Aktualności i wydarzenia

DRUGIE MIEJSCE DS TECHEETAH W RZYMIE I PROWADZENIE W TABELI PRZED RUNDĄ W PARYŻU!

Rzym, 13 kwietnia 2019

W wyścigu Formuły E o e-Prix Rzymu André Lotterer zakwalifikował się do startu z pole position, a na mecie zajął drugie miejsce. Ten wynik oznacza, że zespół DS TECHEETAH obejmuje prowadzenie w klasyfikacji konstruktorów i ma doskonałą pozycję wyjściową do dalszej rywalizacji. Najbliższa runda odbędzie się 27 kwietnia na własnym terenie marki DS – w Paryżu.

2019 to rok E-TENSE

 

Marka DS udowadnia swoje zaangażowanie w proces transformacji energetycznej inicjując szczyt o nazwie New Energy. E-TENSE Era. Wydarzenie poprowadzą Dyrektor Generalny Marki Yves Bonnefont oraz Jean-Éric Vergne, mistrz Formuły E i ambasador E-TENSE. Wraz z ekspertami z obszaru elektromobilności przedyskutują kwestie związane z rozwojem zrównoważonego transportu. Szczyt New Energy. E-TENSE Era poprzedzi inaugurację tegorocznego Salonu Genewskiego. Wydarzeniu towarzyszy ważna informacja − Marka uruchomiła właśnie proces przyjmowania zamówień na modele DS 3 CROSSBACK E-TENSE oraz DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4.

TATIANA CALDERÓN OGŁOSZONA JAKO KIEROWCA TESTOWY NA AD DIRIYAH E-PRIX

DS TECHEETAH z dumą oznajmia, że Tatiana Calderón poprowadzi bolid DS E-TENSE FE19 podczas śródsezonowych testów w sobtę 16 grudnia w Ad Diriyah w Arabii Saudyjskiej, które poprzedzi inaugurujące sezon E-Prix.

Tatian z sukcesami rywalizowała przez trzy lata w Europejskich Mistrzostwach Formuły 3 FIA w sezonach 2013-2013, nastepnie od roku 2016, w serii GP3. W 2018 została kierowcą testowym w Formule 1, kilka tygodni temu zaliczjąc swoje pierwsze jazdy w tegorocznym bolidzie Formuły 1 po Grand Prix Meksyku.

ODDAJ GŁOS NA NOWEGO DS 3 CROSSBACK W PLEBISCYCIE ONET-TECH AWARDS 2018!

Nowy DS 3 CROSSBACK został nominowany do nagrody ONET-TECH AWARDS w kategorii Technologie motoryzacji! Oddaj swój głos!

Marka DS i Muzeum Luwru: kolekcja Campana

Marka DS, sponsor Luwru, jest mecenasem wystawy "Włoskie marzenie: kolekcja Markiza Campana", która została udostępniona zwiedzającym 7 listopada.

DS7 Crossback PureTech 180 Automatic

Ciesz się wyjątkowymi osiągami, które zapewnia nowy silnik PureTech 180 współpracujący z ośmioprzełożeniową automatyczną skrzynią biegów najnowszej generacji (EAT8). 

Nowe oznaczenia paliw - przewodnik DS

Rozpoczynając od dnia 12 października oznaczenia paliw na dystrybutorach ulegają zmianie. Poniższsze podsumowanie wyjaśnia znaczenie nowych wzorów etykiet.
Aby doweidzieć się więcej, skorzystaj z aplikacji myDS lub skontaktuj się z najbliższym sprzedawcą DS.

Paris Motor Show 2018: DS 3 CROSSBACK "Najlepszym samochodem seryjnym"

Zaledwie miesiąc po premierze, DS 3 CROSSBACK zdobył pierwszą nagrodę: SUV został wybrany przez Grand Prix Auto Plus - RTL - Turbo "Najlepszym samochodem seryjnym" Targów Paris Motor Show 2018.

