca 2020 r.

Marka DS, oficjalny partner Paris Fashion Week, prezentuje rezultaty unikalnej sesji zdjęciowej z udziałem wschodzących marek modowych i elektrycznych modeli E-TENSE.Kolekcja fotografii zatytułowana “Un Autre Regard”* to rezultat spotkania projektantów mody z duchem awangardy marki DS. Nawiązuje ona do fotografii modelu SM, wykonanych niemal 50 lat temu przez Sarah Moon.

 

*inne spojrzenie

7 CROSSBACK E-TENSE 4x4

WALKA Z GLOBALNYM OCIEPLENIEM: DS AUTOMOBILES − WIODĄCA MULTIENERGETYCZNA EUROPEJSKA MARKA PREMIUM

Paryż, 7 lipca 2020 r.

Marka DS konsekwentnie realizuje strategię elektryfikacji, przyjętą przy okazji jej założenia w 2015 r. DS Automobiles to lider w obszarze wykorzystania zróżnicowanych napędów w segmencie premium, czego dowodem jest najniższy średni współczynnik emisji CO2 w Europie. Dzięki wprowadzeniu na rynek w pełni elektrycznego DS 3 CROSSBACK E-TENSE oraz hybrydy plug-in DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 o mocy 300 KM po sześciu miesiącach 2020 r. Marka osiągnęła średnią emisję CO2 na poziomie poniżej 80 g/km.

DS TECHEETAH na linii startowej

5 sierpnia zespół DS TECHEETAH pojawi się na linii startowej, by walczyć o kolejne tytuły mistrzowskie!

Paryż, 17 czerwca 2020 r.

Po wymuszonej przerwie w sezonie szóstym Marka DS wraz z partnerem TECHEETAH wraca do rywalizacji w Formule E. Bolidy zespołu pojawią się na linii startowej 5 sierpnia 2020 r. w Berlinie, gdzie bez udziału publiczności odbędzie się 6 wyścigów zamykających przerwany sezon mistrzostw (5 - 6 sierpnia, 8 - 9 sierpnia, 12 - 13 sierpnia). Za kierownicą dwóch DS E-TENSE FE20 zobaczymy podwójnego Mistrza Świata i zwycięzcę sezonu 2019/2019 Jeana-Erica Vergne oraz Antonio Félixa Da Costę, obecnego lidera klasyfikacji kierowców. DS TECHEETAH zajmuje pozycję lidera klasyfikacji zespołów i ma jasny cel: wywalczyć kolejne tytuły.

Jean-Eric Vergne

Jean-Eric Vergne w stawce wyścigu "Race At Home Challenge", który będzie organizowany w każdą sobotę do 19 czerwca

Paryż, 23 kwietnia 2020 r.

Jednym z owoców współpracy ABB FIA FORMUŁY E z organizacją UNICEF, której celem jest wsparcie walki z koronawirusem, są wyścigi realizowane w przestrzeni wirtualnej. W rywalizacji wezmą udział najlepsi kierowcy, w tym Jean-Eric Vergne, ambasador DS i zdobywca tytułu mistrzowskiego wywalczonego w barwach zespołu DS TECHEETAH.

szablon z DS 9 do kolorowania

SZTUKA KOLOROWANIA

Oderwij się i uwolnij myśli!

Kolorowanie to doskonały przepis na aktywność, która pozwala zapomnieć o stresie wynikającym z lockdownu. Marka DS przygotowała 8 szablonów, które możesz w wolnym czasie wypełnić kolorami: DS 9, DS 7 CROSSBACK, DS 3 CROSSBACK oraz koncepcyjne modele DS AERO SPORT LOUNGE, DS X E-TENSE i DS E-TENSE.

#DSexperts

DWA CYKLE FILMÓW INTERNETOWYCH, KTÓRE ZABIORĄ CIĘ ZA KULISY PROCESU TWORZENIA SAMOCHODÓW PRZEZ ZESPÓŁ DS AUTOMOBILES

Paryż, 7 kwietnia 2020 r.

DS Automobiles prezentując dwa cykle filmów internetowych zabierze Cię za kulisy i pokaże, w jaki sposób powstają samochody Marki. Po filmie "TAJEMNICA. Sztuka zmysłów", który ujawniał światu sekrety DS DESIGN STUDIO PARIS, Marka idzie o krok dalej i udostępnia dwa unikalne cykle, opracowane w okresie lockdownu.

DS AÉRO SPORT LOUNGE

DS AÉRO SPORT LOUNGE: NOWY CONCEPT CAR MARKI DS

Sztuka podróżowania

Prezentując DS AÉRO SPORT LOUNGE Marka DS powołuje do życia nowy typ samochodu. Zarazem przyjazny i dystyngowany, dyskretny i efektowny, inteligentny i pełen poetyckiej subtelności... Nasz nowy samochód koncepcyjny otwiera drzwi przyszłości.

DS TECHEETAH świętuje podjum

DS TECHEETAH ŚWIĘTUJE PIERWSZE PODWÓJNE PODIUM AND PIERWSZE ZWYCIĘSTWO ANTONIA FELIXA DA COSTY W NOWYCH BARWACH

Paryż, 29 lutego 2020

Piąta runda Formuły E ABB FIA, która odbyła się w ten weekend, zakończyła się dla dwóch kierowców DS TECHEETAH wielkim sukcesem. Pod marrakeskim słońcem Antonio Felix da Costa dokonał podwójnego wyczynu: Portugalczyk przejął prowadzenie w mistrzostwach po swoim pierwszym sukcesie za kierownicą DS E-TENSE FE20. Dwukrotny mistrz Jean-Éric Vergne powrócił w pięknym stylu i zajął trzecie miejsce, dając swojej drużynie pierwsze podwójne podium w tym sezonie.

bolid DS

E-PRIX MARRAKESZU

Zobacz DS Techeetah w Maroku, w Formule E

Po zdobyciu przez DS Techeetah dwóch równorzędnych miejsc na podium, Jean-Éric Vergne i Antonio Felix Da Costa pojadą po wygraną w piątym wyścigu Mistrzostw Formuły E. Odbędzie się on w Maroku.

 zwycięzca Antonio Felix Da Costa

UDANY FINISZ ZESPOŁU DS TECHEETAH: DOSKONAŁE 2. I 4. MIEJSCE PRZED PEŁNYMI TRYBUNAMI W MEKSYKU

E-Prix Meksyku, 15 lutego 2020 r.

Czwarta runda Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E, przeprowadzona na torze Autodromo Hermanos Rodriguez de Mexico, była pełna zwrotów akcji. Kierowcy zespołu DS TEECHETAH zafundowali licznym widzom niezwykły spektakl. Portugalski kierowca Antonio Felix Da Costa zdobył drugie podium z rzędu, a jego kolega z zespołu, dwukrotny mistrz Jean-Éric Vergne, zakończył rywalizację na czwartej pozycji.