COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

FREE2MOVE LEASE

DS 7 CROSSBACK E-TENSE za 1859 zł netto/miesięcznie z 10% wpłatą własną¹

Wynajem długoterminowy Free2Move Lease umożliwia dostosowanie wysokości rat do twoich potrzeb i budżetu w zależności od wielkości firmy i sektora działalności. Masz wybór:

• Indywidualnie dostosowany okres umowy (od 24 do 60 miesięcy)
• Limit przebiegu dostosowany do użytkowania samochodu
• Usługi dopasowane do twoich potrzeb
• W razie potrzeby, w każdej chwili możesz zmienić warunki umowy, w zależności od rzeczywistego wykorzystania samochodu

 

Wraz z końcem umowy możesz wybrać jedną z dwóch możliwości:

• Odnowić umowę i wymienić samochód na nowy
• Zwrócić samochód

Leasing od 100%²

Korzystając z atrakcyjnej oferty leasingu od 100% możesz cieszyć się niepowtarzalnym stylem oraz wyrafinowaną elegancją marki DS nie ponosząc od razu wielkiego wydatku. Skorzystaj z elastycznego leasingu, w którym masz wpływ na wysokość miesięcznej opłaty.

 

Podstawowe cechy produktu:

• Wpłata początkowa od 1 PLN netto.

• Okres finansowania od 24 do 60 miesięcy.

• Raty dopasowane do potrzeb firmy.

• Możliwość wyboru wartości wykupu.

 

CO MOŻNA SFINANSOWAĆ RAZEM Z SAMOCHODEM?

Wybierając produkty PSA Finance, możesz skorzystać z szerokiego wachlarza produktów ubezpieczeniowych oraz usług pakietowych, za które płatności dokonuje się razem z miesięcznymi czynszami leasingowymi.

Pożyczka Absolutne 0%

• Okres od 36 miesięcy.
• Oprocentowanie 0%.
• Wpłata własna od 30% do 50% wartości pojazdu.
• Spłata w równych niskich miesięcznych ratach.

PROMOCYJNE PAKIETY UBEZPIECZEŃ

Promocyjna stawka pakietowego ubezpieczenia komunikacyjnego - 2,99%

Promocyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych OC/AC/NNW/Assistance obowiązuje przy zakupie fabrycznie nowych, dostępnych w salonach modeli i wynosi 2,99%.

 

Promocyjny pakiet ubezpieczeniowy TUiR Allianz Polska S.A. dotyczy ubezpieczenia komunikacyjnego OC/AC/NNW/Assistance i jest skierowany jest do wszystkich klientów indywidualnych i flotowych.

 

Promocyjny pakiet ubezpieczeniowy PZU S.A. dotyczy ubezpieczenia komunikacyjnego OC/AC/NNW/Assistance dotyczy klientów indywidualnych oraz flotowych, którzy w swoim parku posiadają max. 20 samochodów.

 

W przypadku parku klienta flotowego powyżej 20 samochodów z finansowaniem PSA Finance, pakiet oferowany jest na bazie odrębnej umowy (Umowy Generalnej) z PZU i jego cena wyliczana jest indywidualnie.

¹ Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 218 900 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1859 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles.  Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

² Leasing 100%. Oferta jest skierowana do firm. Koszt leasingu z sumą opłat na poziomie 100% ceny samochodu został wyliczony dla okresu 36 miesięcy, wpłaty początkowej 30% oraz wartości wykupu 1%. Leasing zawiera ubezpieczenie Assistance. Niniejsze propozycje nie stanowią oferty w rozumieniu artykułu 66 Kodeksu cywilnego. Szczegóły oferty jak i informacje o pozostałych dostępnych produktach leasingowych oraz pożyczkach znajdą Państwo w salonach DS Automobiles. Wersja prezentowana na zdjęciu może się różnić od wersji dostępnej w ofercie. Szczegóły w salonach i na dsautomobiles.pl.

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym dla różnych wersji modelu DS 7 CROSSBACK E-TENSE wynosi od 1,3 do 1,7 l/100km, a emisja CO₂ od 33 do 37 g/km. W/w wartości określone zostały na podstawie pomiarów w cyku WLTP (zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2017/1151, ze zmianami). Stan na dzień 05.03.2020. Wymienione dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu są zgodne z procedurą testową WLTP, obowiązującą w procesie homologacji samochodów nowych od 1 września 2018 r. Dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu mogą różnić się w zależności do aktualnych warunków eksploatacji oraz innych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, specyfika wyposażenia, opcje, rozmiar opon, temperatura zewnętrzna i w kabinie.