PARIS MOTOR SHOW 2018

Przeżyj coś niezapomnianego odwiedzając stoisko DS. podczas Paris Motor Show od 4 do 14 Października 2018 w Parc des Expositions, Porte de Versailles w Paryżu.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 - POTĘŻNA MOC HYBRYDY BY DS

DS Automobiles wprowadza do segmentu kompaktowych SUV-ów model DS 7 CROSSBACK z napędem hybrydowym o potężnej mocy. W ten sposób DS Automobiles umacnia swoją pozycję w technologicznej awangardzie.

NORMA EURO 6D | Marka DS przygotowana na rok 2020

Marka DS dzięki dużemu doświadczeniu jest pionierem w opracowywaniu nowych, przełomowych rozwiązań technologicznych, sprzyjających redukcji emisji zanieczyszczeń i gazów cieplarnianych. 

DS 7 CROSSBACK – NAJLEPSZY FLOTOWY SUV KLASY PREMIUM

Flagowy model DS Automobiles po raz kolejny został doceniony przez ekspertów z branży flotowej. SUV DS 7 Crossback został wybrany najlepszym samochodem w kategorii SUV Premium, w IV edycji testów Fleet Cars&Vans oraz Fleet Auto Premium.   Po nagrodzie przyznanej w konkursie „Fleet Awards Polska”, nowy SUV DS 7 Crossback ponownie został doceniony przez specjalistów i klientów z branży flotowej. W zorganizowanych przez miesięcznik „Fleet Market” testach Fleet Cars&Vans i Fleet Auto Premium DS 7 Crossback został wybrany najlepszym SUV-em klasy Premium.

WYRAFINOWANY SUV & KLASYCYSTYCZNA REZYDENCJA PARKOWA – CZYLI LIFESTYLOWY RODZINNY WEEKEND

Budząca się do życia zieleń, podkrakowskie zabytki i najnowszy model Marki DS: DS7 CROSSBACK – luksusowy SUV, którym udaliśmy się na rodzinny weekend do Ojcowskiego Parku Narodowego, zatrzymując się w niezwykłej lokalizacji: Hotelu Dworze w Tomaszowicach.

INAUGURACJA DS STORE WARSZAWA

Marka DS rozpoczyna rozwój własnej sieci dealerskiej poprzez otwarcie dwóch rodzajów obiektów: DS Store i DS Salon. Od niedawna klienci mogą kupić DS7 Crossback w pierwszym DS Store w Polsce.

PRZYSZŁE MODELE DS BĘDĄ DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W WERSJACH ELEKTRYCZNYCH I HYBRYDOWYCH

Przy okazji paryskiego ePrix 2018 Marka DS zaprezentowała szczegóły strategii rozwoju gamy samochodów elektrycznych.Począwszy od roku 2025 wszystkie nowe modele Marki będą dostępne wyłącznie w wersjach elektrycznych i hybrydowych.

DS X E-TENSE: PERSPEKTYWA MARZEŃ 2035

Zamknij oczy i wyobraź sobie samochód marzeń z roku 2035. Użyj zmysłów i stwórz obraz idealnej formy, nowych materiałów i rewolucyjnych technologii, które łączą się w projekcie samochodu przyszłości, symbolu luksusu absolutnego. Jak mógłby wyglądać taki samochód? To wyzwanie, którego podjął się zespół projektantów DS Automobiles. Stworzyli wizję marzeń, owoc ich nieograniczonej fantazji − DS X E-TENSE. Samochód, który nadaje nowy sens słowu „wyrafinowany”.

MARKA DS Z ROZMACHEM ROZWIJA SIĘ W AMERYCE POŁUDNIOWEJ

W środę 14 marca 2018 r. Wiceprezydent ds. Produktu i Rozwoju Marki DS Eric Apode oraz Dyrektor Zarządzający DERCO Group Alfonso Márquez de la Plata dokonali uroczystego otwarcia DS STORE w Bogocie. Zaprezentowano również model DS 7 CROSSBACK, który jest już dostępny dla zainteresowanych. Wydarzenie zgromadziło wielu dziennikarzy, VIP-ów i potencjalnych klientów. 

