COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności i wydarzenia

Inauguracja ósmego sezonu Formuły E w Rijadzie

Paryż, 21 stycznia 2022 r.

To już czwarty sezon z rzędu, w którym DS Automobiles wraz z partnerem TECHEETAH podejmą próbę zdobycia kolejnych tytułów w Mistrzostwach Świata ABB FIA Formuły E. Rywalizacja rozpoczyna się 28 stycznia w Rijadzie (Arabia Saudyjska).

DS 7 CROSSBACK ÉLYSÉE. Symbol zaawansowanego know-how w służbie Prezydenta Francji

Paryż, 11 listopada 2021 r.

Unikalny projekt, jakim jest DS 7 CROSSBACK ÉLYSÉE, bazuje na DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 300. Samochód został wyposażony w opancerzone nadwozie, wydłużoną płytę podłogową i liczne, specjalistyczne rozwiązania. DS 7 CROSSBACK ÉLYSÉE to kolejny z modeli DS, który został opracowany z myślą o Prezydencie Francji.

Finał sezonu 20/21: DS TECHEETAH na podium

Paryż, 16 sierpnia 2021 r.

Obecny sezon Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E był najbardziej konkurencyjny w historii. Pomimo wysoko postawionej poprzeczki António Félix Da Costa i Jean-Éric Vergne przez cały rok rywalizowali w ścisłej czołówce. DS TECHEETAH zakończył sezon na trzecim miejscu w klasyfikacji zespołów zdobywając cenny brązowy medal, a Da Costa i Vergne zajęli odpowiednio 8. i 10. miejsce w rankingu kierowców.

Berlin E-Prix

Paryż, 6 sierpnia 2021

Mistrzostwa Świata Formuły E ABB FIA wracają do Berlina siódmy rok z rzędu na finał sezonu 2020/21. Ostatni podwójny wyścig odbędzie się w ten weekend na płycie historycznego lotniska Tempelhof w Berlinie. DS TECHEETAH obecnie zajmuje czwarte miejsce w rankingu i wciąż pozostaje w grze. Kierowcy, świadomi trudności toru, ale także swoich atutów, planują ponownie zdobyć oba tytuły w Berlinie. 

Dość trudny weekend dla DS TECHEETAH

Paryż, 26 lipca 2021

Po 5 latach Mistrzostwa Świata ABB FIA Formula E powróciły na ulice Londynu. W ten weekend odbył się podwójny wyścig, który dla kierowców DS TECHEETAH był rozczarowującym występem i powodem sporej frustracji. Mimo dobrego startu, wyścig nie poszedł po myśli DS TECHEETAH, ale nadal mają oni szanse na tytuł. Obecnie zajmują 4. miejsce w klasyfikacji zespołów.

E-Prix Londynu

Paryż, 19 lipca 2021 r.

Po trwającej pięć lat przerwie Mistrzostwa Świata ABB FIA Formuły E wreszcie wracają na ulice Londynu. Oba wyścigi zostaną przeprowadzone już w ten weekend na torze ExCeL w legendarnej dzielnicy Royal Docks nad Tamizą. Zespół DS TEECHETAH, który obecnie zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji, będzie miał doskonałą okazję, by awansować na pozycję lidera mistrzostw.

Wyjątkowy fotel zaprojektowany przez DS Automobiles z myślą o lotniskowcu Charles de Gaulle

Paryż, 12 lipca 2021 r.

Oto esencja francuskiej doskonałości i zaawansowanego know-how: fotel zainspirowany modelem DS 9, prestiżowym sedanem klasy wyższej, który jest zwieńczeniem gamy DS Automobiles. Został on właśnie zainstalowany na mostku kapitańskim lotniskowca Charles de Gaulle, okrętu flagowego francuskiej marynarki wojennej. 

DS 9 elektryzuje publiczność podczas Paris Fashion Week

Paryż, 8 lipca 2021 r.

DS Automobiles, partner Paris Fashion Week, przemierza francuską stolicę od jednego pokazu mody do drugiego! Podczas Paris Fashion Week Marka zaprezentowała model DS 9 E-TENSE 225 w ekscytujących, elektryzujących kolorach. 

new-york-formula-e

E-Prix Nowego Jorku

Paryż, 5 lipca 2021 r.

