COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SAMOCHODY MIEJSKIE

Nasze samochody miejskie to sposób na podróżowanie pierwszą klasą! DS 3 CROSSBACK ma elegancki design, wyrafinowaną sylwetkę i zapewnia wyjątkowy komfort. Ten kompaktowy SUV jest prawdziwym symbolem francuskiego know-how. To niezwykle wszechstronny samochód o doskonałej izolacji akustycznej, który dba o samopoczucie pasażerów. 

DS 3 CROSSBACK

DS 3 CROSSBACK

DS 3 CROSSBACK został zaprojektowany, by zapewnić Ci maksymalny komfort i spokój. Kompaktowy SUV marki DS wyposażony jest w najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu oferuje kierowcy doskonałą dynamikę połączoną z maksymalnym bezpieczeństwem w każdych warunkach.  

Model, który łączy wyrafinowanie z zaawansowaną technologią. To prawdziwy symbol francuskiej doskonałości. Kokpit został wykończony ze szczególną dbałością o detale. Samochód wyposażony jest w wiele rozwiązań typowych dla segmentu premium. System DS PILOT wprowadza kierowcę do świata półautonomicznej jazdy przyszłości, a technologia DS SAFETY zapewnia relaks i bezpieczeństwo podczas podróży. Design DS 3 CROSSBACK z charakterystycznym grillem i ikoniczną identyfikacją świetlną z przodu gwarantuje, że nasz kompaktowy SUV zawsze będzie wyróżniał się na drodze.