DS WORLD PARIS Z DUMĄ PREZENTUJE ZESPÓŁ, KTÓRY STWORZYŁ DS 7 CROSSBACK

Aby odpowiednio zaakcentować debiut DS 7 CROSSBACK na rynku, Marka zorganizowała wystawę fotografii przedstawiających twórców najnowszego modelu. Ekspozycja ma miejsce w DS WORLD PARIS.

PARYSKI FESTIVAL AUTOMOBILE INTERNATIONAL 2018

MARKA DS Z NAGRODĄ ZA NAJPIĘKNIEJSZE WNĘTRZE DLA DS 7 CROSSBACK

Podczas ceremonii otwarcia 33. edycji Festival Automobile International Thierry Métroz, Dyrektor ds. Stylu DS, odebrał Nagrodę za Najpiękniejsze Wnętrze dla DS 7 CROSSBACK. Statuetka została wręczona przez Etienne'a Gernelle, Dyrektora Generalnego magazynu Le Point. 

DS 7 CROSSBACK POJAWI SIĘ NA PARYSKIM FESTIWALU MOTORYZACJI W LES INVALIDES

DS 7 CROSSBACK zostanie zaprezentowany podczas 33. corocznego paryskiego Festival Automobile International, który odbędzie się w terminie od 31 stycznia do 4 lutego 2018 r. Marka pokaże gościom wyjątkową wersję tego modelu, zaprojektowaną specjalnie na ceremonię zaprzysiężenia 25. prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Samochód jest prawdziwym wzorcem doskonałości francuskiego know-how. Oprócz wersji prezydenckiej Marka zaprezentuje modele seryjne, część z nich będzie udostępniona klientom na jazdy testowe. To wyjątkowa okazja, aby wypróbować ten niezwykły samochód na ulicach Paryża.  Goście będą mogli zająć miejsce za kierownicą jednej z dwóch wersji wykończenia, nazwanych Inspiracjami - DS Opéra lub DS Performance Line.

WSPÓŁPRACA MARKI DS I YANNICKA ALLÉNO

NOWA ODSŁONA PARYSKIEJ RESTAURACJI PAVILLON LEDOYEN

Kilka miesięcy temu Yannick Alléno postawił przed designerami Marki DS interesujące wyzwanie - zaproponował im zaprojektowanie nowych kuchni w restauracji Pavillon Ledoyen. Obu partnerów tej inicjatywy łączy zamiłowanie do tradycji, innowacyjne podejście, doskonałość francuskiego know-how i nieskrępowana kreatywność. Wartości te znajdą swój wyraz w tym awangardowym, wyjątkowym projekcie, którego koncepcja narodziła się podczas spotkania Yannicka Alléno z przedstawicielami Marki w 2015 r. Od tego czasu relacje pomiędzy Marką DS a słynnym, uznanym na arenie międzynarodowej szefem kuchni oraz ambasadorem francuskiej gastronomii i stylu życia stale się zacieśniają. Dlatego wiosną warto zajrzeć do Pavillon Ledoyen i obejrzeć nowe kuchnie. Zostaną zaprezentowane wraz z ukończeniem kompleksowej renowacji, której została poddana ta wyjątkowa dla francuskiej kuchni restauracja, funkcjonująca od 1792 r.  

SAMOCHÓD ROKU PLAYBOYA

DS 7 CROSSBACK NAJLEPSZYM MODELEM W KATEGORII AUTO DLA RODZINY!

Kapituła konkursu Samochód Roku Playboya 2018 ogłosiła swój werdykt. W kategorii Auto dla Rodziny Playboya zwyciężył nowy SUV z gamy DS Automobiles. Jurorzy docenili zwłaszcza styl i najwyższej jakości wykończenie modelu DS 7 Crossback.

JOEL ERIKSSON PRZETESTUJE BOLID ZESPOŁU DS VIRGIN RACING

Zespół zaprezentował pierwszego kierowcę, który weźmie udział w oficjalnych testach Formuły E dla debiutantów w Marakeszu. DS Virgin Racing potwierdził, że w tej roli wystąpi Joel Eriksson, wicemistrz Europy w serii wyścigów FIA Formuły 3.