Mistrzostwa Świata ABB FIA Formuły E wracają na ulice Nowego Jorku, gdzie w nadchodzący weekend zostanie rozegrana podwójna runda. Rywalizacja elektrycznych bolidów jest obecnie bardziej zaciekła niż kiedykolwiek. Jeżeli kierowcy zespołu DS TEECHETAH zwyciężą, mają szanse wywalczyć prowadzenie w obu klasyfikacjach.  

Pierwsze pokazy DS 4 w Polsce

Nowe auto Marki DS, które redefiniuje technologię, wyruszyło w podróż do rodzimych DS Stores. Sprawdź, kiedy DS 4 zawida do salonu Marki DS w miejscu, do którego Ci najbliżej.

Ważne punkty dla zespołu DS TECHEETAH w Puebla

Paryż, 21 czerwca 2021 r.

Biorąc pod uwagę możliwości bolidów i kierowców zespół DS TECHEETAH oczekiwał lepszego rezultatu w pierwszym w historii E-Prix Puebla. Nieoczekiwane zdarzenia uniemożliwiły jednak zdobycie większej liczby punktów. Najważniejsze, że António Félix da Costa i Jean-Éric Vergne zwiększyli w Meksyku swój dorobek, a DS TECHEETAH awansował na drugie miejsce w klasyfikacji zespołów. 

E-Prix Puebla

Paryż, 14 czerwca 2021 r.

Przed nami weekend z Mistrzostwami Świata ABB FIA Formuły E! Kolejna, podwójna runda odbędzie się na torze w meksykańskim mieście Puebla. Zespół DS TECHEETAH po zwycięstwie António Felixa Da Costy w Monako jest pełen optymizmu i ma jasny cel: zdobyć w obu wyścigach tak wiele punktów, jak to możliwe. 

DS TECHEETAH zwycięża w Monako

Paryż, 10 maja 2021 r.

W sobotę kierowcy DS TECHEETAH dali pokaz swoich umiejętności. Podczas siódmej rundy Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E w Monako zdobyli pierwsze i czwarte miejsce. António Félix da Costa uzyskał najlepszy czas w Superpole i po emocjonującym wyścigu stanął na najwyższym miejscu podium.  

E-Prix Monako

Paryż, 4 maja 2021 r.

Zarezerwuj sobie czas w sobotę! Tego dnia odbędzie się legendarna runda Formuły E w Monako. Ostatni wyścig w Walencji pozostawił duży niedosyt, dlatego kierowcy zespołu DS TECHEETAH zrobią wszystko, by odnieść sukces i poprawić swoją pozycję w klasyfikacji. 

Frustrujący weekend w Walencji dla zespołu DS TECHEETAH

Paryż, 26 kwietnia 2021 r.

Weekend w Walencji był dla Marki DS niezwykle intensywny − pełen nadziei, ale również frustracji. W pierwszej rundzie António Félix da Costa dominował, został jednak pozbawiony szans na zwycięstwo na skutek decyzji dyrektora wyścigów. Szczęśliwie Jean-Éric Vergne w obu rundach zdobył cenne punkty dla zespołu DS TECHEETAH kończąc rywalizację na hiszpańskim torze na 9. i 7. miejscu.     

Jean-Éric Vergne za kierownicą nowego DS E-TENSE FE21 wygrywa w Rzymie

Paryż, 12 kwietnia 2021 r.

Podczas E-Prix Rzymu Marka DS odniosła sukces, a nowy bolid DS E-TENSE FE21 zademonstrował pełnię swojego potencjału. Jean-Éric Vergne wygrał spektakularną pierwszą rundę w wielkim stylu zapewniając zespołowi DS TECHEETAH pierwsze zwycięstwo w sezonie. Pomimo trudności w drugim wyścigu nasi kierowcy z sukcesem odrabiali straty, a António Félix da Costa zdobył ważne punkty w klasyfikacji Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E.

Pierwszy egzemplarz DS 9 już w Polsce

DS 9 rusza w podróż po polskich DS STORES. Dowiedz się kiedy będzie można go obejrzeć w salonie Marki DS w Twoim mieście.

