COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

W PEŁNI BEZPIECZNA WIZYTA

Powitamy Cię w wyjątkowych okolicznościach

Dbałość o zdrowie jest dla nas najwyższym priorytetem. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie z jednym z naszych Doradców DS, który przyjmie Cię w bezpiecznym otoczeniu, z zachowaniem zasad dystansu społecznego.

 

Umów się na spotkanie i poznaj naszą gamę w wyjątkowych okolicznościach.

Stosowane środki ochronne

Respektowanie zaleceń dotyczących indywidualnych środków ochronnych

Zespół DS Automobiles wyposażony jest w srodki ochronny osobistej. W kilku kluczowych miejscach salonu ulokowano dystrybutory żelu dezynfekcyjnego. Każdy klient proszony jest o oczekiwanie na wyspecjalizowanego Doradcę DS, który towarzyszy mu podczas całej wizyty.

Czyszczenie salonu

Części wspólne salonu są systematycznie dezynfekowane. Prezentacja funkcji eksponowanych samochodów realizowana jest przez wyspecjalizowanego Doradcę DS. Samochody ekspozycyjne są czyszczone po każdej prezentacji.   

Jazda próbna

Po każdej jeździe próbnej przeprowadzana jest kompletna dezynfekcja samochodu, systematycznie wymieniamy zestawy zabezpieczenia wnętrza na nowe. Podczas jazdy próbnej w samochodzie może przebywać tylko jeden klient. Towarzyszy mu wyspecjalizowany Doradca DS, który zajmuje miejsce z tyłu po prawej stronie. Dodatkowo, aby zapewnić klientom maksimum doznań, umożliwiamy im skorzystanie z 24-godzinnego testu w pełni zdezynfekowanym samochodem. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu z punktem sprzedaży.