COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
#

Nowy DS 3: Technologie i charakterystyka

NOWA WIZJA PROWADZENIA Bezpieczeństwo i spokój

Nowy DS 3 zapewnia pasażerom bezpieczeństwo i doskonałe samopoczucie dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii wspomagających kierowcę. 

SYSTEM DS IRIS

DS IRIS to  nowy, ergonomiczny i intuicyjny ekosystem informacyjny, który można w pełni personalizować. W jego skład wchodzi osobisty asystent, panel dotykowy i zaawansowany system rozpoznawania głosu. DS IRIS robi to, czego oczekujesz dokładnie wtedy, gdy tego chcesz.    

DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST wspiera kierowcę w prowadzeniu jednocześnie umożliwiając mu przejęcie pełnej kontroli nad autem w dowolnym momencie. To innowacyjne rozwiązanie jest kolejnym krokiem w stronę autonomicznej jazdy. System zachowuje zadaną prędkość i odległość do samochodu jadącego z przodu oraz utrzymuje Nowego DS 3 w granicach pasa ruchu. DS DRIVE ASSIST kontroluje pracę układu kierowniczego oraz prędkość zwiększając bezpieczeństwo i umożliwiając kierowcy zrelaksowanie się podczas podróży.   

BEZKLUCZYKOWY DOSTĘP I URUCHAMIANIE

Dzięki funkcji bezkluczykowego dostępu i uruchamiania Nowy DS 3 automatycznie otworzy się, gdy zbliżysz się do samochodu na odległość 2 metrów. Elegancko wkomponowane w drzwi klamki automatycznie wysuną się.


Po zajęciu miejsca w kabinie uruchomisz silnik naciskając przycisk Start/Stop. Gdy opuścisz samochód, klamki schowają się w nadwoziu, a zamki zostaną automatycznie zablokowane.

DS MATRIX LED VISION

System DS MATRIX LED VISION w Nowym DS 3 składa się z trzech modułów LED odpowiadających za światła mijania oraz podzielonego na 15 niezależnych sekcji modułu MATRIX BEAM, który obsługuje światła drogowe. Segmenty te automatycznie włączają się i wyłączają w zależności od warunków wykrytych przez kamerę umieszczoną przy górnej krawędzi przedniej szyby. Dzięki temu rozwiązaniu kierowca może przez cały czas korzystać ze świateł drogowych nie oślepiając innych użytkowników drogi. Gdy samochód zbliża się do pojazdu jadącego z przodu lub z naprzeciwka, odpowiednie sekcje są automatycznie wyłączane. Ruchy tego pojazdu są nieustannie monitorowane, a wiązka światła odpowiednio modyfikowana, by nie rozpraszać innych kierowców.    

NOWY DS 3: 100% ELEKTRYCZNY

Nowy DS 3 wyposażony jest w najnowszej generacji kamery cyfrowe z przodu i z tyłu, które umożliwiają bardzo dokładne odwzorowanie obrazu otoczenia i wyświetlanie go na ekranie dotykowym 10,3". Podczas manewrowania przy małej prędkości funkcja Vision 360 pokazuje widok samochodu oraz otoczenia z góry. Gdy Nowy DS 3 porusza się, widok jest aktualizowany.  

Kolorowy ekran Head-Up

Kolorowy ekran Head-Up w Nowym DS 3 zapewnia kierowcy doznania zbliżone do rozszerzonej rzeczywistości. Cyfrowe dane wyświetlane są na przezroczystej płytce w polu widzenia kierowcy, dzięki czemu nie musi on odrywać wzroku od drogi.  

Nowy DS 3: kolorowy ekran Head-Up

Gama silników Nowego DS 3

BENZYNOWE

PureTech 130 AT8 AUTOMAT
PureTech 100 MT6

100% ELEKTRYCZNY

E-TENSE 156 KM AT8 AUTOMAT

DIESEL

BlueHDi 130 AT8 AUTOMAT

Obejrzyj wizualizację Nowego DS 3 Twoich marzeń

1
Wybierz kolor
1
Polar White
Odkryj kolory dachów
1
Perla Nera Black
Odkryj kolory dachów
1
Artense Grey
Odkryj kolory dachów
1
Platinium Grey
Odkryj kolory dachów
1
Lacquered Grey
1
Crystal Pearl
Odkryj kolory dachów
Perla Nera Black
Carat Grey
Carat Grey
Perla Nera Black
Carat Grey
Perla Nera Black
Carat Grey
Perla Nera Black
Perla Nera Black
Carat Grey
1
Felgi aluminiowe 17" GLASGOW
Felgi aluminiowe 17" OSLO
Felgi aluminiowe 17" DUBLIN
Felgi aluminiowe 18" NICE
Felgi aluminiowe 18" BOSTON
Felgi aluminiowe 18" TOULOUSE

WYMIARY Poznaj wymiary Nowego DS 3

NADZWOZIE

Długość nadwozia 4118 mm
Szerokość nadwozia (bez lusterek/ze złożonymi lusterkami/z rozłożonymi lusterkami) 1802 / 1988 mm
Wysokość nadwozia (bez anteny/z anteną/z otwartym bagażnikiem) 1534 mm
Zwis przedni/tylny 860 / 700 mm

 

WNĘTRZE

Szerokość na wysokości łokci z przodu 1410 mm
Szerokość na wysokości łokci z tyłu 1367 mm
Liczba miejsc 5

 

WYMIARY I POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA

Długość przestrzeni bagażowej 666 mm
Szerokość przestrzeni bagażowej 1021 mm
Wysokość przestrzeni bagażowej (do rolety/do dachu) 550 / 761 mm
Pojemność bagażnika (E-TENSE/wersje spalinowe) 350 L

 

wymiary nowego DS 3
Nowy DS 3: siedzenia

KOMPAKTOWY I KOMFORTOWY Jeszcze więcej radości z jazdy

Siedzenia wykończone wysokiej jakości pianką, izolacja akustyczna, podwyższona pozycja za kierownicą i niezwykła przestronność: komfort zarówno z przodu, jak i z tyłu jest na najwyższym poziomie. 

Podgrzewane, elektrycznie sterowane fotele z funkcją masażu

Podgrzewany, elektrycznie sterowany fotel kierowcy wyposażony jest w funkcję masażu, która poprawia samopoczucie i jest gwarancją niezapomnianych podróży.*
* Wyposażenie dostępne w wersji Opéra

Przyciemniane szyby z filtrem akustycznym

Szyby o odpowiedniej grubości w Nowym DS 3 zapewniają nadzwyczajny komfort akustyczny, który przekłada się na spokój i relaks w czasie jazdy.  

Bagażnik i schowki

Bagażnik Nowego DS 3 ma pojemność 350 l i jest doskonałym kompromisem pomiędzy przestronnością a kompaktowym charakterem. Jego wymiary są identyczne w wersjach spalinowych i elektrycznej E‑TENSE.