COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Skorzystaj z konfiguratora i wyobraź sobie, że siedzisz za kierownicą Twojego Nowego DS 3.

Dzięki konfiguratorowi możesz spersonalizować nowy samochód zgodnie z Twoimi potrzebami i gustem: wybierz wersję, silnik, wyposażenie dodatkowe, elementy stylistyczne itp.

Spraw, aby nowy DS w pełni odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Wersje wyposażenia dostępne w Nowym DS 3

Gama kompaktowego SUV-a DS 3 składa się z następujących wersji: BASTILLE, PERFORMANCE LINE, RIVOLI, PERFORMANCE LINE + i OPERA. Każda z nich ma zróżnicowane wyposażenie standardowe oraz akcesoria, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Wybór silników

W zależności od wybranej wersji Twój Nowy DS 3 może być wyposażony w silnik benzynowy PureTech, Diesla BlueHDI lub jednostkę elektryczną E-TENSE. Możliwość wyboru sześcioprzełożeniowej, manualnej lub ośmioprzełożeniowej, automatycznej skrzyni biegów uzależniona jest od wersji silnikowej, na którą się zdecydujesz.

Design nadwozia i wnętrza, który idealnie współgra z Twoim gustem

Spersonalizuj Twojego Nowego New DS 3 korzystając z szerokich możliwości wyboru koloru nadwozia czy wzoru kół. Spraw, by Nowy DS 3 wyglądał jeszcze lepiej i w pełni odzwierciedlał Twoją osobowość.

Wymiary Nowego DS 3

Wymiary nadwozia Nowego DS 3 zostały dobrane tak, by zapewnić Ci maksymalny komfort. Długość samochodu wynosi 4 418 mm, szerokość z lusterkami – 1 988 mm, a jego wysokość sięga 1 534 mm. Wnętrze Nowego DS 3 jest praktyczne i funkcjonalne dzięki bagażnikowi o pojemności 350 i oraz licznym schowkom.

Wyposażenie Nowego DS 3

Twoje doskonałe samopoczucie i bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Dlatego w zależności od wersji Nowy DS 3 wyposażony jest rozwiązania, takie jak system bezkluczykowego dostępu

i uruchamiania, system DR IRIS, DS DRIVE ASSIST, DS MATRIX LED VISION itp.