COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

GAMA MARKI DS Poznaj pełną ofertę modeli Marki DS

DS 4 bokiem

DS 4

DS 4 - technologicznie wyrafinowany. Samochód fascynuje imponującymi proporcjami, charyzmatycznym wyglądem i muskularną sylwetką. Ergonomiczne, zaawansowane technologicznie wnętrze to umiejętne połączenie „rozszerzonej technologii” z czystym, harmonijnym designem. DS 4 zainspirowany jest zarówno SUV-ami coupé, jak i kompaktowymi hatchbackami.


DS 4 E-TENSE z tyłu

DS 4 E-TENSE

DS 4 E-TENSE - technologia zainspirowana Formułą E. To nowy wymiar prowadzenia samochodu, dzięki technologii hybrydowej plug-in E-TENSE. Połączenie silnika benzynowego z elektrycznym zapewnia unikalną dynamikę i elastyczność, które przekładają się na niezapomniane doznania i najwyższy komfort jazdy. Moc układu napędowego wynosi 225 KM, a emisja CO₂ − od 29 g / km.

Nowy DS 7 - widok od przodu

Nowy DS 7

Nowy DS 7 – wyrafinowany SUV, który urzeka i fascynuje swoim wyglądem, uwodzi eleganckimi i dynamicznymi liniami nadwozia. Samochód w idealny sposób łączy technologiczną doskonałość oraz unikalny komfort, zapewniając pasażerom niespotykaną przyjemność z jazdy. Wykorzystane w nim zaawansowane technologie i nadzwyczajna dbałość o detale są hołdem złożonym sztuce podróżowania i francuskiemu know-how DS Automobiles.

 

Nowy DS 7 E-TENSE - widok 3/4 z tyłu

Nowy DS 7 E-TENSE

Nowy DS 7 E-TENSE – niezwykle wydajna hybryda, dostępna w wersji z napędem na 4 koła. Atletyczny i majestatyczny o wyrafinowanym charakterze. Nowy DS 7 to jeden z najmocniejszych samochodów w segmencie, który umożliwia bezpieczną jazdę w każdych warunkach i na każdym rodzaju nawierzchni. Za zaawansowany układu napędowy i zawieszenie w tej wersji odpowiadał dział DS Performance, który zdobył tytuły mistrzowskie w Formule E, w sezonach 2019 i 2020. Dzięki temu samochód doskonale się prowadzi.

 

DS 9 E-TENSE przy loksusowych budynkach

DS 9 E-TENSE

DS 9 E-TENSE - zaprojektowany, aby zaoferować Ci technologiczną doskonałość, niezwykły komfort i niezrównane wyrafinowanie. Model DS 9 z napędem hybrydowym plug-in E-TENSE zapewnia niezwykłe osiągi dzięki połączeniu najlepszych osiągnieć technologicznego know-how marki DS Automobiles.

Nowy DS 3

Nowy DS 3

Nowy DS 3 – efektowny i zwinny. To połączenie charakterystycznego know-how i awangardowych inspiracji – jest pełnym nowości stylistycznych i technologicznych następcą DS 3 CROSSBACK. Zaawansowany technologicznie Nowy DS 3 to elegancki, pełen charakteru towarzysz wszystkich podróży. Sprzedawany w siedmiu kolorach nadwozia, w tym dwoma nowymi lakierami perłowymi: Red Diva (lakier trzywarstwowy oferowany wyłącznie w Nowym DS 3) oraz Lacquered Grey. Wyróżniaj się na drodze.

 

Nowy DS 3 E-TENSE

Nowy DS 3 E-TENSE

Nowy DS 3 E-TENSE – 100% elektryczny. Nowy DS 3 E-TENSE jest jednym z najlżejszych kompaktowych SUV-ów w segmencie. Silnik o mocy 115 kW (156 KM) oraz akumulator o pojemności 54 kWh dający zasięg aż do 402 km w cyklu mieszanym WLTP sprawia, że jazda jest dużo bardziej efektywna i dynamiczna. DS 3 E-TENSE to idealny partner zarówno na krótkie wypady za miasto, jak i dłuższe podróże - akumulatory do poziomu 80% można naładować w zaledwie 30 minut.