COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PRZEWÓZ BAGAŻU

AKCESORIA DLA TWOJEGO DS

Twój DS to wszechstronny i praktyczny samochód. Jeżeli potrzebujesz przewieźć więcej bagażu, rowery lub inne przedmioty, z łatwością dostosujesz go do Twoich potrzeb.

 

Dzięki kolekcji praktycznych akcesoriów samochód DS w jeszcze większym stopniu stanie się częścią Twojego codziennego życia.

HAKI HOLOWNICZE

Wysoka jakość, praktyczność i wszechstronność

Dzięki hakowi holowniczemu z łatwością przewieziesz łódź lub skuter. Możesz na nim również zamontować uchwyt na rowery. 

Hak holowniczy z demontowanym zaczepem jest równie praktyczny, co hak stały. Gdy jednak nie jest potrzebny, możesz go w łatwy sposób, bez użycia narzędzi, zdemontować i schować.

BELKI DACHOWE

Wyjątkowy design

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na bagaż lub sprzęt sportowy? Belki dachowe to doskonała baza do montażu dodatkowych, użytecznych akcesoriów. Ruszaj na poszukiwanie przygód z rowerem lub nartami na dachu. Zabierz ze sobą więcej bagażu dzięki kufrowemu bagażnikowi dachowemu, dostępnemu również w wersji elastycznej. Jest łatwy w montażu i doskonale zabezpiecza przewożone przedmioty.

WYPOSAŻENIE BAGAŻNIKA

Dostosowane do potrzeb

Zabezpiecz bagażnik Twojego samochodu i przewożone w nim przedmioty korzystając z pomysłowych akcesoriów, doskonale dopasowanych do DS.

ZNAJDŹ PUNKT SPRZEDAŻY DS

Wykładziny bagażnika DS są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Z kolei siatka do bagażnika zabezpiecza przewożone przedmioty przed niekontrolowanym przemieszczaniem się.

ZNAJDŹ PUNKT SPRZEDAŻY DS

ZNAJDŹ PUNKT SPRZEDAŻY DS