DS Automobiles zaprezentuje nową jednostkę napędową podczas nadchodzącego E-Prix Rzymu

Paryż, 7 kwietnia 2021 r.

Pierwsza runda w sezonie 2021 była dla Marki DS i jej partnera TEECHETAH wyjątkowo emocjonująca. Czas na drugie E-Prix Mistrzostw Świata FIA Formuły E, które odbędzie się 10 i 11 kwietnia w Rzymie.   

Marka DS prezentuje swoją wizję materiałów przyszłości, której wyrazem jest kolekcja ubrań pochłaniających CO₂

Paryż, 2 marca 2021 r.

Marka DS nawiązała współpracę z francuskim projektantem mody EGONlab i londyńskim studio Post Carbon Lab, które zajmuje się badaniami i opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań. Owocem tego partnerstwa jest składająca się z czterech elementów kolekcja mody przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

 

Pochłaniająca CO₂ kolekcja wpisuje się w lansowaną przez Markę DS filozofię Future Craft, która łączy luksusowy, francuski know-how z zastosowaniem innowacyjnych i ekologicznych materiałów.

Rijad: Marka DS i António Félix zdobywają pierwsze podium w tym roku.

Rijad (Arabia Saudyjska), 27 lutego 2021 r.

António Félix da Costa podczas drugiego wyścigu w Rijadzie wywalczył dla Marki DS pierwsze podium w tym roku. Po frustrującym pierwszym wyścigu rezultat ten jest daje wiele powodów do satysfakcji i jest doskonałym punktem wyjścia do walki o utrzymanie obu tytułów w serii Mistrzostw Świata Formuły E. Następna runda odbędzie się 10 kwietnia w Rzymie, gdzie zadebiutuje nowy bolid opracowany przez dział DS Performance.

E-PRIX RIJADU

Paryż, 15 lutego 2021 r.

Podobnie jak w poprzednich sezonach, Mistrzostwa Świata ABB FIA Formuły E rozpoczną się w Rijadzie, stolicy Arabii Saudyjskiej. Pierwszy raz w historii tej serii kierowcy będą rywalizowali ze sobą w nocy. Zespół DS TECHEETAH jest już w blokach startowych, gotowy na inaugurację sezonu i zdeterminowany, by w obu nocnych wyścigach osiągnąć jak najlepszy wynik.  

Marka DS będzie obecna w Formule E przynajmniej do 2026 r.

Paryż, 11 lutego 2021 r.

W 2015 r. DS Automobiles był pierwszym producentem w segmencie premium, który dołączył do rywalizacji w Formule E. Marka właśnie potwierdziła, że będzie zaangażowana w uczestnictwo w Mistrzostwach Świata przynajmniej do 2026 r. Zespół DS opracuje nową generację bolidu wyścigowego (Gen3) na sezony 2022-2026.    

DS i TECHEETAH gotowi, by znów wygrywać!

Paryż, 26 listopada 2020 r.

Po rekordowym szóstym sezonie Formuły E i ponownym zdobyciu podwójnego tytułu mistrzowskiego zespół DS TECHEETAH zrobi wszystko, by powtórzyć ten sukces. Start kolejnego sezonu już w styczniu 2021 r. 

NOWA ODSŁONA PROJEKTU “UN AUTRE REGARD” MARKI DS NA PARIS FASHION WEEK

Paryż, 2 października 2020 r.

Marka DS prezentuje nową odsłonę “Un Autre Regard”: sesję zdjęciową poświęconą modzie, a konkretnie − damskiej kolekcji Wiosna/Lato 2021 na Paris Fashion Week®. Pierwsza edycja “Un Autre Regard” została pokazana w lipcu. Inicjatywa ta łączy linię samochodów koncepcyjnych zaprojektowanych przez DS ze światem mody, reprezentowanym przez marki uznane za obiecujące przez francuską Fédération de la Haute Couture et de la Mode.

DS 7 CROSSBACK LOUVRE: SZTUKA W PODRÓŻY

Paryż, 1 października 2020 r.

Marka DS współpracuje z Muzeum Luwru od początku swojego istnienia. Kolejnym owocem tego partnerstwa jest DS 7 CROSSBACK w wersji limitowanej "Louvre", pełnej unikalnych detali stylistycznych.

 

Skorzystaj z aplikacji "Un jour au Louvre" za pośrednictwem 12'' ekranu dotykowego w samochodzie i poznaj tajniki 182 najważniejszych dzieł sztuki. O każdym z nich opowiada indywidualny podcast. Karta “Amis du Louvre” zapewnia Ci z kolei nielimitowany dostęp do muzeum na okres 1 roku.

Marka DS świętuje zdobycie historycznego, drugiego podwójnego tytułu mistrzowskiego w Formule E

Berlin, 13 sierpnia 2020 r.

Dziś na berlińskim lotnisku Tempelhof odbyła się ostatnia, finałowa runda szóstego sezonu Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E. Marka DS napisała kolejny rozdział historii tej dyscypliny zdobywając kolejny podwójny tytuł. Po ubiegłorocznym zwycięstwie w klasyfikacji kierowców i zespołów Marka wzmacnia swoją dominację nad pozostałymi ośmioma producentami zaangażowanymi w rywalizację elektrycznych bolidów, tym samym ponownie potwierdzając absolutne mistrzostwo w opanowaniu tej technologii. Po zeszłorocznym triumfie Jeana-Érica Vergne w tym sezonie na najwyższym miejscu podium stanął Portugalczyk Antonio Félix Da Costa, wygrywając klasyfikację kierowców po wyjątkowo intensywnej rundzie finałowej.

Xavier Mestelan Pinon: "Ani niezwyciężeni, ani nieśmiertelni"

Berlin, 12 sierpnia 2020

Przedostatni wyścig 6 Sezonu ABB FIA Formuły E nie stał się powodem do radości dla zespołu DS TECHEETAH i kierowców: nowego mistrzowi Antonio Félixa Da Costy i Jean-Érica Vergne'a. Ale Francuz wciąż może wywalczyć podwójne mistrzostwo dla Marki w czwartek.

Zwycięzcą Vergne, Da Costa i DS TECHEETAH już mistrzami!

Paryż, 9 sierpnia 2020

W ostatnią niedzielę, w Berlinie, zespół DS TECHEETAH i Antonio Félix Da Costa przypieczętowali losy dwóch mistrzostw w Formule E ABB FIA. Pomimo, że dwa wyścigi nie zostały jeszcze rozstrzygnięte, DS Automobiles, francuski producent premium, już drugi rok z rzędu zostaje mistrzem i tym samym potwierdza swoje kompetencje w zakresie elektrycznej mobilności.

Jeden krok bliżej do tytułu dla Da Costy i DS TECHEETAH

Berlin, 6 sierpnia 2020

Drugie zwycięstwo w ciągu dwóch dni! Antonio Félix Da Costa, był po raz kolejny nie do zatrzymania w ten czwartek, w Berlinie, podczas siódmej rundy rozgrywek Formuły E ABB FIA. Zrobił sobie przerwę w tymczasowej klasyfikacji mistrzostw,w której ma teraz ponad dwukrotnie więcej punktów niż jego najbliższy rywal. Jednocześnie DS TECHEETAH zwiększa również swój dystans w rankingu drużynowym i zbliża się do celu: utrzymanie dwóch tytułów zdobytych w 5. sezonie!

DS TECHEETAH prowadzi w klasyfikacji kierowców oraz zespołów Mistrzostw Świata ABB FIA FORMUŁY i przygotowuje się do obrony tytułów w Berlinie!

Wersal, 3 sierpnia 2020 roku

DS Automobiles wraz z partnerem TECHEETAH wracają do rywalizacji w cyklu Mistrzostw Świata Formuły E. Od środy 5.08 do czwartku 13.08 na torze Berlin-Tempelholf zostanie rozegranych 6 wyścigów bez udziału publiczności. Marka DS dostosuje się do rygorystycznych wytycznych w kwestii bezpieczeństwa sanitarnego i wystawi dwa bolidy DS E-TENSE FE20. Cel jest jasny: ponownie zdobyć tytuły mistrzowskie w klasyfikacji kierowców i zespołów.

DS Automobiles. Kierunek: moda

Paryż, 6 lipca 2020 r.

Marka DS, oficjalny partner Paris Fashion Week, prezentuje rezultaty unikalnej sesji zdjęciowej z udziałem wschodzących marek modowych i elektrycznych modeli E-TENSE.Kolekcja fotografii zatytułowana “Un Autre Regard”* to rezultat spotkania projektantów mody z duchem awangardy marki DS. Nawiązuje ona do fotografii modelu SM, wykonanych niemal 50 lat temu przez Sarah Moon.

 

*inne spojrzenie

WALKA Z GLOBALNYM OCIEPLENIEM: DS AUTOMOBILES − WIODĄCA MULTIENERGETYCZNA EUROPEJSKA MARKA PREMIUM

Paryż, 7 lipca 2020 r.

Marka DS konsekwentnie realizuje strategię elektryfikacji, przyjętą przy okazji jej założenia w 2015 r. DS Automobiles to lider w obszarze wykorzystania zróżnicowanych napędów w segmencie premium, czego dowodem jest najniższy średni współczynnik emisji CO2 w Europie. Dzięki wprowadzeniu na rynek w pełni elektrycznego DS 3 CROSSBACK E-TENSE oraz hybrydy plug-in DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 o mocy 300 KM po sześciu miesiącach 2020 r. Marka osiągnęła średnią emisję CO2 na poziomie poniżej 80 g/km.

5 sierpnia zespół DS TECHEETAH pojawi się na linii startowej, by walczyć o kolejne tytuły mistrzowskie!

Paryż, 17 czerwca 2020 r.

Po wymuszonej przerwie w sezonie szóstym Marka DS wraz z partnerem TECHEETAH wraca do rywalizacji w Formule E. Bolidy zespołu pojawią się na linii startowej 5 sierpnia 2020 r. w Berlinie, gdzie bez udziału publiczności odbędzie się 6 wyścigów zamykających przerwany sezon mistrzostw (5 - 6 sierpnia, 8 - 9 sierpnia, 12 - 13 sierpnia). Za kierownicą dwóch DS E-TENSE FE20 zobaczymy podwójnego Mistrza Świata i zwycięzcę sezonu 2019/2019 Jeana-Erica Vergne oraz Antonio Félixa Da Costę, obecnego lidera klasyfikacji kierowców. DS TECHEETAH zajmuje pozycję lidera klasyfikacji zespołów i ma jasny cel: wywalczyć kolejne tytuły.

Jean-Eric Vergne w stawce wyścigu "Race At Home Challenge", który będzie organizowany w każdą sobotę do 19 czerwca

Paryż, 23 kwietnia 2020 r.

Jednym z owoców współpracy ABB FIA FORMUŁY E z organizacją UNICEF, której celem jest wsparcie walki z koronawirusem, są wyścigi realizowane w przestrzeni wirtualnej. W rywalizacji wezmą udział najlepsi kierowcy, w tym Jean-Eric Vergne, ambasador DS i zdobywca tytułu mistrzowskiego wywalczonego w barwach zespołu DS TECHEETAH.

SZTUKA KOLOROWANIA

Oderwij się i uwolnij myśli!

Kolorowanie to doskonały przepis na aktywność, która pozwala zapomnieć o stresie wynikającym z lockdownu. Marka DS przygotowała 8 szablonów, które możesz w wolnym czasie wypełnić kolorami: DS 9, DS 7 CROSSBACK, DS 3 CROSSBACK oraz koncepcyjne modele DS AERO SPORT LOUNGE, DS X E-TENSE i DS E-TENSE.

DWA CYKLE FILMÓW INTERNETOWYCH, KTÓRE ZABIORĄ CIĘ ZA KULISY PROCESU TWORZENIA SAMOCHODÓW PRZEZ ZESPÓŁ DS AUTOMOBILES

Paryż, 7 kwietnia 2020 r.

DS Automobiles prezentując dwa cykle filmów internetowych zabierze Cię za kulisy i pokaże, w jaki sposób powstają samochody Marki. Po filmie "TAJEMNICA. Sztuka zmysłów", który ujawniał światu sekrety DS DESIGN STUDIO PARIS, Marka idzie o krok dalej i udostępnia dwa unikalne cykle, opracowane w okresie lockdownu.

DS AÉRO SPORT LOUNGE: NOWY CONCEPT CAR MARKI DS

Sztuka podróżowania

Prezentując DS AÉRO SPORT LOUNGE Marka DS powołuje do życia nowy typ samochodu. Zarazem przyjazny i dystyngowany, dyskretny i efektowny, inteligentny i pełen poetyckiej subtelności... Nasz nowy samochód koncepcyjny otwiera drzwi przyszłości.

DS TECHEETAH ŚWIĘTUJE PIERWSZE PODWÓJNE PODIUM AND PIERWSZE ZWYCIĘSTWO ANTONIA FELIXA DA COSTY W NOWYCH BARWACH

Paryż, 29 lutego 2020

Piąta runda Formuły E ABB FIA, która odbyła się w ten weekend, zakończyła się dla dwóch kierowców DS TECHEETAH wielkim sukcesem. Pod marrakeskim słońcem Antonio Felix da Costa dokonał podwójnego wyczynu: Portugalczyk przejął prowadzenie w mistrzostwach po swoim pierwszym sukcesie za kierownicą DS E-TENSE FE20. Dwukrotny mistrz Jean-Éric Vergne powrócił w pięknym stylu i zajął trzecie miejsce, dając swojej drużynie pierwsze podwójne podium w tym sezonie.

E-PRIX MARRAKESZU

Zobacz DS Techeetah w Maroku, w Formule E

Po zdobyciu przez DS Techeetah dwóch równorzędnych miejsc na podium, Jean-Éric Vergne i Antonio Felix Da Costa pojadą po wygraną w piątym wyścigu Mistrzostw Formuły E. Odbędzie się on w Maroku.

UDANY FINISZ ZESPOŁU DS TECHEETAH: DOSKONAŁE 2. I 4. MIEJSCE PRZED PEŁNYMI TRYBUNAMI W MEKSYKU

E-Prix Meksyku, 15 lutego 2020 r.

Czwarta runda Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E, przeprowadzona na torze Autodromo Hermanos Rodriguez de Mexico, była pełna zwrotów akcji. Kierowcy zespołu DS TEECHETAH zafundowali licznym widzom niezwykły spektakl. Portugalski kierowca Antonio Felix Da Costa zdobył drugie podium z rzędu, a jego kolega z zespołu, dwukrotny mistrz Jean-Éric Vergne, zakończył rywalizację na czwartej pozycji.

E-PRIX MEKSYKU

Śledź udział DS TECHEETAH w trzeciej rundzie mistrzostw 2019 - 2020 w Meksyku

Po intensywnym etapie w Chile, Wyścigowe Mistrzostwa Świata ABB FIA przenoszą się do stolicy Meksyku na trzecią rundę. Zespół DS TECHEETAH zamierza z impetem kontynuować walkę o najlepsze rezultaty.

MARKA DS ŚWIĘTUJE JUBILEUSZ MODELU SM PODCZAS RETROMOBILE

Od środy 5 lutego do niedzieli 9 lutego

Salon Rétromobile 2020 to doskonała okazja dla DS oraz DS Heritage do celebracji jubileuszu unikalnego osiągnięcia Marki, łączącego wyrafinowanie z technologią z najwyższej półki. Trzy modele SM zostaną wyeksponowane obok koncepcyjnego DS X E-TENSE, spadkobiercy ich odważnego stylu i reprezentowanych przez nie wartości.

Pierwsze podium dla Antonio Felixa Da Costy w barwach zespołu DS TECHEETAH

Paryż, 20 stycznia 2020 r.

Antonio Felix Da Costa, nowy kierowca DS TECHEETAH, w upalnym Antofagasta Minerals E-Prix w Santiago po raz pierwszy stanął na podium i zdobył dla zespołu drugie miejsce.

 

Portugalski kierowca wystartował z 10. miejsca i po niezwykle błyskotliwej jeździe wysunął się na prowadzenie w wyścigu. Aby go ukończyć, na ostatnim okrążeniu musiał jednak zwolnić w celu obniżenia temperatury w samochodzie.

E-PRIX W SANTIAGO

Santiago, 18 stycznia 2020 r.

Po dwóch pierwszych wyścigach sezonu, które odbyły się w Rijadzie, Mistrzostwa Świata ABB FIA Formuły E już trzeci raz w historii tej dyscypliny wracają do Chile. Zespół DS TECHEETAH jest w pełni sił i liczy na udany powrót do Santiago. Jednym z kluczowych wyzwań w tej rundzie będą wysokie temperatury.

DOSKONAŁE TEMPO ZESPOŁU DS TECHEETAH W AL-DIRIJJA POMIMO TRUDNOŚCI

Paryż, 25 listopada 2019 r.

Po trudnym piątku w Al-Dirijja zespół DS TECHEETAH miał w sobotę szanse na odrobienie strat. Antonio Felix Da Costa liczył na podium, finalnie zajął jednak 10. miejsce w związku z karą przejazdu przez boksy.

DS 3 CROSSBACK E-TENSE – DOSTĘPNY W POLSCE

Paryż, 29 października 2019 r.

DS 3 CROSSBACK E-TENSE, pierwszy SUV klasy B premium z napędem elektrycznym, toruje kierowcom i pasażerom drogę do nowego rodzaju wrażeń z jazdy w ekskluzywnym wnętrzu.

Zbudowany na innowacyjnej platformie wielonapędowej DS 3 CROSSBACK E-TENSE oferuje ten sam elegancki styl i wyjątkowy komfort, co inne modele marki DS Automobiles. Dodatkowo ma wszelkie zalety napędu elektrycznego E-TENSE, zdobywcy mistrzowskiego tytułu w Formule E w 2019 roku.

ZESPÓŁ DS TECHEETAH ZAKOŃCZYŁ PEŁEN SUKCESÓW TESTOWY TYDZIEŃ W WALENCJI

Paryż, 21 października 2019 r.

Wielki powrót Formuły E! Właśnie zakończyły się pierwsze oficjalne testy sezonu 2019/2020 w Walencji. Stawka jest już skompletowana. 24 samochody 12 ekip pojawiły się w hiszpańskim słońcu, by sprawdzić, co każdy z zespołów przygotował na szósty sezon rywalizacji bolidów elektrycznych.

DS TECHEETAH PREZENTUJE BOLID DS E-TENSE FE20 NA SEZON 2019/2020 MISTRZOSTW ABB FIA FORMUŁY E

Paryż, 14 października 2019

DS TECHEETAH, zdobywca mistrzowskiego tytułu ABB FIA Formuły E, zaprezentował dziś swoje barwy na szósty sezon.

 

Na sezon 2019/2020 słynne czarno-złote nadwozie wzmocni swój sportowy wygląd eleganckim, czarno- złotym pasem na kilku elementach. 

NOWY KIEROWCA: ANTONIO FELIX DA COSTA DOŁĄCZA DO ZESPOŁU DS TECHEETAH

Paryż, 17 września 2019 r.

DS TECHEETAH z dumą oświadcza, że 1 października 2019 r. Antonio Felix Da Costa dołączy do zespołu.

 

28-letni Portugalczyk będzie ścigał się z numerem 13. Szósty sezon Mistrzostw Świata ABB FIA Formuły E rozpocznie się 22 listopada 2019 r. w Rijadzie.

DS TECHEETAH I JEAN-ÉRIC VERGNE MISTRZAMI ŚWIATA FORMUŁY E

Nowy Jork, 14 lipca 2019 r.

Po niesamowitym sezonie DS TECHEETAH zwyciężył w klasyfikacji zespołów, a Jean-Éric Vergne został pierwszym w historii podwójnym mistrzem świata serii wyścigowej ABB FIA Formuły E.

 

Dwa niezwykle intensywne wyścigi na brooklyńskim torze Red Hook zakończyły się dla Jean-Érica zdobyciem tytułu Mistrza Świata wyścigów ABB FIA Formuły E w sezonie 2018/2019.